CNN Prima News líbání

líbání

Výpis příspěvků ke štítku „líbání“

Nezletilé dívky líbal na pusu. U soudu si 60letý muž oblečený jako elf cucal palec

24. prosince 2021 10:27

V britském městě Maidstone došlo ve čtvrtek k velmi bizarnímu soudnímu slyšení. 60letý Janiel Verainer, který čelí obvinění z opakovaného obtěžování nezletilých dívek, dorazil k soudu oblečený jako elf. Během slyšení si pak olizoval palec. Sám se přiznal k tomu, že za poslední dva roky obtěžoval dvě nezletilé dívky, i když má od roku 2016 zákaz se k dětem přibližovat nebo je kontaktovat.

Osahával a líbal ženu, musela se schovat v hotelu. Pražští policisté po útočníkovi pátrají

27. září 2021 14:34
Aktualizováno

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie v pondělí zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Rozvolnění přinese uvolnění: Britové se těší na nezávazný sex, zakázán byl od prosince

11. května 2021 12:53

Zatím poslední vlna rozvolňování ve Velké Británii kromě jiného letos poprvé umožní Britům i „nezávazný sex“. Lidé žijící single, kromě těch, co žiji ve společné domácnosti, měli totiž od prosince zakázáno nocovat u někoho jiného a jinak se „družit“ ve vnitřních prostorách. Povoleno nebylo ani objímání nebo líbání. Informoval o tom web Daily Mail.