Na domov čekají více než 5 let, někteří se nedočkali

Adopce pejsků z útulku je úžasným počinem. Největší šanci mají samozřejmě roztomilá štěňátka. Co ale ti, kteří jsou starší, problémoví anebo mají zdravotní komplikace? Často je útulek jediné, co v životě poznají. My bychom vám díky Nadačnímu fondu psí naděje a jeho stránkám Pesweb chtěli představit pejsky, kterým se hledá domov už více než 5 let. Tento článek jsme původně psali ke konci loňského roku a proto jsme se rozhodli ho aktualizovat. K naší lítosti se toho zase tolik nezměnilo. V útulku jich stále čeká hodně. Domov hledá 7 z původně 13 pejsků (2 zemřeli a 4 našli domov)

Adopce pejsků z útulku je úžasným počinem. Největší šanci mají samozřejmě roztomilá štěňátka. Co ale ti, kteří jsou starší, problémoví anebo mají zdravotní komplikace? Často je útulek jediné, co v životě poznají. My bychom vám díky Nadačnímu fondu psí naděje a jeho stránkám Pesweb chtěli představit pejsky, kterým se hledá domov už více než 5 let. Tento článek jsme původně psali ke konci loňského roku a proto jsme se rozhodli ho aktualizovat. K naší lítosti se toho zase tolik nezměnilo. V útulku jich stále čeká hodně. Domov hledá 6 z původně 13 pejsků (3 zemřeli a 4 našli domov)

Bady, který kouká z hlavní fotky byl v útulku přes 6 let. Nedočkal se a přitom tolik toužil po psím kamarádovi a zahradě, kde by hlídal. Stejně na svůj domov pročekal celý život i Endy. Černý obřík, který by vás pečlivě strážil. Máme tu dalších 6 pejsků, kteří stále čekají, pomozme jim, ať nedopadnou jako Endy a Bady.

Domov stále hledá Foxy z Chrudimského útulku. Svou první část života strávil na řetězu a nikdo neví, čím si prošel. Nemá hygienické návyky a tak je ideální na zahradu. Rád se mazlí a umí povely: „sedni, lehni, pac." Je učenlivý. Majitel by měl být trpělivý a dát Foxymu lásku, kterou potřebuje.

Pišta je v útulku Lazec už 7 let. Pišta je tvrdá palice a chce být jedináčkem. Žádní jiní pejsci ani kočky. Chce mít svého pána jen pro sebe.

Denny je v útulku Dobříš už 6 let. Umístili ho tam majitelé, kteří se stěhovali. Nemá problém s jinými psy. Na majitele si musí zvyknout, ale to se spraví, když ho párkrát v útulku navštívíte.

Rexovi je už 11 let, 7 z nich strávil v kotci útulku Dobříš. První majitel Rexe cvičil bitím a díky tomu má špatné pravé oko a je nedůvěřivý. Je to výzva pro majitele, který má zkušenost a rád by dal šanci pejskovi, který za svou povahu nemůže a potřebuje klidné zacházení.

Lumpíkovi je 10, do útulku v Dětmarovicích se ale dostal jako čtyřletý pejsek. Miluje sporty a procházky. Zvládá i cestu vlakem a tůry do hor, je ideální pro aktivní lidi. Je vlemi čistotný, vhodný do bytu.

Áron má komplikovanou povahu a málokoho k sobě pustil. Pravidelně ho však chodí venčit rodina, kterou přijal. Držíme palce.

Démon má domov

Je smutné, že 5, 6, ale i 7 let žili v osamocení bez vlastní smečky, bez vlastní rodiny.Je na čase pozvat tyto psí duše k sobě domů.Sdílejte prosím tuto devítku a pomozte jim k vysněnému domovu. Pokud se bojíte nákladů na veterinární péči, tak nemusíte. Nadační fond Psí Naděje podporuje adopci psích seniorů - psů starších osmi let - formou finanční pomoci s veterinárními výdaji.

Adopce psa z útulku staršího 8 let

Registrace do měsíce od adopce psa

Veterinární náklady (operace, láky, ....) větší než 5 tisíc za rok

Více informací ZDE.

Tagy: