CNN Prima News McDonald's

McDonald's

Výpis příspěvků ke štítku „McDonald's“

Rusové nahrazují další oblíbený podnik. Otevírá ho známý rapper, představil bizarní logo

19. srpna 2022 13:57

Jen krátce poté, co přišlo Rusko s náhražkou řetězce McDonald’s s názvem Chutně a tečka, představili hvězdný rapper Timati společně s restauratérem Antonem Pinskim koncept nové náhražky kavárenského řetězce Starbucks. První pobočka se otevřela v Moskvě a nese název Stars Coffee. Podnikatelé během otevření hovořili o perspektivách sítě, mezi prvotní plány patří spuštění mobilní aplikace.

V Rusku skončil, na Ukrajině začal. McDonald's ve válkou zmítané zemi otevře své pobočky

11. srpna 2022 16:32

Řetězec restaurací rychlého občerstvení McDonald's v nadcházejících měsících plánuje znovu otevřít své provozovny na Ukrajině. S odkazem na interní sdělení firmy to ve čtvrtek uvedla agentura AP. Je to podle ní symbol alespoň částečného návratu k normalitě v jinak válkou zasažené zemi a také ukázka podpory od americké firmy, která se stáhla z ruského trhu.

Ruský klon McDonald's má problém. Nenabízet Big Mac je velká škoda, naříká jeho ředitel

26. června 2022 05:44

Obyvatelé Moskvy a jejího okolí mohou od 12. června navštěvovat fastfoody s názvem Chutně & tečka, které mají nahradit McDonald’s. Ten se kvůli ruské invazi na Ukrajinu kompletně stáhl ze země. Jak se zatím napodobenině amerického „Mekáče“ daří? Generální ředitel Oleg Paroev připustil, že je pro firmu velmi náročné nahrazovat některé suroviny i dodavatele. „Big Mac zmizel z jídelního lístku, což nám moc nepomáhá a je to velká škoda,“ dodal.

Санкции Запада мы почти не почувствовали, говорят русские. Они нашли способ обойти их

15. června 2022 17:56

Закрытые магазины, отсутствие товаров и иностранных фильмов. Ожидалось, что последствия для населения будут разрушительными, когда крупные западные компании уйдут с российского рынка. Но все оказалось не так уж плохо. Многие россияне практически не почувствовали ухода западных брендов. Они по-прежнему покупают товары из Европы, некоторые бренды возвращаются под новыми именами, а, например, многие рестораны McDonald’s вообще не закрывались.