reklama

Bohuš Matuš: Když Lucinka zvládne maturitu, udělám jí další miminko. Svatba je v plánu

Zpěvák Bohuš Matuš se ve svých 47 letech může stát každým dnem otcem. Když před rokem a půl začal randit s tehdy šestnáctiletou Lucií Palkaninovou, rozpoutal tím silné diskuze. Na jejich třicetiletý věkový rozdíl se totiž lidé dívali skrze prsty. Před několika měsíci navíc oznámili, že čekají potomka. Nyní má sedmnáctiletá Lucie těsně před porodem a pro pořad ShowTime televize CNN Prima NEWS uvedla, že její dcera byla plánovaná.

reklama

Před rokem a půl si Lucie přišla coby fanynka po jednom z koncertů popovídat se svým oblíbencem. Zjistili, že bydlí nedaleko od sebe, začali spolu trávit čas a po roce si řekli, že už je to asi vážné. Třicetiletý věkový rozdíl prý neřeší.

K tématu

„Nikdy předtím se mi nikdo nelíbil. Říkala jsem si, že nikdy nikoho chtít nebudu a že kluci jsou fuj. Pak se mi ale začal líbit Bohuš, a tak to zůstalo doteď,“ vysvětluje Lucie a dodává, že jí muži pod třicet připadají jako „malá telata“. Podle Matuše není věkový rozdíl tak strašný. „I když, přepočítával jsem si to a až mi bude osmdesát, tak Lucinka bude skoro v mém současném věku,“ říká 47letý zpěvák.

Podle páru byl potomek plánovaný. „Ano, chtěla jsem ho. Už odmala jsem toužila po mladší sestřičce. Nejsem jako lidé v mém věku. Vždy jsem chtěla mít brzy rodinu a nyní jsem spokojená,“ komentuje Lucie. Zpěvák si prý náhle uvědomil, že má svou přítelkyni „strašně moc rád“, a tak chtěl jít do vztahu se vším všudy, i s ostudou. „Sice mě provází určitá ostuda, ale sedlo si to, a já jsem šťastný, že budu mít potomka a nebudu sám,“ míní Matuš.

Pro svou budoucí dceru mají doma už vše připravené. „Všechno je vybavené, pokojíček je připravený, zkrátka vše,“ tvrdí nastávající rodiče. Matuš prý na roli otce úplně připravený není, ale nesmírně se na dítě těší a všechno mu podřídí.

A pokud si Lucie v budoucnu dodělá maturitu, tak u jednoho potomka nezůstane. „To je moje podmínka. Když Lucinka udělá školu, tak já jí udělám další miminko,“ řekl zpěvák. Dětí by prý chtěli klidně i deset. Do budoucna se počítá i se svatbou. „Lucince teď bude osmnáct, takže hnedka po narozeninách si ji vezmu. A ty si mě vezmeš, Lucí?“ ptá se Matuš. „Stoprocentně,“ odpovídá Lucie.

Tagy: dítě budoucnost těhotenství svatba potomek maturita zpěvák Showtime Bohuš Matuš Lucie Palkaninová

Další hlavní zprávy

Politika

Česko může vést vláda až pěti stran. Slovákům přitom široké kabinety nefungovaly

Česko může vést vláda až pěti stran. Slovákům přitom široké kabinety nefungovaly

V Česku zbývá rok do voleb, které určí nové složení Poslanecké sněmovny a zřejmě i novou vládu. Opozice se zformovaly do dvou bloků, přičemž oba chtějí zvítězit nad tím druhým a zároveň touží porazit hnutí ANO premiéra Andreje Babiše. Jak Ivan Bartoš vedoucí Piráty s hnutím STAN, tak Petr Fiala šéfující bloku ODS, KDU-ČSL a TOP 09 říkají, že chtějí být příštími premiéry. Vzhledem k názorovému zakotvení stran se navíc dají očekávat konflikty, pokud se oba bloky rozhodnou vytvořit společnou koaliční vládu. S takovými kabinety má dlouholeté zkušenosti Slovensko a nutno podotknout, že spíše negativní.

Očkování proti covidu budou Čechům hradit pojišťovny, rozhodla Sněmovna
Ve věznicích kvůli covidu chybí stovky dozorců. Budou za ně zaskakovat policisté
Ministr Brabec má zdravotní problémy. Po jednání uhelné komise skončil v nemocnici
Volný: Nucená vakcinace je znásilnění. Nasaďte si roušku, reagoval Blatný
reklama
reklama
Nedočkaví štamgasti vyrazili na pivo už v šest ráno. O půl sedmé byla plná hospoda

Lidé

Domácí zpravodajství

Stovky volných termínů, jednotky zájemců. Učitelé se na covid testy zdarma nehrnou
Průměrná mzda dosáhla 35 402 korun. V Česku nejvíce vydělávají Pražané, přes 43 tisíc
Další články
reklama
reklama