MLB

Výpis příspěvků ke štítku „MLB“

Díky baseballu vydělal rekordní sumu. Miliony rozdá lidem, kteří si koupili jeho matrace

7. listopadu 2022 16:18

Tým Houston Astros se po pěti letech vrátil na baseballový trůn. Triumf texaské organizace ve Světové sérii v MLB udělal radost možná až statisícům fanoušků. Některým obzvlášť. Ti, kteří v nedávné době zakoupili luxusní matraci od společnosti podnikatele Jima McIngvalea, mohli po vítězství „Stros“ usínat s příjemným pocitem, že všechny peníze utracené za pohodlnou plochu na spánek dostanou zpět. Může za to bezprecedentní sázka.

Úžasný moment v baseballu. Fanoušek soupeře daroval míček malému klukovi, ten se rozplakal

5. května 2022 13:19

Ryzí krásu sportu zase jednou připomněl moment v nejslavnější baseballové lize MLB. Chytit míček po homerunu je snem snad každého fanouška, který vyrazí na stadion. A přesně takový suvenýr si mohl domů odnést příznivec Toronta Blue Jays. Ale i když už měl kýžený předmět po dlouhém odpalu v ruce, rozhodl se ho vzdát. A udělal radost malému klukovi, který ani nefandil stejnému týmu.

Měl být baseballovou hvězdou, jenže pálkou zavraždil otce. Teď mu hrozí trest smrti

9. listopadu 2020 14:58

Je to případ, který už se táhne delší dobu, každopádně z něj i s odstupem času mrazí. Baseballista Brandon Martin měl mít před sebou hvězdnou kariéru v nejlepší lize světa – MLB. V roce 2011 si ho v prvním kole draftu vybrala Tampa Bay Rays, jenže za tento tým neodehrál jediný zápas. S Martinem to šlo od desíti k pěti nejen na hřišti, ale i v osobním životě. To vyvrcholilo tím, když zavraždil svého invalidního otce a další dva lidi. Teď někdejšímu baseballovému talentu hrozí trest smrti. A kteří další sportovci porušili zákon tím nejzávažnějším způsobem?

Hlavní město teploušů je... Pronesl v živém vysílání baseballový komentátor a skončil

21. srpna 2020 11:59

Pořádnou ostudu si uřízl baseballový komentátor televize Fox Sports Ohio Thom Brennaman. Jeho hlas jsou diváci zvyklí slýchat při zápasech týmu Cincinnati Reds v nejprestižnější soutěži světa MLB. Na nějaký čas se teď bez něj budou muset obejít. Před utkáním s Kansas City Royals totiž Brennaman pronesl homofobní poznámku. Myslel si totiž, že není ve vysílání. Mýlil se. Ještě v průběhu duelu se za svá slova omluvil. Ani to nestačilo k tomu, aby se vyhnul suspendování.

Show v zámoří za koronaviru: Videohovory, zvuky z her nebo virtuální publikum

5. srpna 2020 06:11

Diváci v kině. Tak se často referuje o publiku, které navštěvuje sportovní události ve Spojených státech amerických. Když se ale stadiony a arény v zámoří vinou koronavirové pandemie staly pro fanoušky nedobytnou pevností, bylo ihned jasné, že i povětšinou pasivní sledující podstatně chybí. A tak se televizní stanice a kluby v USA snaží čarovat, jak se jen dá, aby tiché duely přetvořily na poutavý produkt.