Soutěže v atletice, fotbalu a tenisu by měly začít na přelomu května a června
Podle harmonogramu uvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru by měly být od 25. května povolené profesionální sportovní akce bez účasti diváků. Výbor Ligové fotbalové asociace schválil, že v ten den začne zbytek sezony první a druhé ligy. Prvního června by se na sto českých stadionech měla odstartovat i atletická sezona projektem Spolu na startu. Český tenisový svaz připravuje na červen sérii turnajů, první by se měl uskutečnit v Praze pro osm nejlepších českých žen a mužů.