reklama

Modelka Kopřivová intimně o porodu: Plánovala jsem to jinak, trval čtyři dny

/ fotografií

Modelka Veronika Kopřivová se stala maminkou. Dcera Ella, kterou má se svým přítelem Miroslavem, přišla na svět o něco dříve, a to ve 36. týdnu. Radostné zprávě ale předcházelo pořádné drama.

reklama

„Hezky jsem si to naplánovala, ale realita byla úplně jiná,“ uvedla k porodu modelka Veronika Kopřivová, která se o intimní zážitek podělila na sociální síti Instagram. Dcera přišla na svět nečekaně dříve, čemuž ale předcházela trnitá cesta.

K tématu

Plodová voda modelce praskla ve spánku z neděle na pondělí. „Bylo mi skvěle, jako by se nic nestalo,“ popsala první chvíle Kopřivová. S přítelem Miroslavem Dubovickým na poslední chvíli balili tašku do porodnice a zařizovali poslední nezbytnosti.

„Umyla jsem si vlasy, cpala se jídlem a dala jsem vyprat dvě pračky s oblečením pro malou. Vše ještě leželo v taškách s cedulkami,“ přiznala. V pondělí odpoledne pak dojeli do porodnice. „Čekání bylo náročné,“ sdělila.

Čas si proto krátila prací a také zábavou. „Hráli jsme hry, byla sranda. Mimochodem, vyhrála jsem,“ uvádí Kopřivová. A stále bylo na programu i čekání… „No a pak to bylo docela rychlé,“ uvedla Kopřivová.

Dcera dostala jméno Ella

„Nešlo to tak, jak jsem si přála, ale věřím, že vše dopadlo, jak mělo. Nejlépe pro nás obě. Ale o tom třeba jindy, potřebuji ještě čas,“ přiznala modelka. Její fanoušci proto spekulují, zda se nejednalo o císařský řez.

„Ve čtvrtek se nám změnil život. Miluji a děkuji,“ uvedla emotivně. Dcera dostala jméno Ella. Narodila se přesně ve 36. týdnu. Novopečená maminka rodila v Ústavu pro péči o matku a dítě, porodnici v Praze 4 – Podolí.

A s radostnou novinkou se na sociální síti podělil i přítel Veroniky Míra. „Je to nepopsatelný zážitek. Myslím, že každý chlap by měl být u porodu, protože právě tam zjistí, jak moc statečné ženské jsou a co všechno jsou ochotné udělat pro svou lásku k dětem. Pro mě je Verunka ještě výjimečnější, než byla, a jsem velmi hrdý na to, jak to zvládla. Děkuji Ti, že jsme rodina,“ napsal na Instagramu.

Modelka Veronika Kopřivová se stala maminkou. (zdroj: Veronika Kopřivová)
Modelka Veronika Kopřivová se stala maminkou. (zdroj: Veronika Kopřivová)
Zdroj: CNN Prima NEWS

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

EURO 2021

Španělé opět zaváhali. Zahodili penaltu, Poláci mají naději díky Lewandowskimu

Španělé opět zaváhali. Zahodili penaltu, Poláci mají naději díky Lewandowskimu

Není to tak dlouho, co Španělsko vládlo fotbalové Evropě. Jenže na letošním Euru to zatím nevypadá, že La Roja naváže na triumfy z let 2008 a 2012. I ve druhém utkání doma v Seville na šampionátu remizovala reprezentace z Pyrenejského poloostrova, tentokrát 1:1 s Polskem. Svěřenci trenéra Luise Enriqueho budou muset o postup zabojovat v duelu se Slováky. S nimi Poláci na úvod ME prohráli, díky následné remíze ale stále mají šanci na osmifinále.

Diktátorství nemá v EU místo, shodl se Kulhánek se Zemanem. Podpoří sankce vůči Bělorusku
Moře v Turecku zaplavil sliz: Ohrožuje turismus a zabíjí zvířata. Úřady si nevědí rady
Roztomilý omyl: Hummelsův syn slavil tátův „vlastňák“. Vysvětlím mu to, řekl stoper
Asfalt jako horká kaše aneb Z dějin české Sahary 1911 a 1947, kdy vedra zabíjela
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Jak Klausovo utahování opasků zvítězilo nad Komárkovou markou za tři koruny

Názory

Domácí zpravodajství

Vakcíny fungují. Po druhé dávce očkování měl pozitivní test jen zlomek lidí
Únik chemikálií v Plzni má třetí oběť. Další muž bojuje o život na JIPce
Další články
reklama
reklama