reklama

Hvězda Slunečné Burešová konečně ukázala nového muže. Na výtku reagovala ostrými slovy

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová na svém Instagramu zveřejnila první fotku svého syna s partnerem Přemkem Forejtem. Dříve se herečka ke vztahu nechtěla vyjadřovat, dokud si nebude jistá, že vydrží. Forejt, jak se zdá, v tomto ohledu obstál, a tak mohla Burešová i svým fanouškům ukázat momentku z jejich společného života.

reklama

„Mé oblíbené místo, moji oblíbení lidé,“ napsala ke zveřejněné fotografii Burešová. A její fanoušci ji okamžitě zasypali milými a podpůrnými komentáři. „Vím, že jste měla nějaké negativní zkušenosti. (...) Přeji Vám vše dobré,“ napsala jedna z uživatelek pod fotku.

Odkazovala tak na dřívější vztahy oblíbené herečky. Burešová se totiž nikdy netajila tím, že nemá v lásce štěstí. S hudebníkem Michaelem Krásným má hvězda Slunečné syna Nathaniela, několik měsíců po jeho narození se však rozešli. V roce 2019 se jejím partnerem stal tanečník Matyáš Adamec, po necelém roce se ale vztah taktéž rozpadl.

Když se proto koncem minulého roku objevily informace, že Burešová randí s šéfkuchařem Přemkem Forejtem, fanoušky opravdu zajímalo, jak se bude jejich románek vyvíjet. Herečka si však své soukromí velmi střeží a oznámila, že vztah medializuje ve chvíli, kdy bude vědět, že vydrží delší dobu.

Nově zveřejněnou fotkou tak dává fanouškům signál, že se s šéfkuchařem ubírá tím nejlepším směrem. Na fotce nejsou vidět obličeje, přesto z ní čiší klid. „Evičko, na fotce jde vidět, že se Nathánek cítí u Přemka hezky a v bezpečí. Což je důležité. Přeji Vám mnoho lásky, zasloužíte si ji,“ napsala další fanynka pod fotku.

Objevil se ale i komentář, který narážel na „řeči a tajnosti“ kolem nového muže Burešové. „Řeči a tajnosti nebyly. Naši nejbližší to věděli. Rozhodnutí kdy to říct veřejnosti by mělo být na nás, a ne to násilně dolovat novináři. Lásku všem,“ odpověděla herečka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Krimi

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko

Co se stalo v Dolních Chabrech? Záhada, která se udála před půlnocí v rodinném domě v klidné ulici, dostává základní obrysy. Další zdroj totiž potvrdil verzi, kterou redakce Krimi zpráv CNN Prima NEWS už zveřejnila, a navíc přidal podrobnosti. Co bylo na začátku a proč měl vzít teprve čtrnáctiletý hoch do ruky nůž, zatím není jasné. Záchranáři ale bojovali o život dvou lidí.

Hrozba z vesmíru: Experti odhadli místo dopadu čínské rakety. Kdo by se měl obávat?
Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Slibujeme si od toho větší porodnost, obhajuje Maláčová kratší pracovní týden
reklama
reklama
Rána pro Pirka. Končí ve funkci šéfa Kardiocentra IKEM, nahradí ho jeho zástupce

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Naštvaní praktici: Očkovat nebudeme, nemáme vakcíny. Ministerstvo slíbilo nápravu
Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty
Další články
reklama
reklama