MLB

Výpis příspěvků ke štítku „MLB“

Díky baseballu vydělal rekordní sumu. Miliony rozdá lidem, kteří si koupili jeho matrace

Tým Houston Astros se po pěti letech vrátil na baseballový trůn. Triumf texaské organizace ve Světové sérii v MLB udělal radost možná až statisícům fanoušků. Některým obzvlášť. Ti, kteří v nedávné době zakoupili luxusní matraci od společnosti podnikatele Jima McIngvalea, mohli po vítězství „Stros“ usínat s příjemným pocitem, že všechny peníze utracené za pohodlnou plochu na spánek dostanou zpět. Může za to bezprecedentní sázka.

Úžasný moment v baseballu. Fanoušek soupeře daroval míček malému klukovi, ten se rozplakal

Ryzí krásu sportu zase jednou připomněl moment v nejslavnější baseballové lize MLB. Chytit míček po homerunu je snem snad každého fanouška, který vyrazí na stadion. A přesně takový suvenýr si mohl domů odnést příznivec Toronta Blue Jays. Ale i když už měl kýžený předmět po dlouhém odpalu v ruce, rozhodl se ho vzdát. A udělal radost malému klukovi, který ani nefandil stejnému týmu.

Měl být baseballovou hvězdou, jenže pálkou zavraždil otce. Teď mu hrozí trest smrti

Je to případ, který už se táhne delší dobu, každopádně z něj i s odstupem času mrazí. Baseballista Brandon Martin měl mít před sebou hvězdnou kariéru v nejlepší lize světa – MLB. V roce 2011 si ho v prvním kole draftu vybrala Tampa Bay Rays, jenže za tento tým neodehrál jediný zápas. S Martinem to šlo od desíti k pěti nejen na hřišti, ale i v osobním životě. To vyvrcholilo tím, když zavraždil svého invalidního otce a další dva lidi. Teď někdejšímu baseballovému talentu hrozí trest smrti. A kteří další sportovci porušili zákon tím nejzávažnějším způsobem?

Hlavní město teploušů je... Pronesl v živém vysílání baseballový komentátor a skončil

Pořádnou ostudu si uřízl baseballový komentátor televize Fox Sports Ohio Thom Brennaman. Jeho hlas jsou diváci zvyklí slýchat při zápasech týmu Cincinnati Reds v nejprestižnější soutěži světa MLB. Na nějaký čas se teď bez něj budou muset obejít. Před utkáním s Kansas City Royals totiž Brennaman pronesl homofobní poznámku. Myslel si totiž, že není ve vysílání. Mýlil se. Ještě v průběhu duelu se za svá slova omluvil. Ani to nestačilo k tomu, aby se vyhnul suspendování.

Show v zámoří za koronaviru: Videohovory, zvuky z her nebo virtuální publikum

Diváci v kině. Tak se často referuje o publiku, které navštěvuje sportovní události ve Spojených státech amerických. Když se ale stadiony a arény v zámoří vinou koronavirové pandemie staly pro fanoušky nedobytnou pevností, bylo ihned jasné, že i povětšinou pasivní sledující podstatně chybí. A tak se televizní stanice a kluby v USA snaží čarovat, jak se jen dá, aby tiché duely přetvořily na poutavý produkt.