reklama

Bohuš Matuš: Když Lucinka zvládne maturitu, udělám jí další miminko. Svatba je v plánu

Zpěvák Bohuš Matuš se ve svých 47 letech může stát každým dnem otcem. Když před rokem a půl začal randit s tehdy šestnáctiletou Lucií Palkaninovou, rozpoutal tím silné diskuze. Na jejich třicetiletý věkový rozdíl se totiž lidé dívali skrze prsty. Před několika měsíci navíc oznámili, že čekají potomka. Nyní má sedmnáctiletá Lucie těsně před porodem a pro pořad ShowTime televize CNN Prima NEWS uvedla, že její dcera byla plánovaná.

reklama

Před rokem a půl si Lucie přišla coby fanynka po jednom z koncertů popovídat se svým oblíbencem. Zjistili, že bydlí nedaleko od sebe, začali spolu trávit čas a po roce si řekli, že už je to asi vážné. Třicetiletý věkový rozdíl prý neřeší.

„Nikdy předtím se mi nikdo nelíbil. Říkala jsem si, že nikdy nikoho chtít nebudu a že kluci jsou fuj. Pak se mi ale začal líbit Bohuš, a tak to zůstalo doteď,“ vysvětluje Lucie a dodává, že jí muži pod třicet připadají jako „malá telata“. Podle Matuše není věkový rozdíl tak strašný. „I když, přepočítával jsem si to a až mi bude osmdesát, tak Lucinka bude skoro v mém současném věku,“ říká 47letý zpěvák.

Podle páru byl potomek plánovaný. „Ano, chtěla jsem ho. Už odmala jsem toužila po mladší sestřičce. Nejsem jako lidé v mém věku. Vždy jsem chtěla mít brzy rodinu a nyní jsem spokojená,“ komentuje Lucie. Zpěvák si prý náhle uvědomil, že má svou přítelkyni „strašně moc rád“, a tak chtěl jít do vztahu se vším všudy, i s ostudou. „Sice mě provází určitá ostuda, ale sedlo si to, a já jsem šťastný, že budu mít potomka a nebudu sám,“ míní Matuš.

Pro svou budoucí dceru mají doma už vše připravené. „Všechno je vybavené, pokojíček je připravený, zkrátka vše,“ tvrdí nastávající rodiče. Matuš prý na roli otce úplně připravený není, ale nesmírně se na dítě těší a všechno mu podřídí.

A pokud si Lucie v budoucnu dodělá maturitu, tak u jednoho potomka nezůstane. „To je moje podmínka. Když Lucinka udělá školu, tak já jí udělám další miminko,“ řekl zpěvák. Dětí by prý chtěli klidně i deset. Do budoucna se počítá i se svatbou. „Lucince teď bude osmnáct, takže hnedka po narozeninách si ji vezmu. A ty si mě vezmeš, Lucí?“ ptá se Matuš. „Stoprocentně,“ odpovídá Lucie.

Tagy:

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují
Koronavirus

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Proč si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla? Zemřela dabérka Gábi ze seriálu Smolíkovi

Herečka Libuše Billová, která strávila většinu své kariéry v Městském divadle Brno, ve středu zemřela, bylo jí 87 let. Spolupracovala také s televizí a rozhlasem, získala Cenu Františka Filipovského za celoživotní mistrovství v dabingu. O jejím úmrtí informovala v pátek mluvčí divadla Kateřina Vižďová. Nejslavnější dabingovou rolí Billové je Gábi z kresleného maďarského seriálu Smolíkovi.

Ubránili bychom se Hitlerovi? Prohráli bychom za pár týdnů, ale čestně, říká historik

Otázka, kterou si pravidelně pokládají historici i česká veřejnost – ubránilo by se Československo silám nacistického Německa? Podle vojenského historika Eduarda Stehlíka by Adolf Hitler určitě vyhrál, tuzemští vojáci by se ale dokázali bránit několik týdnů. Pro CNN Prima NEWS ale dodal, že jde o irelevantní otázku, jelikož by se Československo v případě agrese zvenku pochopitelně bránilo. Takovou možnost ale nakonec ani nedostalo – nikdo nezaútočil.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Pokuta pro Hamáčkovo ministerstvo. Má zaplatit 800 tisíc za nákup samopalů bez tendru

Aktualizováno

Antimonopolní úřad potrestal ministerstvo vnitra, které řídí vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), pokutou 800 tisíc korun za uzavření smlouvy na nákup pušek a samopalů pro Policii ČR bez tendru. Letos v lednu už úřad zakázal plnění jedné ze smluv. Rozhodnutí je pravomocné, potvrdil jej předseda ÚOHS Petr Mlsna, který zamítl podaný rozklad. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

reklama

Domácí zpravodajství

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama