reklama

Kuklová vzpomíná na Pomeje a ukázala i fotku s Bartošovou: Je to radost i bol, mrazí mě

I když se herečka Michaela Kuklová s producentem Jiřím Pomejem rozvedla už před téměř patnácti lety, na svého zesnulého ex manžela stále vzpomíná. V den, kdy by oslavil 57. narozeniny, zveřejnila fotografie z dob, kdy ještě tvořili pár. Mrazí mě z toho, přiznala.

reklama

„Dnes (13. prosince, pozn. red.) by měl Jirka 57 let. Probírám se fotkami, je jich tolik… První fotka mi připomněla, jak rád ochutnával vše neznámé, a tak si dal v Turecku nějakou hodně ostrou místní specialitu. Hned ten první den a bylo mu z toho tak zle, že do konce pobytu byl na dietě. Zhubnul a moc se mi takhle líbil,“ připsala k instagramovému příspěvku.

S Pomejem byla Kuklová 13 let. Jak dokazují fotografie, za tu dobu spolu hodně prožili. „Na druhé fotce je na lanovce ve Špindlu s naší jezevčicí Amy. Když jsem ji jako štěně přinesla domů, zlobil se a jak to, tak bývá, pak tvořili nerozlučnou dvojici,“ popsala herečka.

„Třetí fotka je z Thajska, které miloval. Čtvrtá fotka je návrat z premiéry pohádky Z pekla štěstí na Mallorce. Pátá z časů, kdy jsme ještě naši budoucnost viděli růžově. Šestá u nohou Eifellovky v Paříži,“ popsala dále fanouškům.

Poslední fotografie, kterou odhalila, pak zachycuje i další známé a zesnulé osobnosti. Je na ní například skladatel Karel Svoboda nebo zpěvačka Iveta Bartošová. „Z poslední fotky mě mrazí. „Je na ní i Ivetka Bartošová, ještě, když byla v plné síle, kráse a netušila, že bude jednou Jirka jejím mužem,“ popsala s tím, že jí někdy bývá smutno, kolik lidí z jejího života „odešlo“.

„Jako by se s jejich odchodem přítomnost teprve skutečně stala minulostí. Čím dál raději se vracím do vzpomínek a prožívám některé životní okamžiky znovu. Jsou to setiny vteřin, které mě přenesou, ale v ten moment tam jsem. Přítomně a živě. A někdy se vzápětí dostaví zvláštní stesk a bol, jak nám ten vyměřený čas rychle ubývá. A ty vzpomínky…dostavují se mi jen ty pěkné. Milá převeliká bando z poslední fotky, přeju tam nahoru parádní narozeninovou oslavu,“ dodala. Příspěvkem překvapila řadu fanoušků.

I když byla jejich láska silná, v rozhovoru pořadu Povídej na CNN Prima NEWS se rozpovídala o tom, že jejich soužití opravdu nebylo vždy pohádkové.

Půjčil si totiž peníze na dokončení snímku Andělská tvář, kvůli čemuž se dostal do velkých finančních problémů. Snímek totiž nesklidil takový úspěch, jak se očekávalo. „Jirka si půjčil peníze na fyzickou osobu a neřekl mi to. Já to netušila a spadla do toho, že dluhy přešly i na mě,“ vzpomínala Kuklová na manželské problémy.

Dluhům se soudně bránila dlouhých deset let. „Vědomí toho, že bych musela splácet milionové dluhy, bylo hodně stresující a náročné. Vždy, když jsem si na to vzpomněla, jsem se propadla do středu země. Byly to drsné stresy. Byla bych na životním minimu do konce života. Všechno, co bych vydělala, by šlo do exekuce. I můj rodinný dům. Ničilo by to mojí rodinu,“ popsala herečka.

Tagy:

Hlavní zprávy

Někdo se zbláznil, nebo je to sabotáž. Flegr nechápe méně časté testování zdravotníků
Koronavirus

Někdo se zbláznil, nebo je to sabotáž. Flegr nechápe méně časté testování zdravotníků

Pro zaměstnance platí od 17. ledna povinnost se kvůli omikronu dvakrát týdně testovat. Současně navíc začala platit vyhláška ministerstva zdravotnictví, která ulevuje pracovníkům sociálních služeb a zdravotníkům. Očkovaní se nemusí testovat vůbec a ostatní jen jednou týdně. Podle ministerstva stačí, že používají ochranné pomůcky. Fanouškem tohoto opatření není evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něj jde o hazard s lidskými životy.

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky
Počasí

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ředitel závodů F1 na odstřel kvůli fiasku. Není hlavní viník, jde proti proudu Enge

Fiasko, totální selhání nebo krádež. Nelichotivých slov, která padala po konci sezony formule 1 kvůli poslednímu závodu, by se našla spousta. Ročník 2021 byl přitom jedním z nejatraktivnějších v historii královny motorsportu, nicméně po nervy drásající koncovce v Abú Dhabí zůstávala pachuť, jež nejvíce pocítil Lewis Hamilton a jeho tým Mercedes. Hlavním hromosvodem zlosti byl a je ředitel závodu Michael Masi. Svůj pohled na věc teď přidal Tomáše Enge, první a zatím také poslední Čech, který kdy do prestižního seriálu nakoukl.

Dušek: Přibývá až 100 tisíc nakažených denně. Vrchol přijde na přelomu ledna a února

V Česku aktuálně přibývá asi 100 tisíc nakažených denně, ač to nemusí vykazovat testy. Na základě dat to uvedl šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Čísla nejvíce narůstají v Praze a právě na vývoji v hlavním městě v následujících deseti dnech se podle Duška ukáže, jak se omikron promítne v nejzranitelnější populaci 65+.

Slavný francouzský herec zemřel při nehodě na lyžích. Zahrál si mladého Hannibala Lectera

Ve věku 37 let zemřel po nehodě na lyžích francouzský herec Gaspard Ulliel. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na informace od hercovy rodiny. Filmoví fanoušci si Ulliela mohou pamatovat například z „jehňátkovského“ prequelu Hannibal – Zrození, v němž ztvárnil mladého Hannibala Lectera. Před smrtí se stihl ujmout role záporné komiksové postavy Midnight Mana v chystaném seriálu Moon Knight.

reklama

Domácí zpravodajství

Sleva na jízdném bude činit 50 procent. Změna by měla začít platit od dubna

Aktualizováno

Slevy v dopravě pro studenty a seniory se sníží z nynějších 75 procent na 50 procent z jízdného, rozhodla vláda. Změna by měla začít platit od dubna. Na vládu s návrhem přišel ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Státu to má přinést úspory až 1,8 miliardy korun ročně. Slevy by měly dál platit pro děti a studenty do 26 let a lidi starší 65 let. Ministr také navrhne rozšíření slev pro invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně.

reklama