CNN Prima News líbání

líbání

Výpis příspěvků ke štítku „líbání“

Lidé se líbají mnohem déle, než se myslelo. Výzkum odhalil nejstarší polibek

Je líbání kulturní záležitostí, anebo ho máme v genech? Složitá otázka, na kterou věda nemá jasnou odpověď. Nově ale získala důkazy, že se lidé líbali už v dávných dobách. Analýza nálezů z oblasti dnešního Blízkého východu totiž prokázal, že první zobrazení polibku pochází z dob před 45 00 lety. Je to nejméně o tisíc let dříve, než naznačovaly dosavadní důkazy.

Nezletilé dívky líbal na pusu. U soudu si 60letý muž oblečený jako elf cucal palec

V britském městě Maidstone došlo ve čtvrtek k velmi bizarnímu soudnímu slyšení. 60letý Janiel Verainer, který čelí obvinění z opakovaného obtěžování nezletilých dívek, dorazil k soudu oblečený jako elf. Během slyšení si pak olizoval palec. Sám se přiznal k tomu, že za poslední dva roky obtěžoval dvě nezletilé dívky, i když má od roku 2016 zákaz se k dětem přibližovat nebo je kontaktovat.

Osahával a líbal ženu, musela se schovat v hotelu. Pražští policisté po útočníkovi pátrají

Aktualizováno

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie v pondělí zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Rozvolnění přinese uvolnění: Britové se těší na nezávazný sex, zakázán byl od prosince

Zatím poslední vlna rozvolňování ve Velké Británii kromě jiného letos poprvé umožní Britům i „nezávazný sex“. Lidé žijící single, kromě těch, co žiji ve společné domácnosti, měli totiž od prosince zakázáno nocovat u někoho jiného a jinak se „družit“ ve vnitřních prostorách. Povoleno nebylo ani objímání nebo líbání. Informoval o tom web Daily Mail.

Historie dokáže, že Merkelová měla s uprchlíky pravdu, tvrdí Juncker. Proč ho políbil Trump a proč on sám tak rád líbá ostatní?

Německá kancléřka Angela Merkelová udělala správně, když na podzim roku 2015 přijala téměř milion uprchlíků, řekl v interview pro německý deník Bild dosluhující předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker. Proč tak často všechny líbá? A jak se mu podařilo přinutit amerického prezidenta, aby ho políbil? Zajímavosti z rozhovoru přinesla německá média jako německý deník Deutsche Welle nebo agentura DPA.