reklama

Na domov čekají více než 5 let, někteří se nedočkali

Bady se domova nedočkal
Foto: Pesweb

Adopce pejsků z útulku je úžasným počinem. Největší šanci mají samozřejmě roztomilá štěňátka. Co ale ti, kteří jsou starší, problémoví anebo mají zdravotní komplikace? Často je útulek jediné, co v životě poznají. My bychom vám díky Nadačnímu fondu psí naděje a jeho stránkám Pesweb chtěli představit pejsky, kterým se hledá domov už více než 5 let. Tento článek jsme původně psali ke konci loňského roku a proto jsme se rozhodli ho aktualizovat. K naší lítosti se toho zase tolik nezměnilo. V útulku jich stále čeká hodně. Domov hledá 7 z původně 13 pejsků (2 zemřeli a 4 našli domov)

reklama

Adopce pejsků z útulku je úžasným počinem. Největší šanci mají samozřejmě roztomilá štěňátka. Co ale ti, kteří jsou starší, problémoví anebo mají zdravotní komplikace? Často je útulek jediné, co v životě poznají. My bychom vám díky Nadačnímu fondu psí naděje a jeho stránkám Pesweb chtěli představit pejsky, kterým se hledá domov už více než 5 let. Tento článek jsme původně psali ke konci loňského roku a proto jsme se rozhodli ho aktualizovat. K naší lítosti se toho zase tolik nezměnilo. V útulku jich stále čeká hodně. Domov hledá 6 z původně 13 pejsků (3 zemřeli a 4 našli domov)

Bady, který kouká z hlavní fotky byl v útulku přes 6 let. Nedočkal se a přitom tolik toužil po psím kamarádovi a zahradě, kde by hlídal. Stejně na svůj domov pročekal celý život i Endy. Černý obřík, který by vás pečlivě strážil. Máme tu dalších 6 pejsků, kteří stále čekají, pomozme jim, ať nedopadnou jako Endy a Bady.

Domov stále hledá Foxy z Chrudimského útulku. Svou první část života strávil na řetězu a nikdo neví, čím si prošel. Nemá hygienické návyky a tak je ideální na zahradu. Rád se mazlí a umí povely: „sedni, lehni, pac." Je učenlivý. Majitel by měl být trpělivý a dát Foxymu lásku, kterou potřebuje.

Pišta je v útulku Lazec už 7 let. Pišta je tvrdá palice a chce být jedináčkem. Žádní jiní pejsci ani kočky. Chce mít svého pána jen pro sebe.

Denny je v útulku Dobříš už 6 let. Umístili ho tam majitelé, kteří se stěhovali. Nemá problém s jinými psy. Na majitele si musí zvyknout, ale to se spraví, když ho párkrát v útulku navštívíte.

Rexovi je už 11 let, 7 z nich strávil v kotci útulku Dobříš. První majitel Rexe cvičil bitím a díky tomu má špatné pravé oko a je nedůvěřivý. Je to výzva pro majitele, který má zkušenost a rád by dal šanci pejskovi, který za svou povahu nemůže a potřebuje klidné zacházení.

Lumpíkovi je 10, do útulku v Dětmarovicích se ale dostal jako čtyřletý pejsek. Miluje sporty a procházky. Zvládá i cestu vlakem a tůry do hor, je ideální pro aktivní lidi. Je vlemi čistotný, vhodný do bytu.

Áron má komplikovanou povahu a málokoho k sobě pustil. Pravidelně ho však chodí venčit rodina, kterou přijal. Držíme palce.

Démon má domov

Je smutné, že 5, 6, ale i 7 let žili v osamocení bez vlastní smečky, bez vlastní rodiny.Je na čase pozvat tyto psí duše k sobě domů.Sdílejte prosím tuto devítku a pomozte jim k vysněnému domovu. Pokud se bojíte nákladů na veterinární péči, tak nemusíte. Nadační fond Psí Naděje podporuje adopci psích seniorů - psů starších osmi let - formou finanční pomoci s veterinárními výdaji.

Adopce psa z útulku staršího 8 let

Registrace do měsíce od adopce psa

Veterinární náklady (operace, láky, ....) větší než 5 tisíc za rok

Více informací ZDE.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Kultura

Přísný, výjimečný a skvělý. Svět oplakává legendu filmové hudby Ennia Morriconeho

Přísný, výjimečný a skvělý. Svět oplakává legendu filmové hudby Ennia Morriconeho

Do poslední chvíle tvořil, mimo jiné rád spolupracoval s Českým národním symfonickým orchestrem, s nímž nahrál i hudbu ke snímku Osm hrozných slavného režiséra Quentina Tarantina. Dílo, které mu v roce 2016 přineslo prvního Oscara za filmovou hudbu. „Nejdůležitější pro mě vždy byly metoda, přesnost a samozřejmě láska, tím jsem se vždy řídil,“ řekl Morricone před téměř deseti lety v Praze.

reklama
Opilá a zdrogovaná řidička zabila při nehodě policistu, další dva jsou těžce zranění
Čína varuje před dýmějovým morem. Podezření na „Černou smrt“ je ve Vnitřním Mongolsku
reklama
reklama
Kde se nenudí děti ani rodiče. Pět tipů na rodinný výlet v Česku

Cestování

Domácí zpravodajství

Letní kina opět získávají na popularitě. Kam na promítání pod širým nebem?
Tělem jí projelo 25 000 voltů, dnes pomáhá popáleným. Janě změnila život dětská chyba
Další články
reklama
reklama