reklama
CNN Prima News média

média

Výpis příspěvků ke štítku „média“

Fiala nahradí populistu Babiše. Zahraničí si všímá neobvyklého aktu jmenování v Lánech

28. listopadu 2021 14:14

Český prezident Miloš Zeman v neděli jmenoval lídra středopravicové koalice Petra Fialu předsedou příští vlády. Ceremoniál proběhl v Lánech a Zemana od Fialy odděloval box z plexiskla. Prezident i nový premiér měli dýchací cesty zakryté respirátory se stupněm ochrany FFP3. Tak zahraniční média informují o Fialově jmenování premiérem.

Rozhoupávám se k tomu stát se mluvčí špatných matek, říká herečka Doležalová

26. října 2021 10:53

Herečka Marie Doležalová se proslavila nejen v kinematografii, ale i svým blogem Kafe a cigárko, které vydala dokonce knižně. Svým fanouškům prozradila, že by se ráda pustila i do dalšího projektu. V pořadu Interview přiblížila, o co by se jednalo. „Chci psát o mateřství a mám slinu přiznávat mateřské věci. Rozhoupávám se k tomu,“ prozradila s tím, že by se ráda stala mluvčí „špatných matek“.

Zemmour dál dotahuje Macrona. Brojí proti migraci a úpadku země, na novináře mířil zbraní

22. října 2021 13:49

Přednášky, které vypadají jako předvolební mítinky, první sponzorské dary, možný hlavní štáb a spojenectví - bývalý krajně pravicový novinář Éric Zemmour sice ještě oficiálně neohlásil svou kandidaturu na prezidenta Francie, ovšem kampaň na jeho podporu už jede na plné obrátky, píše AFP. Na Zemmoura se navíc nevztahují žádná omezení pro kandidáty, protože on jím ještě stále oficiálně není. To mu zajišťuje více volnosti i například prostor ve sdělovacích prostředcích bez limitů.

Z pračky domácí výtah. První influencer pro mě byl moderátor Receptáře, zhodnotil Machette

2. října 2021 18:46

Téma sociálních sítí a jejich vliv na děti a mladistvé čím dál tím více rezonuje společností. Bývalý influencer Jonáš Čumrik, známý pod pseudonymem Johnny Machette, však v pořadu 360° Pavlíny Wolfové podotkl, že lidé, kteří měli vliv, zde byli ještě před vznikem sociálních sítí. „Lidé, kteří měli vliv, byli vždy a všude. Jen jsme je hledali v jiných médiích – v tištěných nebo televizních. Pro mě je první influencer moderátor pořadu Receptář,“ prohlásil.

GLOSA: Díky, Velká Británie. Zakažte české rasistické děti!

1. října 2021 12:01

Děkujeme britským novinářům a tomu velmi erudovanému právníkovi záložníka Glasgow Rangers Glena Kamary, že si všimli problému, který doutná v české společnosti již dlouho: České děti jsou rasistické! Ukázal to včerejší zápas na Spartě, kde děti nechutně bučely a hučely právě na toho Kamaru a my máme důkazy, že jde opravdu o hlubší problém. Investigativně jsme vypátrali, jak to vlastně celé probíhalo před zápasem i při něm:

Babiš dostal od Černošic pokutu čtvrt milionu za střet zájmů. Je to nezákonné, říká

30. září 2021 07:05
Aktualizováno

Černošický městský úřad uložil premiéru Andreji Babišovi (ANO) pokutu 250 tisíc Kč za ovládání médií, což je podle úřadu přestupek proti zákonu o střetu zájmů. Deníku Právu to řekl Václav Knotek, který premiéra v tomto správním řízení zastupuje. Dodal, že podají odvolání. Úřad uvedl, že jde o „nadále trvající přestupek“. Podle Babiše je rozhodnutí nezákonné a porušuje jeho základní práva.

reklama