reklama

MLB

Výpis příspěvků ke štítku „MLB“

Měl být baseballovou hvězdou, jenže pálkou zavraždil otce. Teď mu hrozí trest smrti

Je to případ, který už se táhne delší dobu, každopádně z něj i s odstupem času mrazí. Baseballista Brandon Martin měl mít před sebou hvězdnou kariéru v nejlepší lize světa – MLB. V roce 2011 si ho v prvním kole draftu vybrala Tampa Bay Rays, jenže za tento tým neodehrál jediný zápas. S Martinem to šlo od desíti k pěti nejen na hřišti, ale i v osobním životě. To vyvrcholilo tím, když zavraždil svého invalidního otce a další dva lidi. Teď někdejšímu baseballovému talentu hrozí trest smrti. A kteří další sportovci porušili zákon tím nejzávažnějším způsobem?

Hlavní město teploušů je... Pronesl v živém vysílání baseballový komentátor a skončil

Pořádnou ostudu si uřízl baseballový komentátor televize Fox Sports Ohio Thom Brennaman. Jeho hlas jsou diváci zvyklí slýchat při zápasech týmu Cincinnati Reds v nejprestižnější soutěži světa MLB. Na nějaký čas se teď bez něj budou muset obejít. Před utkáním s Kansas City Royals totiž Brennaman pronesl homofobní poznámku. Myslel si totiž, že není ve vysílání. Mýlil se. Ještě v průběhu duelu se za svá slova omluvil. Ani to nestačilo k tomu, aby se vyhnul suspendování.

Show v zámoří za koronaviru: Videohovory, zvuky z her nebo virtuální publikum

Diváci v kině. Tak se často referuje o publiku, které navštěvuje sportovní události ve Spojených státech amerických. Když se ale stadiony a arény v zámoří vinou koronavirové pandemie staly pro fanoušky nedobytnou pevností, bylo ihned jasné, že i povětšinou pasivní sledující podstatně chybí. A tak se televizní stanice a kluby v USA snaží čarovat, jak se jen dá, aby tiché duely přetvořily na poutavý produkt.

reklama