CNN Prima News kamarád

kamarád

Výpis příspěvků ke štítku „kamarád“

Celý život myslela na druhé, teď pro Káju přátelé shání pomoc. Na péči o dům zůstala sama

S Kájou se život nemazlil. Od roku 2014 má přiznaný první stupeň invalidity kvůli vleklým zdravotním potížím. Již od základní školy navíc trpí psychickými problémy a několikrát byla hospitalizovaná v psychiatrické léčebně. V životě ji zasáhla také ztráta nejbližších: o tatínka přišla v 19 letech, brzy na to byl její mamince diagnostikován nádor na mozku. Na péči o rodinný dům, který ji pojí s krásnými vzpomínkami na rodiče, zůstala sama. Vždy myslela na druhé a její nejbližší jí to nyní chtějí oplatit. Doufají, že díky sbírce vyberou dostatek financí na opravu domu.

Roztáhni křídla, konečně jsi volný. Matt LeBlanc se dojemně rozloučil se zesnulým Perrym

Matt LeBlanc, seriálový parťák zesnulého herce Matthewa Perryho alias Chandlera z Přátel, prolomil několikatýdenní mlčení. Na svém instagramovém účtu v úterý sdílel dojemný příspěvek, v němž vzpomíná na svého kamaráda. Podle svých slov se s ním loučí s „těžkým srdcem“. Několik let strávených natáčením seriálu patřilo k LeBlancovým nejlepším rokům jeho života.

Mám úplně nový život, přiznala Žilková. Vyjmenovala ty, kterým za své štěstí vděčí

Po náročném rozchodu s Martinem Stropnickým a smrti milované maminky zažívá Veronika Žilková opět šťastné období. A to zejména díky novým lidem, kteří v posledních měsících vstoupili do jejího života. Jedním z nich je například její blízký přítel Josef Holomáč, který je často označován za jejího přítele. Žilková však tuto skutečnost vyvrátila. V pořadu Showtime pak vysvětlila, proč.

Zvrat v případu smrti studentky: Soud poslal vraha do vazby. Uhraje to na nepříčetnost?

Soud poslal do vazby muže, který na bratislavských kolejích zavraždil jednadvacetiletou studentku z Ukrajiny. Vrah si nejdříve vytvořil falešné alibi, aby oklamal policii. Později ho dohnalo svědomí a přiznal se, že Marii uškrtil. Přesto jeho obhájce podal proti umístění do vazby stížnost. Podle něj je možné, že vrah byl v době činu nepříčetný.