Lela promluvila o údajném milenci: Karlos si myslí, že spím s každým, koho potkám

Lela Ceterová a Karlos Vémola

Novinky ve Vémolandu

Žádného milence nemám, tvrdí Lela Ceterová. Zdůraznila to poté, co ji její snoubenec Karlos Vémola veřejně nařknul z nevěry. Otec jejich dvou dětí je podle ní velmi žárlivý.

„Karlos je žárlivý. Nemám žádného milence. On si myslí, že milencem je pomalu každý, koho potkám. Vždyť já už ale nechodím ani na schůzky, protože mám miminko. Jsem jen doma a starám se o děti,“ poslala Lela vzkaz přes svou manažerku webu eXtra.cz.

Vémola svou ženu nařknul z nevěry zcela veřejně prostřednictvím sociálních sítí. „Ano, Lela měla partnera, s kterým se stýkala, a když to prasklo, tak mi to i přiznala. Netajila to,“ řekl dříve ještě před vyjádřením své snoubenky.

Lela na několik hodin mizela

Údajným milencem měl být Vémolův kamarád Vít Kaiser. To se ale nakonec nepotvrdilo. „Mrzí mě, že jsem ho křivě obvinil,“ litoval MMA zápasník. Kaiser se ovšem zachovat jako kavalír. „Věřím, že zůstaneme přáteli jako doposud,“ sdělil Kaiser.

Vémola také tvrdil, že Lela i v šestinedělí každý den na několik hodin denně mizela „bůhvíkam“. Milencem podle něj musel být movitý muž, protože ji zahrnoval cennými dary. Manažerka Ceterové označila Vémolovo tvrzení, že její klienta vždy na pár hodin denně zmizela, za nesmysl. „Ne, proboha,“ uvedla stručně.

Přestože Lela na svého snoubence původně chtěla podat trestní oznámení kvůli údajnému fyzickému napadení a odešla z domu, i s dětmi se nakonec ve středu vrátila. Jestli se jim podaří vztah urovnat, zatím není jasné.

Tagy: