CNN Prima News Mel Gibson

Mel Gibson

Výpis příspěvků ke štítku „Mel Gibson“

Jákl pracuje na novém filmu s Anthonym Hopkinsem. Je nevídaně pokorný, říká producent

Dostat se do blízkosti hollywoodských hvězd je přáním nejednoho filmového fanouška. Petr Jákl v roli filmového producenta k nim má ještě o něco blíž. Spolupracoval například s Russellem Crowem, Morganem Freemanen či Robertem de Nirem. A nyní má další eso v rukávu. Oscary ověnčeného sira Anthonyho Hopkinse. Jákl to prozradil v rozhovoru pro Showtime na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Padouši ze Star Wars, hrdinové Avengers i robotika v akci. Co nabídl Comic-Con?

Hrdinové z Avengers, Jediové z Hvězdných válek, čarodějové a čarodějky ze všech možných ság, ale i padouši všeho druhu či plně funkční roboti. To je jen malá ukázka toho, co všechno nabídl letošní Comic-Con v Praze. Na místě se objevila i řada filmových či seriálových hvězd. Podívejte se na snímky a video přímo z události, kterou fanoušci sci-fi a fantasy zbožňují.

Hollywood si cení toho, že držím slovo, říká Jákl ml. Chce spolupracovat s DiCapriem

Těžko hledat v tuzemsku někoho, kdo pronikl do Hollywoodu tak hluboko jako Petr Jákl mladší. Několik světoznámých hvězd nalákal do svého stále připravovaného snímku Jan Žižka. Ke ztvárnění života vojevůdce ho navedl film Statečné srdce. „Odmala jsem ho miloval. Chtěl jsem udělat nějakou podobnou věc, akorát českou,“ řekl v pořadu Interview na CNN Prima NEWS producent, režisér, příležitostný herec a bývalý judista, který se podíval na olympiádu.