CNN Prima News kamarád

kamarád

Výpis příspěvků ke štítku „kamarád“

Zvrat v případu smrti studentky: Soud poslal vraha do vazby. Uhraje to na nepříčetnost?

16. června 2022 08:17

Soud poslal do vazby muže, který na bratislavských kolejích zavraždil jednadvacetiletou studentku z Ukrajiny. Vrah si nejdříve vytvořil falešné alibi, aby oklamal policii. Později ho dohnalo svědomí a přiznal se, že Marii uškrtil. Přesto jeho obhájce podal proti umístění do vazby stížnost. Podle něj je možné, že vrah byl v době činu nepříčetný.

Rozsudek za vraždu tkaničkou: Soud poslal mladíka na 17 let do vězení

18. května 2021 15:25

Za vraždu motivovanou ziskem uložil v úterý pražský městský soud čtyřiadvacetiletému Janu Bémovi sedmnáctiletý trest vězení. Mladý muž podle obžaloby v listopadu 2019 škrtil svého známého tkaničkou a v bezvědomí ho hodil do kanálu. Tělo osmadvacetiletého Slováka se později našlo v čistírně odpadních vod v Praze 6. Bém vinu odmítá. U hlavního líčení uvedl, že svého slovenského známého pouze v hádce strčil a odešel. Rozsudek není pravomocný.

Policie našla chlapce, který měl pobodat kamaráda a jeho matku. Jsou vážně zranění

28. dubna 2021 09:28
Aktualizováno

Policisté ve středu dopoledne našli čtrnáctiletého chlapce, kterého hledali v souvislosti s násilným trestným činem. Byl v kritickém stavu. Podle informací CNN Prima NEWS měl v noci na středu v pražských Dolních Chabrech pobodat ženu a jejího nezletilého syna. S vážnými zraněními byli převezeni do nemocnice, mladík pak z místa činu utekl. Pátrali po něm policisté i vrtulník.