reklama

Opilý pár se pokusil o zvedačku z Hříšného tance. Dívka si málem zlomila vaz

Mladý australský pár se pokusil napodobit známou „zvedačku“ z filmu Hříšný tanec. Oba však byli opilí a místo toho, aby se dívka „vznášela“ ve vodorovné poloze nad partnerovou hlavou, začala přepadávat za jeho záda a dopadla přímo na hlavu. Vše natočila její sestra a video od té doby koluje na sociálních sítích.

reklama

„Všechno se seběhlo tak rychle,“ řekla 25letá Millie Slennettová o zlomovém okamžiku, který se stal virálním. „Dali jsme si předtím pár drinků. Teď mohu říct, že mi alkohol v těle snad trochu pomohl i při samotném pádu, protože jsem byla uvolněnější,“ dodala.

Celá událost se odehrála na rodinné zahradě. Millie nejprve vyzvala mladší sestru Rosie k tanci. Zřejmě i vzhledem k tomu, že všichni pili alkohol, napadlo je, že se pokusí napodobit „zvedačku“ z filmu Hříšný tanec z roku 1987. V legendární scéně Patrick Swayze zvedá svou partnerku Jennifer Greyovou nad hlavu, zatímco na pozadí hraje píseň The Time of My Life.

K tématu

Millie si byla jistá, že ona a její přítel Justin kreaci zvládnou bez problémů, sama je totiž tanečnice. Vše začalo slibně – Millie ladně skočila do Justinových paží, načež ji zvedl nad hlavu. „Nejspíš jsem to přehnala s odrazem, proto jsem se skoro okamžitě převážila dopředu,“ prohlásila Millie.

„Navíc jsem se snažila zvednout nohy výš, až se mi dostaly nad hlavu,“ řekla zkušená tanečnice, která doma s přítelem obvykle cvičí různé taneční sekvence.

Když dívka spadla na zem, sestra přestala natáčet a všichni se k ní seběhli a kontrolovali, zda Millie dokáže hýbat končetinami. Odvezli ji do nemocnice, kde CT vyšetření ukázalo, že zázračně unikla jakémukoli vážnému zranění a vyvázla jen s modřinami.

Poté, co lékaři zhlédli záběry z nehody, byli sami překvapeni, že vůbec může chodit. „Měla jsem obrovské štěstí, mohla jsem si zlomit krk,“ uvedla Millie s tím, že nedoporučuje podobné kreace nacvičovat v opilosti.

Tagy: nehoda nemocnice Austrálie film tanec Sydney Hříšný tanec alkohol zvedačka pohmožděniny

Další hlavní zprávy

360°

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Ve sporu premiéra Andreje Babiše (ANO) s ministrem školství Robertem Plagou (za ANO) o úředních maturitách se poslanec Patrik Nacher (za ANO) nestaví ani na jednu stranu. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS však uvedl, že resort školství neprokazuje v otázce návratu žáků do škol dostatek předvídavosti. „Vzdělání se vykompenzovat penězi nedá, pojďme se bavit o formách letních škol,“ uvedl.

360°

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Hejtmani by měli zatlačit na vládu, aby přijala efektivní opatření mířící mimo jiné na otevřené továrny a velké firmy. Jinak hrozí, že se Česko bude v epidemii soužit klidně až do léta. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil prezident České lékařské komory Milan Kubek. „Povolíme demonstrace arogantních ignorantů, kteří na sebe plivou na náměstí, a přitom nezavřeme podniky. Neměli jsme vůbec rozvolňovat,“ řekl také.

Část firem porušuje opatření. Nutí zaměstnance chodit do práce navzdory nákaze
Není myška jako myška. Některá zvířata se ve zverimexech prodávat nesmí, jiná ano
reklama
reklama
O pacienty ať se stará primář Volný, my si bereme volno, zlobí se zdravotníci

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Další články
reklama
reklama