Limitovaná kolekce Gump od Super zoo pomůže opuštěným mazlíčkům

Úspěšný celovečerní film o opuštěném psím hrdinovi a jeho dobrodružstvích se dočkal pokračování a do kin míří premiéra filmu Gump: Jsme dvojka. Super zoo k této příležitosti pro všechny fanoušky a jejich mazlíčky připravil limitovanou kolekci designových chovatelských potřeb, z jejichž výtěžku půjde 10 % na rekonstrukci psího hospicu Dejte nám šanci.

Filmoví nadšenci a fanoušci psího hrdiny Gumpa se téměř po třech letech dočkali a od konce března mohou navštívit kina, kde mohou zhlédnout volné pokračování psího dobrodružství. „Diváci ve filmu uvidí staré známé, ale i nové tváře. Větší prostor tam má láska a vztah mezi člověkem a zvířetem. Bude to film o vtipných věcech, které mezi člověkem a zvířetem vznikají,“ prozrazuje producent snímku a scenárista Filip Rožek.

Stejně jako film z roku 2021 se jeho druhý díl snaží upozornit na problematiku opuštěných a týraných psů. Síť chovatelských potřeb Super zoo se dlouhodobě věnuje aktivitám, které pomáhají útulkům a organizacím pečujícím o opuštěná a handicapovaná zvířata. Právě to byl jeden z hlavních důvodů propojení s filmem Gump: Jsme dvojka. „Již od začátku partnerství jsme si stanovili hlavní cíl, a to pomoci tam, kde je to potřeba. Během příprav jsme pak spolu s producentem filmu Filipem Rožkem vybrali hospic Dejte nám šanci,“ říká Luboš Rejchrt, jednatel a COO Plaček Group, která provozuje prodejny Super zoo.

Edice Gump pomáhá

A právě díky tomu do prodejen Super zoo míří limitovaná kolekce chovatelských potřeb Gump, ze které si mohou fanoušci vybrat vodítka, obojky, misky, šátky a rychleschnoucí ručníky. Kolekce spojuje vášeň pro kvalitu, design a lásku ke zvířatům. Nákupem produktů z limitované kolekce tak mohou nejen zákazníci, ale i fanoušci psího hrdiny přispět k tomu, aby byl hospic krásným a důstojným místem pro opuštěné mazlíčky.

Z každého prodaného produktu půjde 10 % výtěžku na přestavbu hospicu v Bukovince na Moravě, ve kterém žije přes 60 starých, handicapovaných či opuštěných psů a koček. „Jsme hrdí, že jsme partnery projektu, který je nejen skvělým filmovým zážitkem, ale také je zaměřen na pomoc zvířatům bez domova. Společně s našimi zákazníky už tradičně v rámci pravidelných sbírkových akcí přispíváme na podporu útulků a organizací, které potřebují pomoc,“ říká Luboš Rejchrt.

Pomáhají i jinak

Za posledních 7 let Super zoo společně se zákazníky přispělo na péči o opuštěná zvířata přes 55 milionů Kč.

Každý měsíc navíc Super zoo ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem vybírá peníze na útulky a azyly. Lidé při nákupu přispějí určitou částku a na konci měsíce ji obchod zdvojnásobí, částka pak jde zvolené organizaci nebo spolku.

Duhové doplňky nejen pro psí kamarády

Designový obojek a vodítko budou nezbytností pro každého pejska. Díky originálnímu duhovému potisku bude váš psí kamarád nepřehlédnutelný. A pokud je váš pejsek stejný dobrodruh jako psí hrdina Gump, s vodítkem budete mít při venčení jistotu, že se vám nikam nezatoulá a dobrodružství budete podnikat společně. Vodítko je měkké, takže se vám bude pohodlně držet a nebude vás dřít do rukou.

Majitelé čtyřnohých mazlíčků vědí, jak důležité je dbát na pitný režim a samozřejmě také pravidelnou stravu, a právě s tím vám pomůže nová nerezová miska s krásným duhovým motivem. Dopřejte svému pejskovi nebo kočičce designovou misku, ze které bude pít a jíst s velkou chutí. Jakékoliv dobrotě podávané v této misce totiž váš mazlíček nebude moct odolat.  ​

Každý majitel psího parťáka ví, že se hodí mít na procházkách po ruce rychleschnoucí ručník, a to ať už jste u vody a potřebujete pejska osušit, nebo mu jen potřebujete utřít packy od mokré trávy. Ručník s motivem filmového hrdiny Gumpa a jeho sestřičky Jenny je skvělý parťák k vodě i do deště. Po použití totiž uschne dříve, než vyjmenujete všechny hlavní postavy z filmu Gump: Jsme dvojka! ​

V neposlední řadě by žádnému fanouškovi neměl chybět ikonický šátek, který Gumpa provází během celého dobrodružství. Designový hnědý šátek s bílými hvězdičkami udělá z každého pejska filmovou hvězdu.

Tagy: