CNN Prima News nákladní automobily

nákladní automobily

Výpis příspěvků ke štítku „nákladní automobily“

Havárie tří nákladních a jednoho osobního auta. Dálnice na Brno byla pět hodin uzavřená

22. listopadu 2021 13:01
Aktualizováno

Provoz dálnice D1 na Vysočině byl v pondělí ve směru na Brno přes pět hodin zastavený kvůli hromadné nehodě na 124. kilometru. Podle mluvčí police Dany Čírtkové havarovala tři nákladní auta a osobní auto. Nikdo se nezranil, potvrdil mluvčí záchranářů Petr Janáček. Provoz jedním pruhem byl obnovený po 17. hodině.

Tragická nehoda dvou dodávek uzavřela Pražský okruh, jeden člověk zemřel

22. září 2020 13:48
Aktualizováno

Pražský okruh v úterý po poledni uzavřela na 79. kilometru za sjezdem z D1 ve směru na letiště tragická dopravní nehoda. Podle informací středočeských hasičů se tam srazily dvě dodávky s vlekem. Provoz byl před 14:00 uvolněn jedním jízdním pruhem a dosud není plně obnoven, řekla před 16:00 mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Práce na některých úsecích D1 skončí v září, pokračovat budou na jaře

31. srpna 2020 18:12

Stavbaři přeruší veškeré práce na dálnici D1 do konce listopadu, na prvních třech opravovaných úsecích z celkem sedmi už během září. Přes zimu by tak měla být dálnice zcela průjezdná bez omezení. Ministerstvo dopravy o tom informovalo v pondělí. Práce na dálnici budou znovu pokračovat od jara příštího roku, hotová by rekonstrukce D1 měla být na jeho konci.