CNN Prima News Machmud Muradov

Machmud Muradov

Výpis příspěvků ke štítku „Machmud Muradov“

Bagárová je znovu zamilovaná. Představila nového přítele, kdo nahradil hvězdu MMA?

9. prosince 2022 10:01

Před rokem na Vánoce prožívala zpěvačka Monika Bagárová bolestivý rozchod s MMA zápasníkem a otcem dcery Rumie Machmudem Muradovem. Ačkoliv se pár snažil rodinu později znovu spojit, osud jim nepřál. Nyní však umělkyně září štěstím a svátky bude prožívat ve veselejším duchu. Přiznala, že je šťastně zamilovaná. Pár nyní tvoří s podnikatelem Leonardem Lekajem a údajně mělo dojít i na seznámení s rodiči.

Statečný vzdor favoritovi. Muradov ale po více než roční pauze a trablích v UFC padl

22. října 2022 19:46

Po takřka 14 měsících a vleklých problémech v osobním životě se uzbecký zápasník se silnými vazbami na Česko Machmud Muradov vrátil na nejnablýskanější scénu MMA. Svůj pátý zápas v organizaci UFC prohrál s favorizovaným Brazilcem Caiem Borralhem. V Abú Dhabí vydrželi bijci v kleci kompletní porci tří kol po pěti minutách a musely rozhodnout body.

Úspěchy v UFC udělaly z Procházky hvězdu. Kteří další Češi prorazili v MMA?

16. června 2022 15:07

Zápasník Jiří Procházka se po vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf pořádně oslavil. Mezitím přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála například legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White. Výhra českého samuraje rovněž těší společnost XTB, které dělá Procházka ambasadora. Kteří další čeští fighteři se dostali do UFC?

Zpověď Muradova: Rusové ho pobodali a postřelili, život mu zachránili kamarádi i počasí

10. května 2022 15:24

V Česku se vypracoval na jednoho z nejlepších profesionálních zápasníků smíšených bojových umění. Život Makhmuda Muradova by ale už v jeho 32 letech vydal na knihu. Musel se vypořádat například s tím, že měla jeho rodina v mládí hluboko do kapsy. V Rusku ho dokonce pobodali a postřelili. Život mu zachránili kamarádi i to, že měl kvůli nízkým teplotám hodně oblečení, přiznal v rozhovoru pro Novinky.cz. Teď je finančně více než zajištěn a daří se mu i v osobním životě.

Na vztahu musíme pracovat, hlásá Bagárová po návratu k Muradovi. Promluvila o dalším dítěti

12. února 2022 11:54

Fanoušci Moniky Bagárové s napětím sledovali, jak se bude vyvíjet její vztah s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zpěvačka se však netají tím, že po loňském rozchodu dvojice opět tvoří šťastnou rodinu. „Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme více času trávit spolu,“ sdělila fanouškům. A zmínila také, zda plánují rodinu rozšířit.