CNN Prima News Mostecko

Mostecko

Výpis příspěvků ke štítku „Mostecko“

V Mostě jsou no go zóny, kam se člověk bojí i ve dne. Vláda nám nepomáhá, říká zastupitelka

29. května 2023 07:39

Most a jeho okolí patří dlouhodobě z pohledu kriminality mezi nejrizikovější místa v Česku. Severočeský region trápí zejména násilná a majetková trestná činnost. O bezpečnosti ve městě promluvila i opoziční zastupitelka Alena Dernerová, která po tragické smrti čtyřletého chlapce přiznala, že v Mostě existují takzvané „no go zóny“, do nichž se lidé neodváží vkročit někdy ani během dne.

Čtveřice inzerovala sex se ženami, muž jim nabídl téměř milion. Peníze si půjčil

24. února 2022 21:04

Kriminalisté si přišli pro dvě ženy a dva muže z Mostecka, kteří si vydělávali podvody na internetu. Na inzertní portály vyvěšovali erotické fotky žen a nabídky různých sexuálních služeb. Po platbě předem se žádná schůzka nikdy neuskutečnila. Čtveřice tak vybrala přes dva miliony korun. Z toho téměř polovinu od jediného zájemce, který si kvůli zamýšlenému sexuálnímu potěšení peníze půjčil.

Na Mostecku plošně mizí vzácné lesy. Kácení je nepřiměřené, bouří se místní

12. května 2021 15:28

Horní Jiřetín na Mostecku se dlouhá léta potýkal s hrozbou, že kvůli těžbě uhlí zmizí z map České republiky. Teď podle místních hrozí to samé vzácným bukovým lesům v jeho okolí. Vlastník prý bez rozmyslu desítky let staré stromy kací již několik sezon. Firma, která dřevo těží, se ale brání, že vše probíhá podle zákona.