CNN Prima News McDonald's

McDonald's

Výpis příspěvků ke štítku „McDonald's“

Ulice Dublinu se změnily ve válečnou zónu. Dav rozzuřilo pobodání dětí, místní viní migranta

Pětiletá holčička a jedna žena utrpěly těžká zranění, když je ve čtvrtek v centru Dublinu nožem pobodal muž ve středním věku. Informovala o tom irská policie, která motiv útočníka dosud nezná a jejíž velitel nevyloučil terorismus. Zranění utrpěl také podezřelý, zřejmě si je způsobil sám a je v nemocnici. Další dvě děti jsou zraněny lehce. Poblíž místa činu podle tiskových agentur AFP a Reuters vypukly večer potyčky mezi pořádkovými silami a krajně pravicovými demonstranty.

Střelba u fastfoodu ve Francii: Útočníci pálili z kalašnikova, na místě zemřeli muž a žena

Při střelbě na parkovišti u McDonald’s v Marseille přišli o život žena a muž. Další tři lidé (jedna žena a dva muži), kteří s nimi seděli ve vozidle, utrpěli zranění. Podle agentury AFP to uvedl státní zástupce Nicolas Bessone. Muži měli být podle policie zapleteni do obchodování s drogami a násilí v regionu. Zatím však nelze potvrdit, zda případ souvisí s válkou drogových gangů.

Návrhářka Wangová okouzluje v 74 letech mladistvým vzhledem. Prozradila, co za ním stojí

Slavná módní návrhářka Vera Wangová vypadá ve svých čtyřiasedmdesáti letech naprosto skvostně. V rozhovoru pro web Page Six prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled. Denně se stravuje jídlem z McDonald’s a donuty, jídlo z fastfoodu pak zapíjí vodkou. Také tvrdě dře, ne však v posilovně. Většinu svého času věnuje práci, podle jejích slov je právě zaneprázdněnost ideální cestou ke zdraví.

V Rusku otevřela další atrapa západní značky. Jídlo máme úplně stejné jako KFC, chlubí se

V Rusku tento týden začaly opětovně otevírat některé bývalé restaurace KFC. Jedná se však pouze o napodobeninu amerického řetězce pod názvem „Rostic's“. Informuje o tom agentura Reuters. Ze země tím definitivně odchází další z velkých západních značek, v minulosti již na tamní trh kvůli válce zanevřely například Apple, Lego, Chanel či McDonald's, jenž byl ale obdobně nahrazen řetězcem Vkusno i točka (Chutně a tečka).