Kuklová vzpomíná na Pomeje a ukázala i fotku s Bartošovou: Je to radost i bol, mrazí mě

I když se herečka Michaela Kuklová s producentem Jiřím Pomejem rozvedla už před téměř patnácti lety, na svého zesnulého ex manžela stále vzpomíná. V den, kdy by oslavil 57. narozeniny, zveřejnila fotografie z dob, kdy ještě tvořili pár. Mrazí mě z toho, přiznala.

„Dnes (13. prosince, pozn. red.) by měl Jirka 57 let. Probírám se fotkami, je jich tolik… První fotka mi připomněla, jak rád ochutnával vše neznámé, a tak si dal v Turecku nějakou hodně ostrou místní specialitu. Hned ten první den a bylo mu z toho tak zle, že do konce pobytu byl na dietě. Zhubnul a moc se mi takhle líbil,“ připsala k instagramovému příspěvku.

S Pomejem byla Kuklová 13 let. Jak dokazují fotografie, za tu dobu spolu hodně prožili. „Na druhé fotce je na lanovce ve Špindlu s naší jezevčicí Amy. Když jsem ji jako štěně přinesla domů, zlobil se a jak to, tak bývá, pak tvořili nerozlučnou dvojici,“ popsala herečka.

„Třetí fotka je z Thajska, které miloval. Čtvrtá fotka je návrat z premiéry pohádky Z pekla štěstí na Mallorce. Pátá z časů, kdy jsme ještě naši budoucnost viděli růžově. Šestá u nohou Eifellovky v Paříži,“ popsala dále fanouškům.

Poslední fotografie, kterou odhalila, pak zachycuje i další známé a zesnulé osobnosti. Je na ní například skladatel Karel Svoboda nebo zpěvačka Iveta Bartošová. „Z poslední fotky mě mrazí. „Je na ní i Ivetka Bartošová, ještě, když byla v plné síle, kráse a netušila, že bude jednou Jirka jejím mužem,“ popsala s tím, že jí někdy bývá smutno, kolik lidí z jejího života „odešlo“.

„Jako by se s jejich odchodem přítomnost teprve skutečně stala minulostí. Čím dál raději se vracím do vzpomínek a prožívám některé životní okamžiky znovu. Jsou to setiny vteřin, které mě přenesou, ale v ten moment tam jsem. Přítomně a živě. A někdy se vzápětí dostaví zvláštní stesk a bol, jak nám ten vyměřený čas rychle ubývá. A ty vzpomínky…dostavují se mi jen ty pěkné. Milá převeliká bando z poslední fotky, přeju tam nahoru parádní narozeninovou oslavu,“ dodala. Příspěvkem překvapila řadu fanoušků.

I když byla jejich láska silná, v rozhovoru pořadu Povídej na CNN Prima NEWS se rozpovídala o tom, že jejich soužití opravdu nebylo vždy pohádkové.

Půjčil si totiž peníze na dokončení snímku Andělská tvář, kvůli čemuž se dostal do velkých finančních problémů. Snímek totiž nesklidil takový úspěch, jak se očekávalo. „Jirka si půjčil peníze na fyzickou osobu a neřekl mi to. Já to netušila a spadla do toho, že dluhy přešly i na mě,“ vzpomínala Kuklová na manželské problémy.

Dluhům se soudně bránila dlouhých deset let. „Vědomí toho, že bych musela splácet milionové dluhy, bylo hodně stresující a náročné. Vždy, když jsem si na to vzpomněla, jsem se propadla do středu země. Byly to drsné stresy. Byla bych na životním minimu do konce života. Všechno, co bych vydělala, by šlo do exekuce. I můj rodinný dům. Ničilo by to mojí rodinu,“ popsala herečka.

Tagy: