reklama
CNN Prima News mladiství

mladiství

Výpis příspěvků ke štítku „mladiství“

Noční můra, kritizují české děti karanténu na Maltě. Zbytečné emoce, mírní věc konzul

Nepříliš povedený výlet na Maltu zažili mladí Češi a Slováci. Na ostrov poblíž Itálie vyrazili na jazykový pobyt, ale kvůli nákaze koronavirem jedné ze studentek museli do karantény. Zde si děti a mladiství stěžovali na její podmínky. Tvrdili, že k jídlu dostávají syrové maso a další nekvalitní jídlo, nebo že jim místní personál neuklízí a v pokojích se tak hromadí odpadky. Český konzul na Maltě ovšem jejich vyjádření mírní a hlásí, že podmínky rozhodně nebyly tak dramatické.

Ve vězení strávil Joe 68 let: Naučil jsem se tam všechno, říká. Co dělá po propuštění?

Nejdéle sedící americký vězeň Joe Ligon se po 68 letech strávených v šesti věznicích dostal na svobodu a poskytl pro BBC rozhovor o svém téměř neuvěřitelném příběhu. Jako mladistvý byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, kterou stále popírá. Podle svých slov netušil, že dostal doživotí bez možností podmínečného propuštění. Takový rozsudek soud po 68 letech označil za protiústavní. V 83 letech chce Ligon na svobodě pokračovat v práci, kterou po většinu času dělal za mřížemi.

Experti: Uzavření škol je hřích. Děti sedí doma a kynou, vzniká zapomenutá generace

Uzavření škol je jedním z největších hříchů, který byl na naší společnosti napáchán, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS klinický psycholog a psychoterapeut Radek Ptáček. Podle něj se z adolescentů stává zapomenutá generace. Psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví Cyril Höschl upozornil, že vývoj dětí bude narušen a že u nich narůstá obezita.

Tragédie mezi rodinnými příslušníky: Muž v USA nalezl čtyři své příbuzné mrtvé

Muž, který šel v neděli dopoledne navštívit pětičlennou rodinu, spatřil v domě v Západní Virginii na jihu USA příslušníky své rodiny mrtvé. Přivolaná policie pak uvnitř domu nalezla mrtvá těla dvou dospělých a dvou chlapců ve věku dvanácti a tří let. Posledního člena rodiny našli kriminalisté nedaleko od místa činu. Právě tento šestnáctiletý mladík je nyní hlavním podezřelým.

reklama