reklama
CNN Prima News kamarád

kamarád

Výpis příspěvků ke štítku „kamarád“

Rozsudek za vraždu tkaničkou: Soud poslal mladíka na 17 let do vězení

18. května 2021 15:25

Za vraždu motivovanou ziskem uložil v úterý pražský městský soud čtyřiadvacetiletému Janu Bémovi sedmnáctiletý trest vězení. Mladý muž podle obžaloby v listopadu 2019 škrtil svého známého tkaničkou a v bezvědomí ho hodil do kanálu. Tělo osmadvacetiletého Slováka se později našlo v čistírně odpadních vod v Praze 6. Bém vinu odmítá. U hlavního líčení uvedl, že svého slovenského známého pouze v hádce strčil a odešel. Rozsudek není pravomocný.

Policie našla chlapce, který měl pobodat kamaráda a jeho matku. Jsou vážně zranění

28. dubna 2021 09:28
Aktualizováno

Policisté ve středu dopoledne našli čtrnáctiletého chlapce, kterého hledali v souvislosti s násilným trestným činem. Byl v kritickém stavu. Podle informací CNN Prima NEWS měl v noci na středu v pražských Dolních Chabrech pobodat ženu a jejího nezletilého syna. S vážnými zraněními byli převezeni do nemocnice, mladík pak z místa činu utekl. Pátrali po něm policisté i vrtulník.

Muž bodl a nechal vykrvácet opilého kamaráda. Soud mu uložil 14 let za mřížemi

11. srpna 2020 10:48
Aktualizováno

Za vraždu mladíka z Varnsdorfu stráví dvaadvacetiletý Jiří Nosek 14 let ve vězení. Následně půjde do zabezpečovací detence, potvrdil dnes odvolací pražský vrchní soud. Muž svého známého bodl o Velikonocích 2017 do břicha, mladík na místě vykrvácel. Znalci původně označili Noska za schizofrenika. Další posudek ale s diagnózou nesouhlasil, muž podle něj trpí pouze poruchou osobnosti. Za vraždu je odpovědný.

reklama