reklama
CNN Prima News mluvčí

mluvčí

Výpis příspěvků ke štítku „mluvčí“

Adamcová: Můj vztah se synem Escobara? Sama jsem si naběhla na vidle, zbyla jen lež

24. ledna 2022 15:55

Okolo Jany Adamcové, která tři roky působila jako mluvčí vlády Andreje Babiše, je v poslední době velmi rušno. Mediálně se propírá například rozvod s režisérem Jiřím Adamcem, který je o čtyřiadvacet let starší než ona, či její údajný milostný poměr se synem kolumbijského drogového bosse Pabla Escobara. Jak je to doopravdy, prozradila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Ovčáček se kaje za opilost: Prosím o odpuštění. Nebudu se vymlouvat, bylo to selhání

18. prosince 2021 13:01

Informace o opilém a agresivním Jiřím Ovčáčkovi jsou pravdivé. Mluvčí prezidenta redakci CNN Prima NEWS incident, který se odehrál v pátečních ranních hodinách, potvrdil. „Chci se všem omluvit –⁠ záchranářům, policistům i panu taxikáři –⁠ za to, co se stalo. Bylo to výjimečné selhání, kterého mi je nesmírně líto. Prosím o odpuštění,“ kál se Ovčáček.

Za Agrofert budou hovořit tři mluvčí. Mít jen jednoho je netypické, vysvětluje firma

16. prosince 2021 18:25

Koncern Agrofert ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) bude mít tři mluvčí. Kromě Adély Čabayové (29) za něj nově mluví také Lucie Bukovanská (37) a Pavel Heřmanský (41), sdělila společnost. Bývalý mluvčí Karel Hanzelka odešel na začátku listopadu z této pozice po téměř devíti letech do Pražské energetiky (PRE).

Sestřička Eliška zachránila život otci mluvčího fotbalového klubu. Dostala dojemný vzkaz

5. prosince 2021 16:14

Zdravotní sestra Eliška z Liberce se náhodou připletla k páteční dopravní nehodě, při které jeden z účastníků dostal infarkt. Neváhala, a přestože nebyla ve službě, přispěchala na pomoc. Muže, který potřeboval pomoc, začala sestra ihned resuscitovat. Jak se později ukázalo, šlo o otce mluvčího fotbalového klubu FK Jablonec Martina Bergmana.

Dehonestuje náš obor. Mluvčí Ovčáček dostal červenou kartu od profesních kolegů

19. října 2021 08:41

Jednání mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka si vyžádalo pozornost nejen veřejnosti a politiků, ale i odborné Asociace public relations (APRA). Dobrovolné sdružení, které si klade za cíl budovat dobré jméno oboru, se ostře vyhrazuje proti práci mluvčího prezidenta. V otevřeném dopisu tvrdí, že obor dehonestuje. Za jeho činy mu dalo červenou kartu.

To, co si dlouhodobě dovoluje prezidentův mluvčí, nemá v Evropě obdoby, říká Štěch

17. října 2021 14:35

Bývalý šéf Senátu Milan Štěch (ČSSD) se ostře pustil do chování Kanceláře prezidenta republiky. Podle něj je to, co si dovoluje tiskový mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček, nemá v Evropě obdoby, řekl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Do ustavující schůze Poslanecké sněmovny není ze strany Miloše Zemana nic potřeba, problém by ale nastal ve chvíli, pokud by nebyl schopný přijmout demisi současné vlády, dodal na CNN Prima NEWS.

O prezidentovi informujeme úsporně, ale dostatečně, prohlásil Ovčáček a sdílel modlitby

12. října 2021 12:45

Informací o stavu prezidenta Miloše Zemana veřejnost příliš nemá. Mluvčí Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Jitka Zinke sdělila, že stav hlavy státu byl stabilizován. Co to konkrétně znamená, je však nejasné. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Proglas sdělil, že Hrad o zdravotním stavu informuje sice úsporně, ale dostatečně. Na sociálních sítích však převážně sdílí modlitby.

Není důvod prezidenta Zemana někde ukazovat. Havel byl nemocný rok, říká Ovčáček

8. října 2021 12:36

Prezident Miloš Zeman odpočívá na zámku v Lánech, nabírá síly a není důvod ho „někde ukazovat“. „Zprávy o smrti jsou fámy a Pražský hrad nic netají,“ uvedl v rozhovoru pro Rádio Z prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dodal, že mu je jedno, co o Zemanovi píšou novináři, kteří nejsou nikdy spokojení s informacemi a neustále se ptají na další podrobnosti. „To je takový závod. A prostě jsem se rozhodl, že takový závod hrát nebudu,“ uvedl v rozhovoru.

Zemřela lobbistka Mrencová, fiktivní mluvčí hejtmana Haška. Bylo jí 67 let

29. března 2021 18:57

Ve věku 67 let zemřela známá lobbistka Jana Mrencová z Mariánských Lázní. Měla úzké vazby na vysoké politiky, zejména z ČSSD. Policie ji vyšetřovala kvůli podezření z pokusu uplatit novináře nebo kvůli tomu, že se vydávala za mluvčí někdejšího hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška (ČSSD). Informaci o úmrtí Mrencové potvrdila pohřební služba.

reklama