reklama

Modelka Kopřivová intimně o porodu: Plánovala jsem to jinak, trval čtyři dny

Modelka Veronika Kopřivová se stala maminkou. Dcera Ella, kterou má se svým přítelem Miroslavem, přišla na svět o něco dříve, a to ve 36. týdnu. Radostné zprávě ale předcházelo pořádné drama.

reklama

„Hezky jsem si to naplánovala, ale realita byla úplně jiná,“ uvedla k porodu modelka Veronika Kopřivová, která se o intimní zážitek podělila na sociální síti Instagram. Dcera přišla na svět nečekaně dříve, čemuž ale předcházela trnitá cesta.

Plodová voda modelce praskla ve spánku z neděle na pondělí. „Bylo mi skvěle, jako by se nic nestalo,“ popsala první chvíle Kopřivová. S přítelem Miroslavem Dubovickým na poslední chvíli balili tašku do porodnice a zařizovali poslední nezbytnosti.

„Umyla jsem si vlasy, cpala se jídlem a dala jsem vyprat dvě pračky s oblečením pro malou. Vše ještě leželo v taškách s cedulkami,“ přiznala. V pondělí odpoledne pak dojeli do porodnice. „Čekání bylo náročné,“ sdělila.

Čas si proto krátila prací a také zábavou. „Hráli jsme hry, byla sranda. Mimochodem, vyhrála jsem,“ uvádí Kopřivová. A stále bylo na programu i čekání… „No a pak to bylo docela rychlé,“ uvedla Kopřivová.

Dcera dostala jméno Ella

„Nešlo to tak, jak jsem si přála, ale věřím, že vše dopadlo, jak mělo. Nejlépe pro nás obě. Ale o tom třeba jindy, potřebuji ještě čas,“ přiznala modelka. Její fanoušci proto spekulují, zda se nejednalo o císařský řez.

„Ve čtvrtek se nám změnil život. Miluji a děkuji,“ uvedla emotivně. Dcera dostala jméno Ella. Narodila se přesně ve 36. týdnu. Novopečená maminka rodila v Ústavu pro péči o matku a dítě, porodnici v Praze 4 – Podolí.

A s radostnou novinkou se na sociální síti podělil i přítel Veroniky Míra. „Je to nepopsatelný zážitek. Myslím, že každý chlap by měl být u porodu, protože právě tam zjistí, jak moc statečné ženské jsou a co všechno jsou ochotné udělat pro svou lásku k dětem. Pro mě je Verunka ještě výjimečnější, než byla, a jsem velmi hrdý na to, jak to zvládla. Děkuji Ti, že jsme rodina,“ napsal na Instagramu.

Tagy:

Hlavní zprávy

Záhadný omikron. Mutace měla vymřít, místo toho se šíří po celém světě, nechápou vědci
Koronavirus

Záhadný omikron. Mutace měla vymřít, místo toho se šíří po celém světě, nechápou vědci

Omikron se šíří po světě a nevídaným tempem infikuje více lidí než jakákoliv koronavirová varianta před ním. Vlády řady zemí hledají odpovědi, jak masivní nástup viru zastavit. Vědci se mezitím snaží najít odpověď na něco jiného. Podle nové studie vypracované mezinárodní skupinou expertů se totiž omikron skládá z rekordního množství mutací, což by neměl virus vůbec přežít. Místo toho se však omikronu na naší planetě nadmíru daří.

Už jednou jsem proti pandemickému zákonu hlasoval, jde to bez něj, říká vládní senátor
360°

Už jednou jsem proti pandemickému zákonu hlasoval, jde to bez něj, říká vládní senátor

Senátor Zdeněk Hraba (STAN) zastupující v horní komoře Parlamentu vládní koalici hlasoval už proti minulému návrhu pandemického zákona. „Zvládnout covid lze i bez něj,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS v souvislosti s novým zněním této normy. Na druhou stranu je podle něj pandemický zákon oproti platnému krizovému zákonu „slabým čajem“. Podle právníka a představitele Iniciativy 21 Jindřicha Rajchla (Trikolóra) jde o zásah do lidských práv a svobod občanů.

reklama

Domácí zpravodajství

V Česku se začíná šířit zmutovanější potomek omikronu. Odkud se nová varianta vzala?

Koronavirová varianta omikron v Česku bleskurychle vytlačila předchozí deltu, zhruba 95 procent všech pozitivních testů v zemi připadá právě na variantu, která se v listopadu rozšířila z Jihoafrické republiky. Jenže ve stejný měsíc se objevila i nová varianta BA.2, se kterou se trápí zejména v Dánsku a Británii a na kterou už narazili i experti v Česku.

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

reklama