CNN Prima News ložnice

ložnice

Výpis příspěvků ke štítku „ložnice“

Luxusní bydlení Davida Limberského: Vpředu moderní vila, vzadu se mění v útulnou chalupu

Fotbalista David Limberský žije se svou manželkou Lenkou a dcerou Lilien v luxusním domě poblíž Plzně, který zakoupil před více než deseti lety. Postupně si ho přestavěli k obrazu svému a už by se ho nevzdali. „Máme tu všechno, co k životu potřebujeme. Nevyměnil bych ho za nic na světě,“ uvedl pro redakci CNN Prima NEWS, které své království ukázal. Jak to u nich doma vypadá?

Matthew Perry si krátce před smrtí koupil luxusní dům. Jak jedna z jeho rezidencí vypadá?

Herec Matthew Perry, který v sobotu náhle zemřel ve věku 54 let, si díky roli v seriálu Přátelé vydělal nemalé peníze a mohl užívat luxusu. Ještě v květnu kupoval dům v hodnotě přes 100 milionů korun, dostal na něj slevu, protože ještě rok předtím stál o několik milionů více. Nevlastnil ale jen toto sídlo, smrt našel v druhé své haciendě na pobřeží, jak informovala americká média.

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

V ložnici netopte vůbec a jinde do 20 °C. Expert radí, jak v zimě výrazně ušetřit za plyn

Náklady na provoz domácnosti se zvyšují a Evropská unie navrhuje členským zemím, aby ušetřily 15 procent spotřeby plynu. Energetický analytik webu Ušetřeno.cz Jan Béreš ve Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS konstatoval, že každý stupeň dolů znamená úsporu šest procent spotřeby. Cíle stanoveného EU podle něj můžeme docílit například tím, že v zimě nebudeme topit v ložnici.