reklama

Hlavní zprávy v 18:55: Čtvrtý operátor v Česku? Představíme zájemce

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Čtvrtý operátor v Česku? V Hlavních zprávách představíme mimo jiné firmy, které mají o pozici zájem. Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Už tento týden by měl Český telekomunikační úřad oznámit podmínky soutěže, na základě kterých bude vybrán čtvrtý telefonní operátor v Česku. Vyšší konkurence by podle vlády měla zlevnit dlouhodobě drahé mobilní služby. Asociace sdružující tři v tuzemsku již působící operátory ale varuje, že by aukce mohla nového hráče příliš zvýhodňovat. Ten by totiž měl mít možnost – údajně za výhodných podmínek – využívat jimi vybudované přenosové sítě. Jaké firmy mají o soutěž zájem a kdy by mohl nový operátor v Česku začít působit, uvidíte v 18:55 v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS.

Další středeční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Před sedmdesáti lety na den přesně byla poprvé zdolána Annapurna – desátá nejvyšší hora světa. A také jedna z nejobávanějších – každý výstup na ni je pro horolezce extrémní výkon. A právě to je dnešní téma Silného hlasu Markéty Fialové.

Questovy divy světa (6) ve 20:45

Hvězdný moderátor CNN Richard Quest vám představí nejvýznamnější velkoměsta světa. S pomocí místních obyvatel se snaží proniknout do duše měst a odhalit všechny jejich divy.

Svět vědy (23) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Dnešními hosty Pavlíny Wolfové budou mimo jiné poslankyně Margita Balaštíková, Dana Večeřová, prezidentka potravinářské komory ČR, a Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu.

Další hlavní zprávy

MS v hokeji

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Natěšení na vypuknutí světového šampionátu v Lotyšsku stoupá. Už jen dva týdny dělí hokejisty a fanoušky od vrcholné akce sezony. Česká reprezentace stejně jako každý rok bude usilovat o zisk některého z cenných kovů a doufá, že na rozdíl od sedmi předchozích pokusů přinese snaha výsledek. Pomalu se rýsuje sestava, kterou hlavní trenér Filip Pešán s sebou vezme do Rigy.

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
Děti se mohou testovat jen jednou za 14 dnů. Vláda schválila dotace na PCR testy pro školy
Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Válka o rybolov u Jersey: Francie hrozí vypnutím elektřiny, Británie vysílá vojenské lodě
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama