reklama

Láska z balkonu: Poznali se při koncertě během karantény, teď pár plánuje svatbu

Michele D’Alpaos a Paola Agnelliová
Foto: Instagram

I během pandemie koronaviru vznikají pozitivní a silné příběhy. Příkladem může být ten z italské Verony. Paola a Michele se poznali během koncertu, který sledovali ze svých balkonů v průběhu celostátní karantény. Jejich vztah neochladl ani po postupném uvolnění opatření. Pár nyní plánuje svatbu, a dějiště ikonického Shakespearova příběhu o Romeovi a Julii tak znovu potvrzuje statut města zamilovaných.

reklama

„Zvažujeme obřad na střešní terase mého domu, což dává smysl, když jsme se seznámili na našich balkonech,“ vzpomíná pro The Times Michele D'Alpaos na první setkání se svojí snoubenkou Paolou. To se uskutečnilo během koncertu pro lidi v karanténě a sestra Paoly během něj hrála na housle světoznámý hit We Are The Champions od skupiny Queen.

Roky bydleli kousek od sebe, spojil je až koronavirus

„Vyšla jsem na balkon, abych si sestru poslechla, a na protější straně jsem uviděla Michela. Uvědomila jsem si, že je to bratr jedné mojí kamarádky, a řekla jsem si, že je to vážně pěkný chlap,“ popsala dříve Paola pro BBC s tím, že večer našla od Michela zprávu na Instagramu.

Protože se kvůli striktním vládním nařízením dlouho nemohli potkat tváří v tvář, museli si vystačit pouze s komunikací po telefonu. Do všeobecného povědomí se pár dostal poté, co Michel připravil pro Paolu speciální banner, který vyvěsil na střeše budovy, v níž bydlí. Poprvé se osobně setkali až v květnu v místním parku.

Zajímavostí pak je, že oba bydleli po mnoho let jen několik metrů od sebe. Nikdy se ale přitom nesetkali na delší dobu. Dohromady je tak bez nadsázky dal koronavirus, respektive opatření přijatá proti jeho šíření.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Obama ostře kritizoval Trumpa: Neochrání nás, vždyť ani nedokáže ochránit sám sebe

Obama ostře kritizoval Trumpa: Neochrání nás, vždyť ani nedokáže ochránit sám sebe

Že do rozhodujícího dne amerických prezidentských voleb zbývá už jen týden a půl, připomněla i politicky rušná sobota, v níž o sobě dali vědět současný prezident Donald Trump i bývalý prezident Barack Obama. Oba tak učinili ve státě, který tradičně hraje ve volebním klání naprosto zásadní roli – na Floridě. Zatímco současný šéf Bílého domu v předčasném termínu odvolil (a pochlubil se tím, že zvolil sám sebe), ten bývalý se proti němu silně vymezil. Emocemi nabitá předvolební kampaň v nebývale rozdělených Spojených státech se blíží do svého dramatického finále. A my pro vás situaci sledujeme přímo na místě.

reklama
Většina Čechů se koronaviru bojí. Skoro polovina obyvatel se už s nemocí setkala
Ozbrojenci v Kamerunu zaútočili na školu, zabili nejméně osm dětí
reklama
reklama
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá

Vláda

Domácí zpravodajství

Je to komické. K porušení nařízení nedošlo, hájí ombudsman Křeček Prymulu
Pražané vzali náplavku útokem. Navzdory vládním opatřením jich stovky vyrazily na trhy
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Další články
reklama
reklama