reklama

Začátek těhotenství byl pekelný, prozradila Veronika Kopřivová. Přítel byl oporou

Expřítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová je v šestém měsíci těhotenství. Svěřila se, že jeho začátky byly opravdu těžké. S přítelem Mirkem Dubovickým také prozradili, jestli bylo miminko plánované a jestli bude svatba.

reklama

„Plánované to bylo, miminko jsme řešili, ale nečekali jsme, že to bude až takhle rychlé. Protože ono to v podstatě napoprvé vyšlo,“ prozradila s úsměvem nastávající maminka. „Já jsem to čekal,“ vložil se do toho její přítel Mirek.

K tématu

„Když se to povede napoprvé, tak je to radostná zpráva, ale málokomu to vyjde,“ pokračoval Dubovický. Veronika dodala, že s tím opravdu takhle rychle nepočítala, ale jsou za to s přítelem samozřejmě šťastní.

Usměvavá Kopřivová na sebe prozradila, že v prvních měsících těhotenství jí do smíchu moc nebylo. Mirek jí byl naštěstí velkou oporou. „Já jsem opravdu od nějakého pátého, šestého týdne nemohla ani vstát z postele, byla jsem hrozně unavená, bylo mi špatně a zvracela jsem. Bylo to pekelné, pracovat jsem nemohla, jídlo jsem nemohla ani cítit, takže si Mirek pěkně odnesl moje podrážděné nálady,“ popsala Veronika.

A že to měl její přítel opravdu těžké. „Nesměl moc mluvit, nesměl na mě sahat, ráno nesměl vydávat žádné zvuky a nic po mně chtít, takže ten začátek měl krušný,“ pokračovala ve výkladu všeho, co ji trápilo. Po třetím měsíci se ale Veronice ulevilo a svěřila se, že teď jí je naprosto skvěle.

 Expřítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová s přítelem Miroslavem Dubovickým
Expřítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová s přítelem Miroslavem Dubovickým
Zdroj: Profimedia.cz

Jestli to bude holčička, nebo chlapeček, pár zatím neprozradil a stejně tak ani jméno. To totiž nemají ani vybrané. Co ale ví určitě, je, že miminko čekají jen jedno. Mirek by byl přitom rád za víc dětí najednou, sám je totiž z jednovaječných dvojčat.

„Mirek si to přál hodně, já si to přála trošku. Ale asi bychom byli skoro radši, kdybychom měli dvojčata, protože když vidím, jaký mají vztah s bratrem, tak je to strašně hezké. I přes to, že je to ze začátku pro tu mámu náročné, ale pak se ty děti vyhrají,“ rozpovídala se Veronika.

/ fotografií

Jak modelka řeší kila navíc a proběhla už žádost o ruku?

Bývalá modelka má v šestém měsíci těhotenství nahoře zatím jen čtyři kila a hlavu si tak se zdravou stravou vůbec neláme. „Já už bych o sobě neřekla, že jsem modelka. Já už několik let podnikám, ale věnuji se i Instagramu, kde chce člověk na fotkách vypadat hezky,“ přiznala Kopřivová.

K tématu

„Teď v těhotenství to ale vůbec neřeším a doufám, že to po porodu všechno odejde, a vrátím se zase do svého režimu, že to půjde a že se mi postava vrátí, když teď přiberu,“ plánuje si nastávající maminka.

Obavy z porodu se prý ještě nedostavily, protože věří lékařskému dohledu. „Mám to v hlavě nastavené tak, že věřím, že to bude všechno v pořádku, a že to všechno zvládnu,“ dodala Veronika, která u porodu bude mít i svého partnera.

„Podle mě je to zážitek, který by si měl každý táta zažít. Myslím si, že ten moment je opravdu silný pro všechny tři,“ vysvětlil Mirek, který se nemůže dočkat, až budou s Veronikou rodina. Nabízí se tedy otázka, jestli se plánuje i svatba.

„Přijde mi škoda to nějakým způsobem obejít a dělat v této době něco narychlo. My si to chceme užít a mám to v plánu, to je jasné,“ řekl Dubovický s úsměvem. Žádost o ruku ale zatím neproběhla. „On si mě zakroužkoval jinak,“ smála se Veronika.

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Prezident Zeman odvolal z funkce ministra zahraničí Tomáše Petříčka z ČSSD

Prezident Zeman odvolal z funkce ministra zahraničí Tomáše Petříčka z ČSSD

  • Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman odvolal ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Uvedl to tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Českou diplomacii bude zřejmě dočasně řídit ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Petříčka má v Černínském paláci vystřídat ministr kultury Lubomír Zaorálek, tomu se ale z resortu kultury odejít nechce. Hamáček to řekl na pondělní tiskové konferenci.

Koronavirus

Pandemie koronaviru má už tři miliony obětí. Nákazu prodělalo přes sto milionů lidí

Pandemie koronaviru má už tři miliony obětí. Nákazu prodělalo přes sto milionů lidí

Počet obětí koronavirové pandemie celosvětově přesáhl hranici tří milionů. Vyplývá to z propočtů agentury Reuters, která v noci na pondělí uvedla, že na celém světě zemřelo 3 071 842 infikovaných. Nákazu, která se od identifikování prvních případů v prosinci 2019 v Číně objevila ve více než 210 zemích a teritoriích, testy dosud potvrdily u téměř 136 milionů lidí.

Zpátky do lavic: Těším se na kamarády i paní učitelku, říká malá Alexandra
Hraj dál, výhoda. Fanoušci hry FIFA chtějí ovládat rozhodčího, jak by to vypadalo?
Pražští hasiči bojují s mohutným požárem. Na místě jsou chemici, lidé nemají větrat
Nejčastější otázky k návratu dětí do škol: Jak se budou žáci testovat?
Šonku čeká návrat závodů i monstrózního přetížení: Ze 14,6 G jsem byl nadšený
reklama
reklama
Potřebujete vyprázdnit sklady nekvalitních testů, vmetl Stanjura Havlíčkovi kvůli dětem

Partie

Domácí zpravodajství

PŘEHLEDNĚ: Nouzový stav končí, jaká opatření vlastně platí a co se otevírá?
Pivovar spjatý s hnutím Chcípl PES posprejoval vandal. Restauratér vypsal odměnu
Stát neumí využít peníze, tvrdí NKÚ. Energetické úspory u veřejných budov se nedaří
Děti bez testů a roušky jen na chodbách. Základní škola v Semilech chce jít proti nařízení
Další články
reklama
reklama