reklama
CNN Prima News mluvčí

mluvčí

Výpis příspěvků ke štítku „mluvčí“

O prezidentovi informujeme úsporně, ale dostatečně, prohlásil Ovčáček a sdílel modlitby

12. října 2021 12:45

Informací o stavu prezidenta Miloše Zemana veřejnost příliš nemá. Mluvčí Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Jitka Zinke sdělila, že stav hlavy státu byl stabilizován. Co to konkrétně znamená, je však nejasné. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Proglas sdělil, že Hrad o zdravotním stavu informuje sice úsporně, ale dostatečně. Na sociálních sítích však převážně sdílí modlitby.

Není důvod prezidenta Zemana někde ukazovat. Havel byl nemocný rok, říká Ovčáček

8. října 2021 12:36

Prezident Miloš Zeman odpočívá na zámku v Lánech, nabírá síly a není důvod ho „někde ukazovat“. „Zprávy o smrti jsou fámy a Pražský hrad nic netají,“ uvedl v rozhovoru pro Rádio Z prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dodal, že mu je jedno, co o Zemanovi píšou novináři, kteří nejsou nikdy spokojení s informacemi a neustále se ptají na další podrobnosti. „To je takový závod. A prostě jsem se rozhodl, že takový závod hrát nebudu,“ uvedl v rozhovoru.

Zemřela lobbistka Mrencová, fiktivní mluvčí hejtmana Haška. Bylo jí 67 let

29. března 2021 18:57

Ve věku 67 let zemřela známá lobbistka Jana Mrencová z Mariánských Lázní. Měla úzké vazby na vysoké politiky, zejména z ČSSD. Policie ji vyšetřovala kvůli podezření z pokusu uplatit novináře nebo kvůli tomu, že se vydávala za mluvčí někdejšího hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška (ČSSD). Informaci o úmrtí Mrencové potvrdila pohřební služba.

Černoška, lesba, imigrantka. Nová Bidenova mluvčí je vším, co by u Trumpa neprošlo

8. prosince 2020 20:31

Imigrantka, černoška, lesba, matka malého dítěte a odpůrkyně Izraele. Hlavní zástupkyně tiskového tajemníka Bílého domu Bidenovy administrativy je vším, co by u té Trumpovy neprošlo. Karine Jean-Pierre se narodila na Martiniku a nakonec s rodinou zakotvila v nejchudších částech New Yorku. Z migrantských čtvrtí se vypracovala až do Bílého domu.

reklama