reklama

Ze všech problémů jsem se vyzpívávala. Emoce k mé práci patří, říká Machálková

Syn zpěvačky Leony Machálkové Artur plánuje studovat v zahraničí. „Nebude to pro mě jednoduché, máme se moc rádi,“ řekla zpěvačka v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Prozradila také, co podnikala během lockdownu a kde se mohou fanoušci těšit na její vystoupení.

reklama

Zpěvačka si návrat ke koncertování užívá. „Vážím si hezkých příležitostí. Za úspěch nevděčím jen sobě, ale spoustě lidí, kteří mi pomáhají. Lockdown byl nekonečně dlouhý. Kamkoliv se jede, vážím si toho a jsem připravená na 200 procent,“ sdělila Machálková.

A co během lockdownu, který způsobila pandemie koronaviru, podnikala? „Našla jsem si zálibové aktivity. Snažila jsem se dělat hodně pro imunitu. Chodila jsem do přírody. Praha 6, kde bydlím, je pro to ideální. Naučila jsem se nové věci, absolvovala několik streamových koncertů,“ prozradila Machálková s tím, že její nové album vyjde na jaře příštího roku. „Zůstávám u melodického poprocku.“ dodala.

Syn muzikantem nebude

Akce Slunečné léto televize Prima pomalu míří do finále. Jejího programu se zúčastní i Machálková. „Pojedu 19. září do Chomutova a 26. září do Brna. Je to rodinný den a pro mě setkání s mladou generací. Těším se na pěknou atmosféru a setkání s lidmi, které mám ráda,“ řekla zpěvačka.

Machálková uvedla, že se z toho, co se jí v životě událo, vyzpívávala. „Za emoce na jevišti jsem se nikdy nestyděla. Myslím, že se to od nás očekává. Těším se na své koncertní turné Muzikál –⁠ moje láska. Těším se na řadu divadel. 23. 9. budeme v Ústí nad Labem. Kdo mě má rád, ať se koukne na webové stránky,“ sdělila.

Zpěvačka promluvila i o svém synovi Arturovi, který nedávno oslavil 18. narozeniny. „Muziku má rád, ale muzikant z něj nebude. Čeká ho maturita, má v plánu se připravit na design. Jelikož je jazykově vybaven, chtěl by studovat venku. Přemýšlí o Berlíně, Amsterdamu či Paříži. Nebude to pro mě jednoduché, máme se moc rádi. Naším poutem je spousta zážitků,“ řekla. Jeho tatínkem byl slavný designér Bořek Šípek, který zemřel v roce 2016.

Tagy:

Hlavní zprávy

Cyklisti jsou pro řidiče lovnou zvěří. Odstup 1,5 metru místy není možný, říká expert
Doprava

Cyklisti jsou pro řidiče lovnou zvěří. Odstup 1,5 metru místy není možný, říká expert

V některých případech nebude možné dodržet 1,5metrovou vzdálenost při předjíždění cyklistů, jak požaduje kontroverzní novela zákona. Na silnicích chybí ohleduplnost, jinak by nebylo třeba psaných pravidel, řekl dopravní expert Martin Kořán. Zatímco se cyklisté mnohdy nevěnují řízení a ani nemusí absolvovat zkoušky, aby mohli na komunikace, řidiči motorových vozidel naopak vnímají lidi na kolech jako „lovnou zvěř“, dodal ve Zprávách+ na CNN Prima NEWS.

Babiš: Piráti mají tři sociopaty. Je jako uřvané dítě na pískovišti, vzkazuje mu Bartoš

Předvolební vzájemné útoky mezi Piráty a vládním hnutím ANO pokračují. Jako poslední si do strany vedené Ivanem Bartošem rýpl premiér Andrej Babiš (ANO). Terčem se stal kandidát koalice Pirátů a STAN na ministra zdravotnictví, právník Ondřej Dostál. Předseda vlády ho stejně jako další Piráty označil za sociopata. Bartoš své členy hájí a Babišovi vzkazuje, že se chová jako dítě na pískovišti.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Reportáž: Sudety volí Okamuru a Babiše, komunisté v pohraničí ztrácejí

Všemi zapomenuté vesnice v severovýchodním pohraničí čekají spásu od populistů či extremistů. Ve Svatoňovicích v okrese Opava vyhrála poslední parlamentní volby v roce 2017 strana SPD, když získala 32 procent hlasů. V obci má volební právo 222 občanů, budou i druhý víkend v říjnu opět volit Okamuru? „Samozřejmě,“ říká 50letý Petr Valový. SPD, ANO a KSČM mají nadstandardní popularitu i v okolních obcích, které reportér CNN Prima NEWS také navštívil.

reklama

Domácí zpravodajství

Šubrtová: Přístup policie k sebevraždě mé sestry je skandální. Nenecháme to vyšumět

Přístup policie ve věci sebevraždy policistky Kristýny Litomerické je skandální, řekla ve vysílání CNN Prima NEWS sestra zesnulé Markéta Šubrtová. Kdyby její kolegové konali, tak tu podle ní její sestra ještě mohla být. Rodina je připravena nenechat celou situaci být a plánuje dát podnět k prošetření toho, co se Litomerické ve Varšavě během mise na Frontexu skutečně stalo a zda byla obětí šikany ze strany kolegů.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Berlín vyvlastní byty, zmínil Pirát. Držte si výpisy z katastru, rýpla si Schillerová

Poprask na sociálních sítích způsobil pirátský poslanec František Kopřiva, když si rýpl do konzervativních příznivců Západu. Připomněl, že Berlíňané v referendu rozhodli o vyvlastnění čtvrt milionu bytů od místních developerů. Kopřiva sklidil kritiku a jeho tweet využila i ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Pirátský poslanec začal svůj tweet vzápětí vysvětlovat.

reklama