Vražda na Mostecku: Soud uvalil vazbu na ženu, která měla surově ubodat partnera

V zahrádkářské kolonii na Mostecku měla žena ubodat staršího muže.

Vražda v zahrádkářské kolonii na Mostecku

Policisté obvinili devětačtyřicetiletou ženu z vraždy muže na Mostecku, informoval v pátek mluvčí krajské policie Kamil Marek. Událost se stala ve středu pozdě večer, šestapadesátiletý muž podlehl bodnořezným zraněním. Hrozí jí až 20 let vězení.

Na umístění ženy do vazby dal podnět vyšetřovatel, státní zástupce i soud ho v pátek akceptovali. „Akceptoval jsem podnět policejního orgánu a podal jsem návrh na vzetí paní obviněné do vazby,“ řekl pro CNN Prima NEWS státní zástupce Vladimír Jan. K zjištění přesných příčin úmrtí muže nařídili policisté pitvu.

ČTĚTE TAKÉ: Muž v Anglii měl ubodat manželku, která vezla dítě v kočárku. Jeho útěk zachytily kamery

Žena s mužem bydleli ve zchátralé chatce v zahrádkářské kolonii v Liběšicích na Mostecku. Často se spolu podle sousedů hádali. „Raději ani v noci nevycházíme. Je to katastrofa,“ sdělila redakci jedna z obyvatelek zahrádkářské kolonie. Podle další ženy měli obyvatelé domku, kde se tragédie stala, často ve velké míře požívat alkohol.

Ve středu v noci z dosud nezjištěných příčin měla žena vzít do ruky nůž a svého partnera surově ubodat. Záchranáři mu už nedokázali pomoct.

„Bohužel přes veškeré úsilí byla resuscitace neúspěšná,“ sdělil pro CNN Prima NEWS mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. Útočnici teď za surovou vraždu s rozmyslem hrozí až 20 let vězení.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Matkovražda na Chrudimsku. Ženu z Boru u Skutče měl zabít její syn. Policisté ho zadrželi

Tagy: