reklama

Začátek těhotenství byl pekelný, prozradila Veronika Kopřivová. Přítel byl oporou

Expřítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová je v šestém měsíci těhotenství. Svěřila se, že jeho začátky byly opravdu těžké. S přítelem Mirkem Dubovickým také prozradili, jestli bylo miminko plánované a jestli bude svatba.

reklama

„Plánované to bylo, miminko jsme řešili, ale nečekali jsme, že to bude až takhle rychlé. Protože ono to v podstatě napoprvé vyšlo,“ prozradila s úsměvem nastávající maminka. „Já jsem to čekal,“ vložil se do toho její přítel Mirek.

„Když se to povede napoprvé, tak je to radostná zpráva, ale málokomu to vyjde,“ pokračoval Dubovický. Veronika dodala, že s tím opravdu takhle rychle nepočítala, ale jsou za to s přítelem samozřejmě šťastní.

Usměvavá Kopřivová na sebe prozradila, že v prvních měsících těhotenství jí do smíchu moc nebylo. Mirek jí byl naštěstí velkou oporou. „Já jsem opravdu od nějakého pátého, šestého týdne nemohla ani vstát z postele, byla jsem hrozně unavená, bylo mi špatně a zvracela jsem. Bylo to pekelné, pracovat jsem nemohla, jídlo jsem nemohla ani cítit, takže si Mirek pěkně odnesl moje podrážděné nálady,“ popsala Veronika.

A že to měl její přítel opravdu těžké. „Nesměl moc mluvit, nesměl na mě sahat, ráno nesměl vydávat žádné zvuky a nic po mně chtít, takže ten začátek měl krušný,“ pokračovala ve výkladu všeho, co ji trápilo. Po třetím měsíci se ale Veronice ulevilo a svěřila se, že teď jí je naprosto skvěle.

Jestli to bude holčička, nebo chlapeček, pár zatím neprozradil a stejně tak ani jméno. To totiž nemají ani vybrané. Co ale ví určitě, je, že miminko čekají jen jedno. Mirek by byl přitom rád za víc dětí najednou, sám je totiž z jednovaječných dvojčat.

„Mirek si to přál hodně, já si to přála trošku. Ale asi bychom byli skoro radši, kdybychom měli dvojčata, protože když vidím, jaký mají vztah s bratrem, tak je to strašně hezké. I přes to, že je to ze začátku pro tu mámu náročné, ale pak se ty děti vyhrají,“ rozpovídala se Veronika.

Jak modelka řeší kila navíc a proběhla už žádost o ruku?

Bývalá modelka má v šestém měsíci těhotenství nahoře zatím jen čtyři kila a hlavu si tak se zdravou stravou vůbec neláme. „Já už bych o sobě neřekla, že jsem modelka. Já už několik let podnikám, ale věnuji se i Instagramu, kde chce člověk na fotkách vypadat hezky,“ přiznala Kopřivová.

„Teď v těhotenství to ale vůbec neřeším a doufám, že to po porodu všechno odejde, a vrátím se zase do svého režimu, že to půjde a že se mi postava vrátí, když teď přiberu,“ plánuje si nastávající maminka.

Obavy z porodu se prý ještě nedostavily, protože věří lékařskému dohledu. „Mám to v hlavě nastavené tak, že věřím, že to bude všechno v pořádku, a že to všechno zvládnu,“ dodala Veronika, která u porodu bude mít i svého partnera.

„Podle mě je to zážitek, který by si měl každý táta zažít. Myslím si, že ten moment je opravdu silný pro všechny tři,“ vysvětlil Mirek, který se nemůže dočkat, až budou s Veronikou rodina. Nabízí se tedy otázka, jestli se plánuje i svatba.

„Přijde mi škoda to nějakým způsobem obejít a dělat v této době něco narychlo. My si to chceme užít a mám to v plánu, to je jasné,“ řekl Dubovický s úsměvem. Žádost o ruku ale zatím neproběhla. „On si mě zakroužkoval jinak,“ smála se Veronika.

Tagy:

Hlavní zprávy

USA i Británie stahují z Ukrajiny rodiny diplomatů. Ta považuje krok za přehnaný
USA

USA i Británie stahují z Ukrajiny rodiny diplomatů. Ta považuje krok za přehnaný

Spojené státy nařídily rodinám zaměstnanců amerického velvyslanectví na Ukrajině, aby opustily zemi kvůli hrozící ruské invazi. Americké ministerstvo zahraničí rovněž povolilo odjezd postradatelných diplomatických pracovníků z Ukrajiny. Podle televize BBC začala zaměstnance svého zastupitelského úřadu v Kyjevě stahovat rovněž Británie, odejde jich asi polovina. Evropská unie se k podobnému kroku zatím nechystá, řekl šéf unijní diplomacie Josep Borrell. Ukrajina označila rozhodnutí USA za předčasné a přehnané.

Ustupujeme neočkovaným a omezujeme vakcinované. To by se mělo změnit, míní Kuba
Partie

Ustupujeme neočkovaným a omezujeme vakcinované. To by se mělo změnit, míní Kuba

Téma očkování v Česku nadále rozděluje společnost. Podle hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby (ODS) není v pořádku, že se neustále omezují plně očkovaní. „Bavíme se pořád o tom, jak usnadnit život neočkovaným. Máme zde ale velké množství lidí, co pro ochranu společnosti udělali maximum, ale pořád je limitujeme tím, že se musí zavírat do karantén,“ prohlásil v Partii na CNN Prima NEWS.

Salákovy hříchy včetně neochoty chytat za Spartu? Ať se sbalí a jde, říká trenér Jandač

Největší slávu nepřinesly hokejovému gólmanovi Alexandru Salákovi výkony v brankovišti, ale události, který se kolem něj rozjely v posledních dnech. Sám nechce chytat za Spartu Praha, do toho zvesela přiznal, že koncem roku se šel se spoluhráči „podívat na pár holých zadků“ a v erotickém klubu si ho musela vyzvedávat manželka. Pomyslnou tečku za bizarním příběhem napsal trenér Josef Jandač, který brankáři poslal jasný vzkaz.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na střední škole ve Vítkovicích. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

V neděli přibylo 13 tisíc nově nakažených covidem. Počet hospitalizovaných se ale snižuje

V neděli přibylo 12 889 případů covidu, nejvíce za neděli od začátku epidemie. Oproti předchozímu týdnu nárůst počtu nakažených stoupl o čtyři pětiny. Hospitalizovaných s covidem dál ubývá. V neděli jich bylo 1 448, nejméně od loňského října. Proti předchozímu týdnu hospitalizovaných ubylo o 13 procent. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama

Domácí zpravodajství

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let

Ve věku 57 let zemřel hudebník z legendární kapely Šlapeto Radan Dolejš. O jeho úmrtí informovala na sociálních sítích zpěvačka a jeho kamarádka Eva Borská. Během svého života působil Dolejš také jako režisér a dramaturg. Jako scénárista například připravoval pro televizi Prima Slavnostní koncert k 65. narozeninám Karla Svobody či Královny muzikálů pro Kapku naděje v roce 2007.

reklama