reklama

Místo divadla míchá beton. Herec Míra Nosek pracuje na stavbě s barmany

Pro herce je současné období obzvláště těžké a ti, kteří zrovna nebyli součástí rozjetého vlaku seriálového natáčení, si musí se zavřením divadel poradit jinak. Někteří zažádali o podporu státu a další sáhli po jiné, vesměs manuální práci. Výjimkou není hvězda filmu Účastníci zájezdu Jaromír Nosek, který míchá beton, staví i bourá. Kolegy na stavbě mu dělají barmani.

reklama

Herce Jaromíra Noska proslavila role ve filmu Účastníci zájezdu a zahrál si ve stovce dalších filmů a seriálů, jako jsou například Rebelové, Roming, Román pro ženy, Ohnivý kuře, Vyprávěj nebo Vyšehrad. Jeho místo bylo hlavně na divadelních prknech.

K tématu

Nyní natáčí film Když prší slzy a právě u jeho natáčení se webu Super.cz svěřil, že se aktuálně živí rukama. „Mám pocit, jako bych netočil už 15 let a stejně dlouhou dobu ani nehrál,“ řekl.

„Zrovna teď pojedu dělat lavičky na parkoviště U Devíti křížů. Hrát už jsem skoro zapomněl. Když začala první vlna, odehrál jsem asi pět představení. V září, když se otevřela divadla, tak to vypadalo, že jich do konce roku odehraji asi 120, ale místo toho jich bylo 10 nebo 15 a zase se zavřelo,“ pokračoval.

Souběžně s natáčením filmu, ve kterém dostal roli násilníka, míchá beton a dělá všechny možné bourací či stavební práce. „Je to výzva. Zrovna než jsem odjížděl na natáčení, objednával jsem beton a musel spočítat, kolik ho potřebuji, a vymyslet, s čím ho smíchám, aby byl odolný proti mrazu,“ svěřil se.

Herec nepracuje pro žádnou konkrétní firmu a naopak přemýšlí, že by si pomalu mohl založit svoji vlastní. „Jde spíš o melouchy, které mi kamarádi dohodí. Já pak vždycky posbírám nějaké jiné herce a barmany bez práce a jdeme na to. Už abych si založil nějakou agenturu,“ řekl na závěr.

K tématu

Tagy: práce stavba divadlo filmy herci seriály Jaromír Nosek barmani manuální práce

Další hlavní zprávy

Politika

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Místo usmíření a táhnutí za jeden provaz to v ČSSD čím dál víc vře. Spoustu straníků naštvaly „čachry“ staronového šéfa Jana Hamáčka ohledně resortů zahraničí a kultury. Nálada mezi sociálními demokraty je mizerná, roste frustrace, někteří úspěšní politici dávají od strany ruce pryč. „Naštvaní jsou všichni. Do Sněmovny se nedostaneme, to je jasné,“ řekl CNN Prima NEWS senátor Petr Vícha.

Po očkování proti covidu zemřelo v Česku už 39 lidí. Úřady prošetřují souvislost
Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru
Freze Nikrob je nejlevnějším elektromobilem v Evropě. Je výkonný jako domácí mixér
Covid rozmetal tým z Kolumbie, přesto hrál. V sedmi lidech a s náhradním brankářem v poli
Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček
reklama
reklama
Stop na 10 zápasů. Kúdela dostal trest za rasismus, Kamarův distanc je výrazně kratší

Fotbal

Domácí zpravodajství

Pivaři už stojí u okýnek čtyři měsíce aneb Dějiny čepovaného v éře covidu
Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři
Další články
reklama
reklama