CNN Prima News milenci

milenci

Výpis příspěvků ke štítku „milenci“

Když se láska změní v nenávist. Vrahů mezi milenci mi bylo až líto, říká elitní kriminalista

Je První máj – lásky čas, ten se ale občas promění i v nenávist. A to až takovou, že někteří lidé jsou schopni zajít daleko za hranici zákona. Partnerské spory jsou nejčastější příčinou vražd mezi blízkými. Kriminalistům se ale tyto zločiny daří velmi dobře objasnit, pachatelé totiž většinou zůstávají na místě činu anebo za sebou zanechají řadu stop.

Láska jí zničila kariéru. Hvězda filmu Eva tropí hlouposti se narodila před 110 lety

Eva tropí hlouposti, Kristián nebo Hotel Modrá hvězda. To je jen krátký výčet dnes již legendárních filmů, ve kterých si zahrála Nataša Gollová. Právě kvůli jejím krásným očím, ztřeštěnosti, rychlé mluvě a hlavně velkému komediálnímu talentu si získala srdce mnoha fanoušků. Osud se s ní ale moc nemazlil. Kvůli lásce nakonec přišla o všechno.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

Slováčkova exmilenka se bojí o život. Opilý jí měl vyhrožovat, Dáda je podle ní alkoholička

Saxofonista Felix Slováček se v květnu rozešel se svou o 40 let mladší přítelkyní a malířkou Lucií Gelemovou. Prý ale zůstali přátelé. Jenže to se teď změnilo. Gelemová si totiž našla milence a Slováček zřejmě začal žárlit. Partnerku, se kterou žil sedm let, vyhodil z bytu a chce se vrátit ke své manželce Dádě Patrasové. Obě ženy se do sebe navíc ostře pustily. Gelemová je prý podle slov té druhé zlatokopka a Patrasová naopak labilní alkoholička. Slováčkova exmilenka se navíc bojí o život, protože jí měl Slováček vyhrožovat.

Byla dlouholetou milenkou Masaryka. Sám prezident popsal jejich intimní sblížení

Prvního prezidenta československé republiky Tomáše Garrigua Masaryka si často představíme jako staršího pána sedícího za pracovním stolem, případně na koni. Že by mohl takový člověk jako Masaryk i v pokročilém věku udržovat milenecký vztah, se zdá být nepravděpodobné. Opak je ale pravdou. Prezident několik let udržoval intimní vztah se spisovatelkou, publicistkou a veřejnou aktivistkou Oldrou Sedlmayerovou.