CNN Prima News Matěj Stropnický

Matěj Stropnický

Výpis příspěvků ke štítku „Matěj Stropnický“

Tlustý: Vláda je loajální s Ukrajinou, Bruselem, kdekým. O českého občana se nezajímá

7. června 2022 20:34

Exministr financí Vlastimil Tlustý se ve vysílání CNN Prima NEWS znovu ostře vymezil vůči vládní koalici. Podle bývalého člena ODS, který se v roce 2009 podílel na pádu vlády Mirka Topolánka, kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) podřizuje svou politiku zájmům Evropské unie či Ukrajiny a dostatečně nemyslí na české občany. Pětikoalice kritiku podobného ražení dlouhodobě odmítá.

Exkluzivní zpověď Žilkové: Manžel mi řekl, proč si našel milenku. Smála jsem se

19. dubna 2022 23:22

Už není důvod mlčet. Veroniku Žilkovou na milenku manžela upozorňovaly anonymové již dříve a herečka se s ní dokonce na ambasádě v Tel Avivu potkávala. Bohužel v úterý místo toho, aby s manželem slavila 15 let výročí svatby, řešila zveřejnění této velmi osobní informace od zdroje, který je se situací údajně dobře obeznámen. Prozradila i to, proč se Martin Stropnický uchýlil k nevěře.

Fiala je nudný a akademický. Je ale přesně premiérem do této doby, říká Topolánek

24. března 2022 11:56

O premiérovi Petru Fialovi (ODS) jsem říkal, že je moc akademický a trochu nudný. Je to ale předseda vlády do této doby, uvedl expremiér Mirek Topolánek ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS. Sto dní Fialovy vlády s ním také hodnotili exministr financí Miroslav Kalousek, bývalý šéf tuzemské diplomacie Cyril Svoboda a bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický.

Putin je fašista, tvrdí Topolánek. Zeman byl jeho rohožka a užitečný idiot, dodal Kalousek

23. března 2022 22:51

Ruský prezident Vladimir Putin je nepochybně fašista. Stejný je pak i jeho režim. Ve speciálu 100 dnů vlády Petra Fialy na CNN Prima NEWS to řekl expremiér Mirek Topolánek. Exministr financí Miroslav Kalousek pro změnu zacílil na českého prezidenta Miloše Zemana. Toho označil za rohožku a Putinova užitečného idiota. Kalousek nevěří, že by Zeman skutečně upřímně změnil názor na Putina.

Sledujte ZÁZNAM Speciálu 100 dnů vlády Petra Fialy: Kabinet hodnotili politici i experti

23. března 2022 19:18

Premiér Petr Fiala (ODS) a jeho kabinet tento týden oslaví 100 dní u moci. CNN Prima NEWS na středu 23. března připravila speciální vysílání, ve kterém bývalí i současní politici společně s experty hodnotili dosavadní působení Fialova kabinetu. Diskutovali vládní i opoziční politici, vystoupil i expremiér Mirek Topolánek či bývalí ministři Miroslav Kalousek a Cyril Svoboda. Promluvili také experti z oblasti ekonomiky, bezpečnosti a politiky.

Krejčík o ubytování Ukrajinců na zámku: Víte, s kým žiju? Průpravu mám docela dobrou

23. března 2022 09:31

Daniel Krejčík s partnerem Matějem Stropnickým už několik týdnů ubytovávají ukrajinské uprchlíky na svém zámku v Osečanech. Kromě toho, že jim poskytli azyl, pomáhají i s jejich začleněním do české společnosti. A ačkoliv péče o ně jim občas dává pořádně zabrat, Krejčík se snaží k situaci přistupovat s nadhledem. „Víte, s kým žiju? Průpravu mám dobrou,“ vtipkoval herec v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Putin válečným zločincem? A co Bush, Clinton nebo Obama, ptá se komunista Skála

18. března 2022 20:44

Je ruský prezident Vladimir Putin kvůli invazi na Ukrajinu válečný zločinec? Na tuto otázku nechtěl přímo odpovědět kandidát KSČM na prezidenta Josef Skála. Místo toho prohlásil, že během 21. století by se našli jiní váleční zločinci a jmenoval americké prezidenty Baracka Obamu, George Bushe mladšího či Billa Clintona. Hosté z vládních stran, europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) a poslanec Jiří Havránek (ODS), v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS naopak Putina za válečného zločince považují.