reklama
CNN Prima News maturant

maturant

Výpis příspěvků ke štítku „maturant“

Zemanovi vadí bakalář Lipavský. Přitom Hamáček jako pouhý maturant u něj prošel bez výhrad

10. prosince 2021 13:19

Miloš Zeman odmítl jmenovat ministrem zahraničí Jana Lipavského (Piráti), hlavním důvodem je podle něj nízká kvalifikace uchazeče, který má pouze bakalářský diplom. Přitom Jan Hamáček, který v končící vládě Andreje Babiše zastával post ministra vnitra a místopředsedy vlády, je pouze maturantem. A ministry bez titulu měl dokonce Zeman i ve své vlastní vládě, která vznikla v roce 1998.

Žena na Vyškovsku porodila přímo na ulici. Pomohl jí duchapřítomný maturant

19. listopadu 2021 17:32

Komplikovaný porod – a navíc ještě přímo na ulici. Z takové představy se musí každé ženě ježit vlasy hrůzou. Rodička z Ivanovic na Hané na Vyškovsku ale měla ve druhé polovině září štěstí i v tak nebezpečné situaci. Na pomoc jí totiž duchapřítomně přispěchal student střední zdravotnické školy. Záchranáři si pak převzali již narozené a zdravé dítě.

Dvanáctiletý génius: V jednom týdnu dokončí střední i vysokou školu. Využil pandemie

2. května 2021 19:43

V době pandemie využil 12letý Mike Wimmer volného času a ve škole si vzal několik předmětů navíc. Nyní, o rok později, se mladý student ze Severní Karolíny připravuje na absolvování střední i vysoké školy, a to v jednom týdnu. Za jeden školní rok svou pílí zvládl dokončit čtyři roky studia – dva roky středoškolského a dva vysokoškolského.

reklama