reklama

Lidé volali kvůli nahému muži se zbraní o pomoc. Ukázalo se, že ji potřebuje sám

Středočeští policisté obdrželi ve čtvrtek oznámení, že se v Klecanech pohybuje polonahý ozbrojený muž se zbraní v ruce. Na místo proto vyslali zásahovou jednotku. Všechno bylo ale nakonec jinak. Muž hrozbu nepředstavoval, naopak potřeboval sám pomoc.

reklama

Podle informací CNN Prima NEWS měla na místo dorazit jako první převozová sanitka, která měla muže přepravit do nemocnice. Když řidič zazvonil, očekával, že mu otevře nahý ozbrojený muž s poraněním na hlavě. V tu chvíli řidič zavolal jak záchranáře, tak policisty.

„Následně jsme také disponovali informacemi, že muž má zbraní ohrožovat i další osoby, tuto informaci jsme vyhodnotili a na místo jsme vyslali zásahovou jednotku, nicméně ta na místo ani nedorazila, byla totiž odvolána, a to z toho důvodu, že policisté zjistili, že k žádnému takovému jednání nedochází,“ popsala mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Nakonec se totiž ukázalo, že muž střelil do hlavy sám sebe a nikoho jiného neohrožoval. „Celou událost teď řeší kriminální policie jako pokus o sebevraždu,“ informovala policie.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama