CNN Prima News Ladislav Smoljak

Ladislav Smoljak

Výpis příspěvků ke štítku „Ladislav Smoljak“

Patrasová vzpomíná na erotickou scénu s Abrhámem z Vrchní, prchni! Co se dělo v zákulisí?

20. května 2022 11:59

Dagmar Patrasová se s Josefem Abrhámem blíže poznala během natáčení komedie Vrchní, prchni! Natočili spolu velmi pikantní scénu, která se stala legendární. Dáda v roli svůdné Manuely se před Daliborem Vránou v podání Abrháma sprchovala v sexy šatech a tekoucí voda postupně odhalovala její křivky. Jak na scénu a zesnulého herce vzpomíná?

Smoljak byl pro studentky modrooká pusinka. S dětmi ale trpělivost neměl

9. prosince 2021 16:57

Režisér, herec a jeden ze spoluzakladatelů Divadla Járy Cimrmana Ladislav Smoljak by se ve čtvrtek dožil 90. narozenin. I přesto, že byl původně učitel, rozhodl se pro jinou pracovní dráhu. A udělal dobře. Filmy jako Vrchní, prchni!, Jára Cimrman ležící, spící nebo Rozpuštěný a vypuštěný patří do fondu zlaté české kinematografie.

Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač

7. března 2021 06:17

Už několik let se jeden ze synů režiséra Ladislava Smoljaka domáhá autorských práv a z nich pramenících odměn za svého zesnulého otce. Vede několik soudních sporů, kde proti němu častokrát stojí Zdeněk Svěrák, který s jeho tatínkem dlouhá léta spolupracoval a založil s ním divadlo Járy Cimrmana. Dřív byli skoro jako rodina, dnes si nemohou přijít na jméno. Svůj boj ovšem vede Filip Smoljak sám, jeho sourozenci od něj dali ruce pryč.

Bratrovražedný souboj. Davida Smoljaka vyzve v senátních volbách sourozenec Filip

18. září 2020 08:22

Blížící se senátní a krajské volby nabídnou i řadu pozoruhodných střetů. O křeslo v horní komoře Parlamentu se i letos uchází plejáda známých tváří a někde dojde k souboji mezi neobvyklými rivaly. Jeden takový se čeká v obvodě pro Prahu 9. Zde totiž obhajuje senátorskou funkci David Smoljak (STAN), ale porazit jej chce mimo jiné jeho mladší bratr Filip.

Supraphon má Smoljakovu synovi vyplatit 58 tisíc. Jde mu jen o peníze, tvrdí

10. srpna 2020 16:56

Soud přiznal synovi režiséra Ladislava Smoljaka Filipovi 58 tisíc korun a úroky od Supraphonu, který bez mužova souhlasu vydal limitovanou edici desek k 50. výročí Divadla Járy Cimrmana. Smoljak požadoval 100 tisíc korun. Rozsudek není pravomocný, Supraphon s ním nesouhlasí. Firma soudu navrhovala, aby Smoljakovi přiznal částku 13 tisíc korun. Umělcův syn podle ní dělá při poskytování licencí obstrukce a jeho jednání je v rozporu s dobrými mravy.