reklama
CNN Prima News mladiství

mladiství

Výpis příspěvků ke štítku „mladiství“

Noční můra, kritizují české děti karanténu na Maltě. Zbytečné emoce, mírní věc konzul

23. července 2021 22:11

Nepříliš povedený výlet na Maltu zažili mladí Češi a Slováci. Na ostrov poblíž Itálie vyrazili na jazykový pobyt, ale kvůli nákaze koronavirem jedné ze studentek museli do karantény. Zde si děti a mladiství stěžovali na její podmínky. Tvrdili, že k jídlu dostávají syrové maso a další nekvalitní jídlo, nebo že jim místní personál neuklízí a v pokojích se tak hromadí odpadky. Český konzul na Maltě ovšem jejich vyjádření mírní a hlásí, že podmínky rozhodně nebyly tak dramatické.

Ve čtrnácti letech nezná soupeře. Basketbalistka měří 225 cm, je hvězdou internetu

21. července 2021 20:51

Čang C'-jüová je teprve 14letá dívka, už ve svém věku ale nezná soupeře. Od dětství snila o kariéře profesionální basketbalistky a není se čemu divit. Aktuálně měří 225 centimetrů a mezi svými vrstevníky i spoluhráči naprosto vyniká. Na internetu se objevilo i video z mistrovství Číny v basketbalu, na němž se C'-jüová nemusí téměř snažit hrát.

Ve vězení strávil Joe 68 let: Naučil jsem se tam všechno, říká. Co dělá po propuštění?

17. května 2021 07:54

Nejdéle sedící americký vězeň Joe Ligon se po 68 letech strávených v šesti věznicích dostal na svobodu a poskytl pro BBC rozhovor o svém téměř neuvěřitelném příběhu. Jako mladistvý byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, kterou stále popírá. Podle svých slov netušil, že dostal doživotí bez možností podmínečného propuštění. Takový rozsudek soud po 68 letech označil za protiústavní. V 83 letech chce Ligon na svobodě pokračovat v práci, kterou po většinu času dělal za mřížemi.

Experti: Uzavření škol je hřích. Děti sedí doma a kynou, vzniká zapomenutá generace

18. února 2021 00:20

Uzavření škol je jedním z největších hříchů, který byl na naší společnosti napáchán, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS klinický psycholog a psychoterapeut Radek Ptáček. Podle něj se z adolescentů stává zapomenutá generace. Psychiatr a ředitel Národního ústavu duševního zdraví Cyril Höschl upozornil, že vývoj dětí bude narušen a že u nich narůstá obezita.

reklama