CNN Prima News kurýr

kurýr

Výpis příspěvků ke štítku „kurýr“

Kurýr DPD se před Black Friday upracoval k smrti. Kolegové ho našli mrtvého v dodávce

27. listopadu 2022 14:50

Britský kurýr Warren Norton zemřel v pouhých 49 letech na následky vysokého pracovního nasazení. Tělo zaměstnance společnosti DPD objevili kolegové ve středu přímo v dodávce, se kterou den co den objížděl okolí města Dartford. Otec dospívající dcery trávil v zaměstnání pravidelně kolem 14 hodin, osudným se mu stal nákupní poprask před tzv. Black Friday.

Dopravní kurýři varují před vánočním náporem. Kdy nejpozději objednat dárky?

10. prosince 2021 19:42

I přes rekordní zájem o předvánoční objednávky v roce 2020 je letos nápor na kurýrní služby opět o něco větší. Zatímco některé obchody proto doporučují objednávat dárky nejpozději do pátku 17. prosince, jiné dokáží zboží dodat i při objednání tři dny před Štědrým dnem. Nejvíc přitom záleží právě na kurýrních službách.

V alabamských lesích se našly stovky balíčků. Měla je doručit firma FedEx

27. listopadu 2021 09:08

Šerif ze státu Alabama vyšetřuje případ několika stovek balíků přepravovaných dopravní společnosti FedEx, které se podařilo objevit zahozené ve strži v místních lesích. Zatím není jasné, jak se tam zásilky dostaly, nicméně zaměstnanci spediční firmy několik dní pracují na jejich doručení právoplatným majitelům. Šerif o případu průběžně informuje na své facebookové stránce.

Kurýra si spletl s milencem své ženy. Po zahradě v Praze ho naháněl s mačetou

5. srpna 2021 15:38

Majitel domu na Zbraslavi si pracovníka kurýrní služby, který mu dovezl novou pračku, spletl s milencem své ženy. A aniž by si počkal na jakékoliv vysvětlení, chopil se mačety a vystartoval po něm s křikem, že ho zabije. Kurýrovi se naštěstí podařilo utéct a přivolat policii. Hlídka, která na místo dorazila během několika minut, nepříčetnému muži naměřila více než tři promile alkoholu.

Při zatýkání mě kopali do lýtek, zlobí se kurýr. Podle policie byl zákrok přiměřený

8. února 2021 16:50

Na sociálních sítích koluje video, které ukazuje, jak pražští strážníci zatýkají řidiče vozidla stojícího na přechodu. Na výzvu k přeparkování muž údajně nereagoval. Když ho požádali o doklady, začal na ně křičet a vulgárně jim nadávat. V tu chvíli se policisté rozhodli zakročit. Vytáhli ho z auta ven, povalili na zem, nasadili pouta a odvezli na stanici. Řidič auta označil jejich zásah za nepřiměřený. O přeparkování mě ani nepožádali, strážník mi bušil do okna, div že ho nevymlátil, popsal majitel vozidla Marek Š.

Zásilkovny před Vánoci pod palbou kritiky. Zákazníci si stěžují, že pošta nestíhá

12. prosince 2020 16:21

Nejen na sociálních sítích největších českých logistických společností se v předvánočním shonu množí stížnosti nespokojených zákazníků. Někteří dopravci možné problémy kvůli enormnímu nárůstu zásilek připouštějí, Česká pošta neustále tvrdí, že zvládá. Tento týden určila „rozhodný den“, dokdy je možné odeslat balík s garancí doručení před Štědrým dnem.