CNN Prima News milenci

milenci

Výpis příspěvků ke štítku „milenci“

Gott před smrtí rozebral vztah s nejstarší dcerou. Nevychoval jsem ji nejlíp, přiznal

17. května 2022 06:07

Život Dominiky Gottové, nejstarší dcery slavného českého zpěváka, nikdy nebyl jednoduchý a občas připomínal horskou dráhu. Místo lásky ji Gott zahrnoval penězi, čehož zpětně velmi litoval. Ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím, kterou sepsal na sklonku svého života, přiznal, co ve výchově dělal špatně, i to, co mu na Dominice nejvíce vadilo.

Láska jí zničila kariéru. Hvězda filmu Eva tropí hlouposti se narodila před 110 lety

27. února 2022 17:46

Eva tropí hlouposti, Kristián nebo Hotel Modrá hvězda. To je jen krátký výčet dnes již legendárních filmů, ve kterých si zahrála Nataša Gollová. Právě kvůli jejím krásným očím, ztřeštěnosti, rychlé mluvě a hlavně velkému komediálnímu talentu si získala srdce mnoha fanoušků. Osud se s ní ale moc nemazlil. Kvůli lásce nakonec přišla o všechno.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

18. prosince 2021 21:21

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

Slováčkova exmilenka se bojí o život. Opilý jí měl vyhrožovat, Dáda je podle ní alkoholička

18. prosince 2021 13:58

Saxofonista Felix Slováček se v květnu rozešel se svou o 40 let mladší přítelkyní a malířkou Lucií Gelemovou. Prý ale zůstali přátelé. Jenže to se teď změnilo. Gelemová si totiž našla milence a Slováček zřejmě začal žárlit. Partnerku, se kterou žil sedm let, vyhodil z bytu a chce se vrátit ke své manželce Dádě Patrasové. Obě ženy se do sebe navíc ostře pustily. Gelemová je prý podle slov té druhé zlatokopka a Patrasová naopak labilní alkoholička. Slováčkova exmilenka se navíc bojí o život, protože jí měl Slováček vyhrožovat.

Byla dlouholetou milenkou Masaryka. Sám prezident popsal jejich intimní sblížení

28. října 2021 07:30

Prvního prezidenta československé republiky Tomáše Garrigua Masaryka si často představíme jako staršího pána sedícího za pracovním stolem, případně na koni. Že by mohl takový člověk jako Masaryk i v pokročilém věku udržovat milenecký vztah, se zdá být nepravděpodobné. Opak je ale pravdou. Prezident několik let udržoval intimní vztah se spisovatelkou, publicistkou a veřejnou aktivistkou Oldrou Sedlmayerovou.

Muž měl zastřelit přítelkyni s milencem, v Plzni stanul před soudem. Kolik mu hrozí?

4. října 2021 12:39

Z dvojnásobné vraždy se v pondělí začal u Krajského soudu v Plzni zpovídat šedesátiletý Miroslav Kumbera z Horního Slavkova na Sokolovsku. Podle státního zástupce letos v lednu zastřelil v Horním Slavkově svou legálně drženou zbraní dva lidi. U soudu mu hrozí až výjimečný trest. Státní zástupce v případě uznání viny navrhuje trest 16 let vězení ve věznici s ostrahou a propadnutí zbraně, řekla mluvčí soudu Jana Durná. Soud pokračuje v dalších dnech.