reklama
CNN Prima News nádraží

nádraží

Výpis příspěvků ke štítku „nádraží“

Školáka na Strakonicku při lezení na vagon zasáhl proud. Má rozsáhlé popáleniny

20. srpna 2021 14:28

Elektrický výboj vážně zranil chlapce, který ve čtvrtek večer přelézal vagon na vlakovém nádraží v Čejeticích na Strakonicku. Záchranáři jej s rozsáhlými popáleninami letecky přepravili do pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Policie vyšetřuje okolnosti případu. Na webu o tom informovala strakonická policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Demolice nádraží rozhořčila obyvatele Holešova. Historickou budovu nedávno opravili

28. dubna 2021 21:01

Správa železnic chce v Holešově na Kroměřížsku zbourat část budovy tamního vlakového nádraží. Stavba z konce 19. století byla přitom teprve před deseti lety nákladně zrekonstruována. Majitel objektu tvrdí, že prostory jsou nevyužívané a náklady na jejich udržování příliš vysoké. Obyvatelé ale s rozhodnutím nesouhlasí a sepsali petici.

Vraťte se do vlaků, volá Správa železnic. Cestující by se tam mohli zdarma testovat

2. dubna 2021 18:41

U vlakových nádraží by mohla vyrůst testovací místa na koronavirus. Lidé by se tam mohli nechat otestovat jednou za tři dny zdarma. První testovací centrum by mohlo stát v Pardubicích, řekl CNN Prima NEWS mluvčí Správy železnic Dušan Gavenda. Správa železnic se tak snaží o návrat cestujících do vlaků i celé společnosti do normálního života.

reklama