reklama

Opilý pár se pokusil o zvedačku z Hříšného tance. Dívka si málem zlomila vaz

Mladý australský pár se pokusil napodobit známou „zvedačku“ z filmu Hříšný tanec. Oba však byli opilí a místo toho, aby se dívka „vznášela“ ve vodorovné poloze nad partnerovou hlavou, začala přepadávat za jeho záda a dopadla přímo na hlavu. Vše natočila její sestra a video od té doby koluje na sociálních sítích.

reklama

„Všechno se seběhlo tak rychle,“ řekla 25letá Millie Slennettová o zlomovém okamžiku, který se stal virálním. „Dali jsme si předtím pár drinků. Teď mohu říct, že mi alkohol v těle snad trochu pomohl i při samotném pádu, protože jsem byla uvolněnější,“ dodala.

Celá událost se odehrála na rodinné zahradě. Millie nejprve vyzvala mladší sestru Rosie k tanci. Zřejmě i vzhledem k tomu, že všichni pili alkohol, napadlo je, že se pokusí napodobit „zvedačku“ z filmu Hříšný tanec z roku 1987. V legendární scéně Patrick Swayze zvedá svou partnerku Jennifer Greyovou nad hlavu, zatímco na pozadí hraje píseň The Time of My Life.

Millie si byla jistá, že ona a její přítel Justin kreaci zvládnou bez problémů, sama je totiž tanečnice. Vše začalo slibně – Millie ladně skočila do Justinových paží, načež ji zvedl nad hlavu. „Nejspíš jsem to přehnala s odrazem, proto jsem se skoro okamžitě převážila dopředu,“ prohlásila Millie.

„Navíc jsem se snažila zvednout nohy výš, až se mi dostaly nad hlavu,“ řekla zkušená tanečnice, která doma s přítelem obvykle cvičí různé taneční sekvence.

Když dívka spadla na zem, sestra přestala natáčet a všichni se k ní seběhli a kontrolovali, zda Millie dokáže hýbat končetinami. Odvezli ji do nemocnice, kde CT vyšetření ukázalo, že zázračně unikla jakémukoli vážnému zranění a vyvázla jen s modřinami.

Poté, co lékaři zhlédli záběry z nehody, byli sami překvapeni, že vůbec může chodit. „Měla jsem obrovské štěstí, mohla jsem si zlomit krk,“ uvedla Millie s tím, že nedoporučuje podobné kreace nacvičovat v opilosti.

Tagy:

Hlavní zprávy

Česká žaloba uspěla. Polsko má platit za provoz dolu Turów miliony denně
Polsko

Česká žaloba uspěla. Polsko má platit za provoz dolu Turów miliony denně

Soudní dvůr Evropské unie vyměřil Polsku pokutu ve výši půl milionu eur (12,7 milionu korun) denně za to, že nezastavilo těžbu v hnědouhelném dole Turów poblíž české hranice. Finanční sankci má Varšava platit do chvíle, než uposlechne jarního příkazu soudu a práce v dole ukončí. Nejvyšší orgán unijní justice to oznámil v pondělní tiskové zprávě.

Za nelegální večírek s Paroubkem či Šlégrem padly tři pokuty, 11 lidí trest nedostalo

Po třičtvrtě roce od nelegální narozeninové oslavy podnikatele Petra Bendy v jeho hotelu Prince de Ligne v Teplicích teplický magistrát řízení s 11 lidmi odložil, třem udělil pokutu a v pěti případech věc zatím neukončil. Dva lidé pokutu zaplatili, informoval mluvčí radnice Robin Röhrich. Lednová oslava se konala v době, kdy byly hotely kvůli šíření covidu uzavřeny a hromadné akce omezeny. Všech 18 účastníků večírku bylo proto v podezření, že porušili vládní opatření proti šíření koronaviru.

Střelba na ruské univerzitě: Studenti skákali z oken. Zemřelo šest lidí

Aktualizováno

Nejméně šest mrtvých si vyžádala pondělní střelba na Permské státní univerzitě, informují tiskové agentury s odvoláním na ruské ministerstvo zdravotnictví. Vyšetřovací výbor dříve uvedl, že na místě zůstalo osm mrtvých. Další tři desítky lidí jsou podle úřadů zraněny. V univerzitním areálu střílel útočník, jehož vyšetřovací výbor identifikoval jako studenta této školy. Policie ho podle ruských médií zadržela. Při zatýkání se bránil a byl zraněn, píše agentura TASS. Jeho motiv je zatím nejasný.

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Komunista Luzar: Podpora Babišovy vlády byla menší zlo. SPD lže a chlubí se cizím peřím

V pořadu K věci poslanec Leo Luzar (KSČM) kritizoval stávající vládu, kterou v mnohém komunisté podporovali. „Nyní se to může zdát jako chyba, ale tehdy jsme stáli před tím, zda podpořit tuto vládu, nebo pravici. Proto jsme zvolili menší zlo,“ podotkl ve vysílání CNN Prima NEWS. Vzhledem k blížícím se volbám si neodpustil ani kritiku SPD a její předvolební kampaně.

Exkluzivní průzkum: Zájem o očkování stagnuje. Vakcínu odmítají voliči SPD a Volného

Všichni, kteří se chtěli očkovat, jsou již očkovaní, vyplývá z exkluzivního průzkumu agentury STEM pro CNN Prima NEWS. 69 procent z 1 014 dotazovaných už dostalo alespoň jednu dávku a pouze 3 procenta to ještě mají v plánu. Vakcínu odmítají především voliči SPD, Volného bloku a koalice Trikolóra-Svobodní-Soukromníci. Mezi hlavními důvody jsou obavy z vakcíny nebo pochybnosti o užitečnosti očkování.

KOMENTÁŘ: Jak nás Schillerová chtěla dál bezstarostně zadlužovat, ale ČNB jí to zatrhla

Česká národní banka učinila začátkem srpna možná nejdůležitější rozhodnutí za několik posledních let. Nenechala se totiž ovlivnit orodováním ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) za zachování nezvykle nízkých úrokových sazeb. Šéfka státní kasy se přiznala, že 5. srpna zavítala na měnověpolitické zasedání bankovní rady, kterou dle svých slov varovala před razantním zvyšováním úrokové sazby.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama