reklama
CNN Prima News McDonald's

McDonald's

Výpis příspěvků ke štítku „McDonald's“

Na McDonald's míří žaloba. Černošský podnikatel ho viní z rasové diskriminace

22. května 2021 19:33

Na americký fastfoodový řetězec McDonald’s se valí vlna kritiky. Mediální podnikatel Byron Allen ve čtvrtek korporaci zažaloval kvůli rasové diskriminaci. McDonald’s podle Allena nedostatečně inzeruje v médiích vlastněných lidmi tmavé pleti. Po společnosti žádá odškodné ve výši deseti miliard dolarů (zhruba 209 miliard korun), píše agentura Reuters.

Teprve 13letého chlapce usmrtil popelářský vůz. S kamarády přespával v popelnici

11. května 2021 22:34

Trojice kamarádů v australském státě Port Lincoln spala v popelnici poblíž pobočky fastfoodového řetězce McDonald’s, když je vyrušil popelářský vůz, který koš s odpadky k ránu nabral a vysypal. Jednomu chlapci se ještě na poslední chvíli podařilo z popelnice utéct, druzí dva ale skončili v nitru popelářského vozu. Třináctiletý Spencer Benbolt během nehody zemřel.

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu a sběratelské karty hráčů

10. dubna 2021 08:26

Esport už dávno není pouze záležitostí herních společností a výrobců hardware vybavení. Spolupráci s profesionálními hráči, organizacemi či pořadateli turnajů navazují firmy, jejichž odvětví s hraním počítačových her nemá nic společného. Právě takovým případem je i spolupráce fastfoodového giganta McDonald’s a světoznámé korejské League of Legends ligy LCK.

Netradiční výzva v Anglii: Burger King nabádá lidi, aby nakupovali u McDonald’s

3. listopadu 2020 17:47

K netradičnímu kroku se uchýlil řetězec rychlého občerstvení Burger King. Jeho britské zastoupení v pondělí vyzvalo na svém twitterovém účtu zákazníky, aby nakupovali u konkurence, jako je například společnost McDonald’s nebo bageterie Subway. Důvod je jednoduchý, podpora prodejen rychlého občerstvení během pandemie. Od čtvrtka totiž budou v Británii zavřené všechny restaurace a bary.

Zásoby dezinfekce, home office i měření teploty. Firmy připravují své pandemické plány

3. září 2020 06:25

Od prvního září platí přísnější hygienická opatření ve veřejné dopravě, zdravotnických zařízeních i na vnitřních akcích, kde je víc než 100 lidí. Češi se ale s dalšími opatřeními mohou setkat i v práci. Riziko druhé vlny koronaviru totiž nepodceňují ani jednotliví zaměstnavatelé. Řada firem buď pokračuje v zavedených opatřeních, nebo je od září ještě posiluje.

reklama