reklama

Hlavní zprávy v 18:55: Čtvrtý operátor v Česku? Představíme zájemce

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Čtvrtý operátor v Česku? V Hlavních zprávách představíme mimo jiné firmy, které mají o pozici zájem. Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Už tento týden by měl Český telekomunikační úřad oznámit podmínky soutěže, na základě kterých bude vybrán čtvrtý telefonní operátor v Česku. Vyšší konkurence by podle vlády měla zlevnit dlouhodobě drahé mobilní služby. Asociace sdružující tři v tuzemsku již působící operátory ale varuje, že by aukce mohla nového hráče příliš zvýhodňovat. Ten by totiž měl mít možnost – údajně za výhodných podmínek – využívat jimi vybudované přenosové sítě. Jaké firmy mají o soutěž zájem a kdy by mohl nový operátor v Česku začít působit, uvidíte v 18:55 v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS.

Další středeční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Před sedmdesáti lety na den přesně byla poprvé zdolána Annapurna – desátá nejvyšší hora světa. A také jedna z nejobávanějších – každý výstup na ni je pro horolezce extrémní výkon. A právě to je dnešní téma Silného hlasu Markéty Fialové.

Questovy divy světa (6) ve 20:45

Hvězdný moderátor CNN Richard Quest vám představí nejvýznamnější velkoměsta světa. S pomocí místních obyvatel se snaží proniknout do duše měst a odhalit všechny jejich divy.

Svět vědy (23) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Dnešními hosty Pavlíny Wolfové budou mimo jiné poslankyně Margita Balaštíková, Dana Večeřová, prezidentka potravinářské komory ČR, a Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu.

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Peníze pro strádající umělce? Na kulturní kompenzace jen tak někdo nedosáhne
Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová
Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem
Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama