reklama

Zdrcený Vémola chce Lelu i děti zpět doma. Tohle mě zabije, sport jde stranou, řekl

Zápasník Karlos Vémola sice na sociálních sítích svou snoubenku Lelu Ceterovou nešetřil, avšak nyní, když zůstal ve svém „Vémolandu“ sám, pomalu otáčí. Jak sdělil webu iSport, slovenská playmate i jejich dvě děti jsou doma vítaní. Sám totiž nechce, aby odešla, z rozchodu je zdrcený. Dodal také, že sport bude muset jít nyní stranou.

reklama

„Máme malé děti, nechci, aby se s nimi někde tahala v téhle zimě. Když spolu dva nemůžou být, tak nemůžou. Ale jak to vyřešit,“ tápal rozhozený Vémola, od kterého jeho snoubenka Lela odešla. V noci na úterý na sociálních sítích zápasník oznámil, že ho jeho láska podvedla a oficiálně se rozešli.

„Zašlo to daleko. Já nevím, kam ona teď půjde, když on jí (údajný milenec, pozn. red.) to nebude financovat. Ať Lela klidně zůstane tady v domě. Já bych byl rád, kdyby tady s dětmi byla. Nemusím si jí ani všímat, dům je dost velký. Nevyhazuju ji. Nechci, aby odešla. Ta situace je strašná. Ona je bez věcí někde pryč. Cítí se ublížená, nadává, že jsem to zveřejnil,“ pokračoval v rozhovoru pro iSport.

Půjdu o deset schodů dolů

Sám je podle svých slov také zoufalý a nešťastný. „Měl jsem jít (na magnetickou rezonanci, pozn. red.), ale jak se tohle dělo, tak to šlo úplně mimo. Takže to bude mít vliv na mou přípravu, na moje všechno. Ruka je asi celkem ok, ale mrzí mě, že mě tohle zase zabije. Půjdu zase o deset schodů dolů,“ přiznal Vémola s tím, že nebude mít chuť trénovat nebo rehabilitovat.

Nyní je pro něj priorita rodina. Důrazně tak odmítl, že by své partnerce jakkoliv ublížil. „Když jsem se s ní o tom bavil, byla u toho i uklízečka. Nic jsem Lele neudělal. Jsem s ní pět let, nikdy jsem se jí ani nedotkl. A vůbec nevím, proč něco takového šíří. Má vztek,“ popsal.

Ostatně podobně prý zuří i celá její rodina. „Její máma mi volá, že jsem z ní udělal ku*vu. Ať to video stáhnu, že jsem si to vymyslel. Útočí na mě, jak můžou… Ona (Lela, pozn. red.) tvrdí, že s ním nespala. Dobře, mně je to jedno, jen říkám, že je špatně, že za mými zády chodí s mým kamarádem po večeřích. Ona má šestitýdenní dítě a každý den v týdnu je několik hodin pryč,“ dodal

Lela však tvrdí něco jiného. „Můj muž je duší bojovník. Jeho dlouhotrvající zdravotní problémy se často odrážejí v jeho každodenním životě a na psychice. Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozené potřebuji s dětmi klid,“ uvedla pro deník Blesk Lela, která teprve před několika týdny přivedla na svět syna Rockyho.

Tagy:

Hlavní zprávy

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost
Politika

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros
Tenis

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros

Loni Novak Djokovič vyhrál Australian Open a při další grandslamové zastávce v Paříži si přivlastnil Pohár mušketýrů. Jisté je, že letos v australském Melbourne trůn přenechá někomu jinému. A zdá se, že ani na Roland Garros nebude mít možnost obhajovat titul z roku 2021. Francie totiž zpřísnila protikoronavirová opatření, kvůli kterým neočkovaní nemohou prakticky nic.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

reklama

Domácí zpravodajství

Šinkora: Komu je blbě, ať zůstane doma. Omikron napadne všechny, testování bych zrušil

V pondělí začala platit nová protiepidemická opatření, kterými chce vláda premiéra Petra Fialy (ODS) čelit přítomnosti covidové varianty omikron. Mimo jiné se vrací povinné plošné testování v zaměstnáních. To kritizují někteří odborníci včetně biochemika Zdeňka Hostomského či imunologa Jiřího Šinkory. Podle něj testování nemá smysl, protože omikron infikuje celou populaci tak jako tak.

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

reklama