CNN Prima News ložnice

ložnice

Výpis příspěvků ke štítku „ložnice“

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

16. listopadu 2022 06:22

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

Drama v hořícím domě: Záchranu tříletého chlapce zachytila kamera na hasičově obleku

26. června 2022 14:51

Záchrana dítěte z hořícího domu na poslední chvíli. Svět obletěly dramatické záběry, které natočili hasiči kamerou umístěnou na těle. Když dům v americkém Wisconsinu zachvátily plameny, zůstal tříletý chlapec sám v zadní ložnici a matka se pro něj nemohla vrátit. Zachraňovala další osobu. Sama při tom utrpěla popáleniny třetího stupně.

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.

Sexuální zneužívání pětileté dívky: Matka ji uplácela čokoládou

16. července 2020 12:50

Matka pětileté holčičky z novozélandského Northlandu byla odsouzena na deset let odnětí svobody za sexuální zneužívání své dcery. Tu podle obvinění uplácela čokoládou a lízátky, aby se dívka účastnila sexuálních praktik ženy a jejího přítele. U soudu obviněná argumentovala, že v dětství čelila sexuálnímu zneužívání také. Soudce však zdůraznil, že zneužívání bylo pravidelné a plánované.