CNN Prima News luxusní automobily

luxusní automobily

Výpis příspěvků ke štítku „luxusní automobily“

Piráti brojí proti nákupům Ferrari na firmu. Raději spravedlivé daně, vyzval Michálek

16. února 2023 09:59

Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek zveřejnil na sociální síti návrh na omezení daňových odpočtů v případě nákupů drahých aut právnickými osobami. Smyslem opatření by podle něj mělo být vyrovnání sociálních nerovností a odstranění daňového zvýhodnění firem při nákupu vozidel, která nelze považovat za běžné služební vozy.

Auta se spalovacími motory jen do roku 2035? EU si nechává pootevřená zadní vrátka

6. července 2022 13:01

Poté, co europoslanci nedávno schválili návrh zákona, podle kterého se od roku 2035 nebudou smět prodávat nová auta se spalovacími motory, se na stejném závěru nakonec usnesli i evropští ministři životního prostředí. Některé výroky, které na jednání zazněly a navrhovaná opatření však vyznění nařízení do značné míry relativizují.

Zesnulý politik po sobě zanechal ženu a dvě děti. Sklíčení přátelé posílají vzkaz do nebe

12. září 2021 10:15

Slovenský podnikatel a politik za Svobodu a Solidaritu (SaS), který zahynul při páteční autonehodě ve svém Lamborghini, byl dlouhá léta filantropem. Díky svému vozu totiž vybíral peníze pro nemocnice. Jeho smrt oplakává nejen rodina či strana, kterou vedl ve městě Námestovo, ale také organizátoři Rally Radosti, tedy občanského sdružení, které sbírky organizovalo.

Bentley svolává do servisů své kupé za miliony. Hrozí, že se řidič skřípne v sedadle

9. září 2021 09:05

Když se řekne Bentley Continental GT, každý si představí elegantní kupé, které cestující očaruje svým prvotřídním luxusem, ale i astronomickou pořizovací cenou. Asi málokterý majitel by čekal, že právě s takovýmto vozem bude muset zanedlouho do servisu. Nikoliv však kvůli běžným servisním prohlídkám, ale kvůli špatně upevněným sedadlům, která jej mohou dokonce i zranit.

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.