CNN Prima News nádraží

nádraží

Výpis příspěvků ke štítku „nádraží“

Úředníkovi ukradli dopravní plány pro olympiádu v Paříži. Nejde o citlivá data, tvrdí prokuratura

Aktualizováno

Z vlaku na pařížském nádraží Gare du Nord bylo ukradeno zavazadlo s počítačem a dvěma USB disky s organizačními informacemi o přepravě ve francouzské metropoli v době olympijských her, které se tam budou konat letos v létě. Prvotní informace uváděly, že disky obsahují bezpečnostní plány policie pro letní olympijské hry. Později pařížská prokuratura uvedla, že zveřejnění takového prohlášení bylo unáhlené a že disky obsahují jen poznámky a informace o dopravě, a nikoliv citlivá data, uvedla agetura AFP.

Brutální útok v Brně: Spadla jsem ze schodů, tvrdila zbitá žena. Agresora usvědčilo video

Třiadvacetiletý agresor v noci na středu vláčel ženu po prázdném podchodu na brněnském hlavním nádraží, opakovaně ji také udeřil o zem. Útoku si záhy všimla obsluha kamer, která přivolala městskou policii. Strážníci zasáhli po několika desítkách sekund, muže na místě kvůli jeho chování spoutali a předali ho jako podezřelého z trestného činu. Napadená tvrdila, že spadla ze schodů. Městská policie Brno dramatické záběry zveřejnila na Facebooku.

Pohřeb zavražděného 14letého Filipa z Hradce: „Chci jít za synem,“ křičela zoufalá matka

V pondělí proběhlo poslední rozloučení se čtrnáctiletých Filipem, kterého minulý týden na nádraží v Hradci Králové ubodal dvaatřicetiletý muž. Na církevní obřad, který se za doprovodu romské živé hudby odehrál v kostele sv. Anny v místní části Kukleny, dorazilo kolem 200 lidí. Filipova matka v jeho průběhu zkolabovala, informoval deník Blesk.cz.

Drama na olomouckém nádraží: Mladík se měl polít hořlavinou a upálit, zasahuje policie

Na olomouckém hlavním nádraží došlo v pondělí ráno k hrůznému incidentu, podle informací CNN Prima NEWS se zde upálil mladý muž na nástupišti za odstavenými vagony nedaleko odbavovací budovy. Zatím nepotvrzené informace hovoří o tom, že mrtvému bylo méně než 18 let. Na místě zasahují policisté se psem. Železniční provoz nebyl narušen. Podle informací portálu Novinky.cz se měl muž polít hořlavinou.

Lidé v Hradci zuří: Muselo zemřít dítě, abyste si všimli, co se děje? Z nádraží mají strach

Lidé v Hradci Králové po vraždě 14letého mladíka na nádraží překypují emocemi. Primátorce Pavlíně Springerové proto na sociálních sítích připomínají, jak situace na místě vypadá. „Všude žebráci, narkomani. Obtěžující u všech vchodů,“ vzkázal jeden z uživatelů. Spolu s dalšími zdůrazňuje, že strach mají kolemjdoucí, cestující i prodavači. Někteří se ptají, zda byla nutná „brutální vražda dítěte“, aby si vedení města tristní situaci uvědomilo. Na místě tragédie se v neděli uskuteční pieta.

Příbuzní ubodaného chlapce v Hradci promluvili. Útočník má psychickou poruchu a bere drogy

Muž obviněný z vraždy čtrnáctiletého chlapce, k níž došlo na královéhradeckém hlavním nádraží, je podle místních „známá firma“. Má se jednat o uživatele tvrdých drog a v minulosti byl již trestaný. Trpět má zřejmé i schizofrenií. Policisté útočníka dopadli do hodiny od oznámení hrůzného činu. V pátek ho soud poslal do vazby. V případě potvrzení viny mu hrozí až výjimečný trest.

Hororová scéna ve vlaku: Agresor pobodal v kupé studentku, mířil na důležité orgány

Krvavým útokem v rychlíkové soupravě se zaobírají slovenští kriminalisté. 29letý muž pobodal o sedm let mladší studentku, a to přímo v jednom z kupé. Podle svědků, kteří agresorovi zabránili v útěku z nádraží, měl u sebe několik nožů. Dívka utrpěla středně těžká zranění, ale i díky pohotovému zásahu spolucestujících se ji podařilo stabilizovat. K případu se vyjádřil slovenský ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok.

Záběry hromadné řežby v podchodu na nádraží. Pustily se do sebe stovky fotbalových fanoušků

V sobotu ráno se na nádraží v německém Mannheimu střetlo zhruba 200 fanoušků Borussie Dortmund s asi 80 podporovateli druholigového Hamburgeru SV, obě skupiny směřovaly na vlastní venkovní zápasy. Chaotickou bitku zachytily bezpečnostní kamery. Řežbu museli ukončit policisté za použití obušků a pepřového spreje. Podle dosavadních informací vyvázli všichni bez zranění.