reklama

Matador útulku Rex hledá domov

Byli jsme s kamerou navštívit útulek Dogpoint a natočili pro vás medailonky několika úžasných psů. Jedním z nich je matador útulku Rex.

reklama

Byli jsme s kamerou navštívit útulek Dogpoint a natočili pro vás medailonky několika úžasných psů. Jedním z nich je matador útulku Rex.

Rexík čeká na svou spřízněnou duši už 5 let. A přitom je to takový pohodář. Nemá tedy úplně rád, když se mu na první dobrou vnucujete a tak je lepší si počkat, až si pro pohlazení k vám, příjde sám. Pak je z něho ale psí milovník, což jsme měli možnost zažít na vlastní kůži.

Stejně tak má rád svůj revír, a pokud máte zahrádku, je to ten ideální hafan k pobíhání kolem plotu. Se vztyčeným ocasem bude lítat a hrdě ukazovat, že tady … je to Rexíkovo. Neměl by ale problém ani s pelíškem v teplém bytě. Hůře vidí a tak se může stát, že se někdy lekne a pak hudruje, z toho důvodu ho nedporučujeme k malým dětem.

S hraním a pobíháním s míčkem v tlamě ale tenhle 9letý kříženec rozhodně problém nemá.

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Číslo sbírkového účtu: 2500279836/2010 (Fio banka) 
IBAN: CZ6020100000002500279836
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Tagy:

Hlavní zprávy

Ovčáček začal v komunistických novinách, nyní cituje žalmy. Pokaždé se směju, glosuje Kocáb

Postavu Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana, považují hudebníci František Ringo Čech a Michael Kocáb za vtipnou. Druhý jmenovaný ve vysílání pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS dodal, že se směje téměř pokaždé, když hradní mluvčí promluví. Kocáb mimo jiné poukázal na to, že Ovčáček dříve působil jako prokomunistický novinář, ale dnes se zaštiťuje biblí.

PŘEHLEDNĚ: Kterým okresům hrozí plošné testování ve školách? Rizikových regionů přibývá

V okresech, kde incidence překročí 300 případů koronaviru na 100 tisíc obyvatel za sedm dní, dojde k plošnému testování žáků ve školách, a to v termínech 1. a 8. listopadu. Informaci novinářům potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na pondělním brífinku. Podle současných dat ministerstva zdravotnictví by se testování týkalo osmi okresů. Do listopadu by jich ale mohlo být mnohem více.

reklama

Domácí zpravodajství

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama