reklama

Hvězda Slunečné Burešová konečně ukázala nového muže. Na výtku reagovala ostrými slovy

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová na svém Instagramu zveřejnila první fotku svého syna s partnerem Přemkem Forejtem. Dříve se herečka ke vztahu nechtěla vyjadřovat, dokud si nebude jistá, že vydrží. Forejt, jak se zdá, v tomto ohledu obstál, a tak mohla Burešová i svým fanouškům ukázat momentku z jejich společného života.

reklama

„Mé oblíbené místo, moji oblíbení lidé,“ napsala ke zveřejněné fotografii Burešová. A její fanoušci ji okamžitě zasypali milými a podpůrnými komentáři. „Vím, že jste měla nějaké negativní zkušenosti. (...) Přeji Vám vše dobré,“ napsala jedna z uživatelek pod fotku.

Odkazovala tak na dřívější vztahy oblíbené herečky. Burešová se totiž nikdy netajila tím, že nemá v lásce štěstí. S hudebníkem Michaelem Krásným má hvězda Slunečné syna Nathaniela, několik měsíců po jeho narození se však rozešli. V roce 2019 se jejím partnerem stal tanečník Matyáš Adamec, po necelém roce se ale vztah taktéž rozpadl.

Když se proto koncem minulého roku objevily informace, že Burešová randí s šéfkuchařem Přemkem Forejtem, fanoušky opravdu zajímalo, jak se bude jejich románek vyvíjet. Herečka si však své soukromí velmi střeží a oznámila, že vztah medializuje ve chvíli, kdy bude vědět, že vydrží delší dobu.

Nově zveřejněnou fotkou tak dává fanouškům signál, že se s šéfkuchařem ubírá tím nejlepším směrem. Na fotce nejsou vidět obličeje, přesto z ní čiší klid. „Evičko, na fotce jde vidět, že se Nathánek cítí u Přemka hezky a v bezpečí. Což je důležité. Přeji Vám mnoho lásky, zasloužíte si ji,“ napsala další fanynka pod fotku.

Objevil se ale i komentář, který narážel na „řeči a tajnosti“ kolem nového muže Burešové. „Řeči a tajnosti nebyly. Naši nejbližší to věděli. Rozhodnutí kdy to říct veřejnosti by mělo být na nás, a ne to násilně dolovat novináři. Lásku všem,“ odpověděla herečka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Vláda

Sledujte ŽIVĚ: Přesvědčí ČSSD ministry za ANO o uzavření podniků? Vláda jedná o dalším zpřísnění

Sledujte ŽIVĚ: Přesvědčí ČSSD ministry za ANO o uzavření podniků? Vláda jedná o dalším zpřísnění

Kabinet Andreje Babiše má před sebou další jednání vlády. Na něm by se měli ministři opět bavit ještě o tvrdších opatřeních, než jaká platí dnes. Podle ČSSD je třeba omezit a částečně i uzavřít podniky, jinak současná už tak tvrdá opatření nezaberou a za tři týdny budeme tam, kde jsme nyní. Na jednání se bude opět řešit i vyšší nemocenská a testování ve firmách. Tiskovou konferenci po jednání vlády, která je zatím plánována na 17:00, sledujte na CNN Prima NEWS živě.

Peníze pro strádající umělce? Na kulturní kompenzace jen tak někdo nedosáhne
Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům
Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem
Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová
Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Praktičtí lékaři: Pokud se chcete nechat očkovat u svého lékaře, hlaste se přímo u něj
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Další články
reklama
reklama