CNN Prima News sportovec

sportovec

Výpis příspěvků ke štítku „sportovec“

Po pádu zemřel 31letý reprezentant ve squashi Miroslav. Policie prověřuje podivné okolnosti

9. ledna 2023 14:14

Smutná zpráva zasáhla slovenský svět sportu. V noci na sobotu zemřel squashista a reprezentant Slovenska Miroslav Celler. Podle informací deníku Nový čas měl 31letý sportovec zahynout po nešťastném pádu ze schodů v bratislavském podniku Meanto v Bílé ulici. Případem se teď zabývá policie – incident prošetřuje jako trestný čin usmrcení.

Tragédie ve vlnách. Odešel „Šílený pes“ Freire, surfař nezvládl divoké vody v Portugalsku

6. ledna 2023 22:06

Surfařskou komunitu zasáhla tragická zpráva. Ve 47 letech zemřel Brazilec Marcio Freire, kterému se přezdívalo „Šílený pes“. Osudná se mu stala jeho vášeň, konkrétně obrovské vlny v Nazaré na centrálním pobřeží Portugalska. Freire se za pomoci vleku snažil jednu z nich zachytit, náhle však upadl a skončil v bezvědomí.

Bolestná slova Lucie, jejíž partner se utopil při záchraně syna. Dalo se tragédii zabránit?

22. července 2022 10:29

Čtyřiatřicetiletá Lucie z Rimavské Soboty prožívá obrovský žal. Přímo před očima se jí ve vodní nádrži Teplý vrch v sobotu utopil milovaný partner. Dvojnásobný mistr Slovenska v kulturistice Robert se vrhl do vody, aby zachránil topícího se nevlastního syna Vladka poté, co chlapec spadl z paddleboardu. Ačkoliv Robert dítě zachránil, jemu samotnému zřejmě už nezbyly síly a zmizel pod hladinou. Zdrcená Lucie si myslí, že se tragédii dalo zabránit.