Matuš abstinuje, Lucinka ho drží zkrátka. Zpěvák prozradil, že si přeje dvojčátka

Zpěvák Bohuš Matuš se rozhodl stáhnout z mediálního světa. Má totiž pocit, že kdykoliv něco řekl, byla z toho jen ostuda. Pro redakci CNN Prima NEWS ale udělal výjimku. Prozradil, že se snaží abstinovat a také kdy je v plánu další potomek.

Na konci roku se Bohuš Matuš i s manželkou Lucií a dcerou Natálkou přestěhoval do nového domu. Na návštěvu zatím nikoho nepozvali. Vyhýbají se také novinářům. „Mám takového úžasného sponzora a on mi poradil, abych nikde nic neříkal, že to je vždycky hrozná ostuda, abych nepůsobil jako magor,“ svěřil se Matuš.

Zpěvák také přiznal, že se chce dát celkově dohromady. „U mě stačí se podívat blbě a už je všechno špatně. Neberu nikomu telefony, nemluvím s nikým, už toho bylo moc, mně ty bulváry nesvědčí... Opravdu se nám tolikrát stalo, že jsem něco řekl ve srandě a vždy z toho vznikla taková rošáda, že už mám opravdu strach,“ prozradil.

A Matuš jde prý do sebe. Rozhodl se totiž být ještě hodnější a škrtnout z programu veškeré alkoholové dýchánky. „V sobotu si dělám večer sám pro sebe, alkohol mám ale od manželky zakázaný. Jsem pod přísnou kuratelou,“ popsal s tím, že je za to ale rád. „Snažím se být celkový abstinent. Lucie nemá ráda opilé lidi,“ vysvětlil.

Seká latinu, aby bylo další dítě?

Kromě toho, že abstinuje, se snaží plnit i další manželské „povinnosti“. „Mám mladou ženu, tak to funguje samozřejmě. Ale přece jenom, já na ‚to‘ nějak moc nejsem. Žena je mladá, tak se musím snažit,“ řekl zpěvák.

Sourozence pro jejich dceru Natálku ale v nejbližší budoucnosti zatím neplánují. „Bohoušek není zatím v dohledu, Lucka je po operaci a čekáme, až se to úplně zahojí. Potom budou dvojčátka, dva chlapečky bych chtěl. I my jsme tři v rodině a já bych chtěl tři děti,“ dodal.

Tagy: