reklama
CNN Prima News milenci

milenci

Výpis příspěvků ke štítku „milenci“

Byla dlouholetou milenkou Masaryka. Sám prezident popsal jejich intimní sblížení

28. října 2021 07:30

Prvního prezidenta československé republiky Tomáše Garrigua Masaryka si často představíme jako staršího pána sedícího za pracovním stolem, případně na koni. Že by mohl takový člověk jako Masaryk i v pokročilém věku udržovat milenecký vztah, se zdá být nepravděpodobné. Opak je ale pravdou. Prezident několik let udržoval intimní vztah se spisovatelkou, publicistkou a veřejnou aktivistkou Oldrou Sedlmayerovou.

Muž měl zastřelit přítelkyni s milencem, v Plzni stanul před soudem. Kolik mu hrozí?

4. října 2021 12:39

Z dvojnásobné vraždy se v pondělí začal u Krajského soudu v Plzni zpovídat šedesátiletý Miroslav Kumbera z Horního Slavkova na Sokolovsku. Podle státního zástupce letos v lednu zastřelil v Horním Slavkově svou legálně drženou zbraní dva lidi. U soudu mu hrozí až výjimečný trest. Státní zástupce v případě uznání viny navrhuje trest 16 let vězení ve věznici s ostrahou a propadnutí zbraně, řekla mluvčí soudu Jana Durná. Soud pokračuje v dalších dnech.

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

16. června 2021 16:06

Hvězda filmového plátna, která se stala jedním z idolů své doby. Zahrála si v dnes již kultovních filmech jako Kristián, Přítelkyně pana ministra nebo Hotel Modrá hvězda. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka Adina Mandlová zemřela už před 30 lety. O její filmové kariéře a milencích v době nacistického Německa a emigraci toho bylo napsáno mnoho. Jaké ale měla dětství? A co všechno předcházelo její herecké kariéře?

Marilyn Monroe: Vášnivá čtenářka neschopná naučit se text. Režiséři z ní byli zoufalí

1. června 2021 08:10

Sexbomba závislá na lécích, která měla nespočet milenců. To si zřejmě vybaví každý, když se řekne jméno legendární herečky Marilyn Monroe. Ale věděli jste, že byla vášnivou čtenářkou a vyšetřovali ji kvůli možné podpoře komunismu? A byla skutečně přirozená blondýna? Dozvíte se v článku, který vznikl u příležitosti 95. výročí jejího narození.

Soud zprostil ženu obžaloby z pokusu o vraždu manžela. Milenci snížil trest

21. dubna 2021 18:03

Nevinná. Takový je verdikt odvolacího soudu v případu pokusu o vraždu, kterou se podle obžaloby chtěl milenecký pár zbavit bohatého manžela obžalované ženy. Podle soudu ale pro toto tvrzení není dostatek důkazů. Třináct let stráví za mřížemi pouze Josef Kopřiva, který se přiznal, že se vlivného brněnského podnikatele pokusil shodit ze srázu do kamenolomu.

reklama