reklama

Místo divadla míchá beton. Herec Míra Nosek pracuje na stavbě s barmany

Pro herce je současné období obzvláště těžké a ti, kteří zrovna nebyli součástí rozjetého vlaku seriálového natáčení, si musí se zavřením divadel poradit jinak. Někteří zažádali o podporu státu a další sáhli po jiné, vesměs manuální práci. Výjimkou není hvězda filmu Účastníci zájezdu Jaromír Nosek, který míchá beton, staví i bourá. Kolegy na stavbě mu dělají barmani.

reklama

Herce Jaromíra Noska proslavila role ve filmu Účastníci zájezdu a zahrál si ve stovce dalších filmů a seriálů, jako jsou například Rebelové, Roming, Román pro ženy, Ohnivý kuře, Vyprávěj nebo Vyšehrad. Jeho místo bylo hlavně na divadelních prknech.

K tématu

Nyní natáčí film Když prší slzy a právě u jeho natáčení se webu Super.cz svěřil, že se aktuálně živí rukama. „Mám pocit, jako bych netočil už 15 let a stejně dlouhou dobu ani nehrál,“ řekl.

„Zrovna teď pojedu dělat lavičky na parkoviště U Devíti křížů. Hrát už jsem skoro zapomněl. Když začala první vlna, odehrál jsem asi pět představení. V září, když se otevřela divadla, tak to vypadalo, že jich do konce roku odehraji asi 120, ale místo toho jich bylo 10 nebo 15 a zase se zavřelo,“ pokračoval.

Souběžně s natáčením filmu, ve kterém dostal roli násilníka, míchá beton a dělá všechny možné bourací či stavební práce. „Je to výzva. Zrovna než jsem odjížděl na natáčení, objednával jsem beton a musel spočítat, kolik ho potřebuji, a vymyslet, s čím ho smíchám, aby byl odolný proti mrazu,“ svěřil se.

Herec nepracuje pro žádnou konkrétní firmu a naopak přemýšlí, že by si pomalu mohl založit svoji vlastní. „Jde spíš o melouchy, které mi kamarádi dohodí. Já pak vždycky posbírám nějaké jiné herce a barmany bez práce a jdeme na to. Už abych si založil nějakou agenturu,“ řekl na závěr.

K tématu

Tagy: práce stavba divadlo filmy herci seriály Jaromír Nosek barmani manuální práce

Další hlavní zprávy

Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ: Duel Václava Klause ml. a Pavla Novotného k nelegálnímu večírku

Sledujte ŽIVĚ: Duel Václava Klause ml. a Pavla Novotného k nelegálnímu večírku

Za takzvaný papalášský večírek v zavřeném teplickém hotelu padají hlavy. Šéf Národní sportovní agentury Milan Hnilička (za ANO) složil poslanecký mandát a ve funkci skončil i další z účastníků – ředitel libereckých policistů Vladislav Husák. Kdo je papaláš a kdo není, o to se teď hraje? Mají účastníci tajných večírků rezignovat? Je takový trest odpovídající? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové budou poslanec a předseda hnutí Trikolora Václav Klaus ml. a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).

Koronavirus

Respirátory pro všechny ano, ale zdarma. Čínské nahraďme českými, vyzývají poslanci vládu

Respirátory pro všechny ano, ale zdarma. Čínské nahraďme českými, vyzývají poslanci vládu

Poslanci podporují povinné respirátory, ale pouze pokud jich bude dost, budou zdarma nebo pokud vláda zastropuje jejich ceny. Vláda by zároveň měla podle nich podpořit české firmy, které vyrábí kvalitní produkty a nenakupovat nefunkční zboží v Číně. Česko je nejlepší na světě a stát by to měl využít. Povinné nošení respirátorů po vzoru Rakouska nebo Německa navrhl minulý týden premiér Andrej Babiš.

K věci

Posselt: Německé nemocnice mohou převzít české pacienty. Hrát na hranice je idiotské

Posselt: Německé nemocnice mohou převzít české pacienty. Hrát na hranice je idiotské

Narodil se na západě Německa, s velkou vervou se ale hlásí k českým kořenům. Bernd Posselt je u nás známý hlavně jako šéf Sudetoněmeckého krajanského sdružení a kritik Benešových dekretů. Je zastáncem spojené Evropy a navrhuje, aby Německo pomohlo České republice se zvládáním koronavirové pandemie. Jak vnímá současnou situaci v Evropě? A chtěl by se někdy vrátit zpátky do České republiky? Na tyto otázky odpovídal v pořadu K věci Petry Vinterové.

Násilné protesty v Nizozemsku pokračují. Je to jako občanská válka, hřímá premiér
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Jak si s námi jeden policajt vytřel zadek

Názory

Domácí zpravodajství

Policejní prezident odvolá krajského šéfa Husáka, má zatím zůstat na řadové pozici
Česko pokryl nový sníh a komplikuje dopravu. Místy napadne až 15 centimetrů
Další články
reklama
reklama