reklama

Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který zemřel v centru Prahy. Poznáte ho?

Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který zemřel 14. října po převozu do nemocnice. Jelikož u sebe muž neměl žádné doklady, žádá policie o pomoc veřejnost. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158.

reklama

Do jedné z pražských nemocnic byl ve čtvrtek 14. října v ranních hodinách převezen muž, jehož bezvládné tělo bylo nalezeno v parku U Sovových mlýnů v centru Prahy. O několik hodin později lékař konstatoval smrt, zároveň vyloučil cizí zavinění. Jako příčinu smrti lékař určil zdravotní komplikace.

Od té doby pražští kriminalisté bezvýsledně zjišťují mužovu totožnost. Zemřelý u sebe totiž neměl žádné doklady či jiné dokumenty nebo věci, které by jeho totožnost odhalily. Bez výsledku zůstaly i kontrolní daktyloskopické otisky prstů muže.

Policie se proto obrací na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. „Pokud ho na fotografiích poznáváte nebo znáte jeho totožnost, kontaktujte prosím linku 158,“ žádá policejní mluvčí Jan Rybanský. Muže by mohli lidé poznat podle výrazných tetování. U levého oka měl houslový klíč, snadno rozeznatelný je také obrazec na pravé paži.

Upozornění: Fotogalerie není vhodná pro děti a slabší povahy.

Tagy:

Hlavní zprávy

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

Asteroid větší než Eiffelovka se blíží k Zemi. NASA ho považuje za znepokojivý

Obrovský asteroid 4660 Nereus, který je větší než Eiffelova věž, se blíží k planetě Zemi. NASA jej považuje za znepokojivý, protože má více než 150 metrů a nachází se ve vzdálenosti 3,9 milionu kilometrů od oběžné dráhy Země. Kolem ní by měl proletět 11. prosince ve vzdálenosti asi 2,4 milionu mil. Podle vědců by ale nebezpečný pro planetu Zemi být neměl.

reklama

Domácí zpravodajství

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Laffita o vztahu s otcem: Byl to macho. Říkal, že jestli budu gay, zabije mě jako psa

Kubánec Osmany Laffita se živí jako úspěšný módní návrhář a více než 25 let žije ve šťastném vztahu s partnerem Guyem. V mládí to však neměl vůbec lehké. Svou orientaci musel dlouho skrývat. V době, kdy žil ještě na Kubě, to bylo trestné. Dlouho se s tím nemohli smířit ani jeho otec. „Táta mi kolikrát říkal, že jestli budu gayem, zabije mě jako psa,“ řekl Laffita v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama