CNN Prima News Monte Carlo

Monte Carlo

Výpis příspěvků ke štítku „Monte Carlo“

Soulož přímo u trati Rallye Monte Carlo? To jsem ještě neviděl, směje se český závodník

25. ledna 2023 11:02

Jen pár testovacích dnů stačilo Eriku Caisovi k tomu, aby si zvykl na nový vůz. Se Škodou Fabia RS Rally2 vlétl do sezony odšpuntovanou nejtěžšími rychlostními zkouškami v kopcích nad Monte Carlem ve velkém stylu. Ve třídě WRC skončil celkově čtvrtý. A u toho byl nepřímým svědkem jedné kuriozity, která se stala nejpikantnějším momentem slavného závodu. „Docela jsem se smál,“ řekl 23letý pilot v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS k souloži u trati. Záběry od jednoho ze závodníků pobavily v posledních dnech nejednoho uživatele sociálních sítí.

Djokovičovi bere síly záhadná nemoc. Nikdy se mi to nestalo, znepokojuje mě to, přiznává

28. dubna 2022 12:03

Nijak oslnivý vstup do antukové fáze sezony má za sebou světová jednička Novak Djokovič. Srbský tenista napřed vypadl na prestižním podniku v Monte Carlu hned po prvním zápase, na skromnějším turnaji v rodném Bělehradě ve finále podlehl Rusovi Andreji Rubljovovi. Po porážce prozradil, že ho limituje nemoc, o které dvacetinásobný grandslamový šampion referoval velmi záhadně.

Překvapení a obrovská radost, říká rallyová hvězda Cais. Monacká kasina si ale neužil

26. ledna 2022 12:47

Česká republika má novou rallye hvězdu. 22letý Erik Cais si o víkendu připsal teprve druhý start mezi nejtěžšími kalibry v seriálu mistrovství světa. Navíc na obávané a slavné trati v Monte Carlu. Ve své kategorii skončil na druhém místě, mezi juniory vyhrál a celkově si vyjel famózní devátou pozici. „S něčím takovým jsem vůbec nepočítal,“ řekl velký talent pro CNN Prima NEWS.