CNN Prima News Miroslav Poche

Miroslav Poche

Výpis příspěvků ke štítku „Miroslav Poche“

Paroubek: Kauza Hamáček má zlikvidovat ČSSD. Stojí za ní lidé kolem Petříčka

17. května 2021 05:19

Pokud by se stal předsedou ČSSD Tomáš Petříček, kauza „Hamáček“ by se nikdy neobjevila. Jít do vlády s Andrejem Babišem chyba nebyla. Návrat do vrcholové politiky nevylučuje. A jakou osobní zkušenost má s údajným zákulisním hráčem strany Miroslavem Pochem? Také to v druhé části rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil její bývalý předseda ČSSD a premiér Jiří Paroubek.

Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři

14. dubna 2021 21:29

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček působí jako naprostý zoufalec, který už ztratil i respekt a důvěru už policistů, míní analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Podobně hovoří i komentátor MF DNES Miroslav Korecký, podle kterého byl Hamáčkův neúspěšný pokus o vládní rošádu na ministerstvu zahraničí „neuvěřitelný amatérismus“. Novináři se na tom shodli ve vysílání CNN Prima NEWS.

Piráti zvou Petříčka do strany. Postavil se Hradu a zaslouží si uznání, tvrdí někteří

14. dubna 2021 12:47

Přidá se Tomáš Petříček (ČSSD) po odchodu z vlády k Pirátům? Někteří z nich navrhli, aby takovou nabídku dostal, a otevřeli nezávaznou anketu, ve které se pro návrh členství vyjádřilo 62 z nich. Proti je ale třeba šéf pirátských poslanců Jakub Michálek, který bývalého ministra zahraničí označuje za podržtašku exposlance Evropského parlamentu Miroslava Pocheho. A k Pirátům se zatím nehrne ani sám Petříček.