CNN Prima News Matyáš Janíček
Matyáš Janíček

Matyáš Janíček

redaktor FTV Prima

Nejnovější příspěvky autora

Rusko

Chanel je nacistická značka, uráží nás, zuří Rusky. Kabelky na protest stříhají nůžkami

Francouzský Chanel zakázal prodej svého zboží ruským občanům. Toto rozhodnutí rozzlobilo řadu ruských celebrit, které kvůli tomu začaly své kabelky od této značky ničit. Na sociálních sítích se šíří videa, kde je Rusky rozstříhávají zahradnickými nůžkami. Jana Rudkovská, manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, nůžky do ruky nevzala, stejně jako jiné celebrity však označila Chanel za nacistickou značku.

Další příspěvky autora

Nedokážeme to zcela pochopit: Odtajněná zpráva Pentagonu o UFO zmiňuje i poranění svědků

Lidé, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany, prý utrpěli zdravotní následky. Objevují se u nich popáleniny radiací, ochrnutí či poškození mozku a očí. Vyplývá to z nově zveřejněné zprávy amerického Pentagonu. Ta tvoří součást dokumentů dnes již neexistujícího programu pro pokročilou identifikaci leteckých hrozeb, který zkoumal také UFO. Existenci programu odhalil jeho bývalý vedoucí v roce 2017. Informoval o tom deník Daily Mail.

Zeman a Klaus gratulují Orbánovi: Je mi ctí nazývat tě přítelem, píše prezident

Prezident Miloš Zeman poblahopřál ke znovuzvolení maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi. Podle Zemana jsou vztahy České republiky a Maďarska na výborné úrovni. V telegramu také Orbána označil za svého přítele a řekl, že doufá v jejich setkání před koncem svého mandátu. Ke gratulaci se připojil také bývalý prezident Václav Klaus, který Orbánovu výhru nazval vítězstvím nás všech.