CNN Prima News Naomi Ósakaová

Naomi Ósakaová

Výpis příspěvků ke štítku „Naomi Ósakaová“

Top 5 momentů kariéry Sereny Williamsové: Sexistický rozhodčí nebo domácí vyhnanství

30. srpna 2022 06:58

Kariéra Sereny Williamsové je na konci. Legendární tenistka se chystá na odchod do důchodu, i když sama preferuje slovo „vývoj“. Za dlouhé roky na kurtech udivovala, možná někoho svým chováním štvala, ale rozhodně nikdy nenudila. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší nejvýraznější momenty persony, která brzy oslaví 41. narozeniny.

Křehká Ósakaová dál nezvládá tlak. Život není perfektní, říká k jejím slzám Nadal

17. března 2022 06:33

Někteří sportovci by možná rádi oželeli miliony dolarů a vrátili se do skromnějších a méně slavných časů, během kterých nebyli pod tlakem a neustálým dozorem. Mezi ně by měla patřit i tenistka Naomi Ósakaová, jež opakovaně vysílá signály, že povahově není stavěná na to, aby byla celosvětovou celebritou se vším všudy. Křehká psychika s ní zacloumala i na posledním turnaji v Indian Wells.

Další slzy v Indian Wells. Po Ósakaové brečela i Azarenková, kolaps přišel po dvojchybě

15. března 2022 10:41

Vyhrála dva grandslamy, stejně tak je dvojnásobnou šampionkou turnaje, který momentálně probíhá v USA v Indian Wells. I přes mnoho zkušeností a úspěchů stačilo tenistce Viktorii Azarenkové v Kalifornii málo k tomu, aby se zničehonic na kurtu uprostřed zápasu rozbrečela. Nebyla totiž schopná ve druhé sadě duelu proti Kazašce Eleně Rybakinové servírovat.

Ósakaová si vyčistila hlavu a představila nové já: Už se nikdy nerozbrečím na tiskovce

7. ledna 2022 06:32

Vyhrát popáté grandslamový turnaj? Vrátit se na první místo v tenisovém žebříčku? Ne. Japonka Naomi Ósakaová si na začátku sezony 2022 dává jiné cíle. V té minulé ji svazovaly psychické problémy spojené s velkým tlakem. Proto vynechala několik turnajů, proto se před novináři rozbrečela. S tím má být konec. Do nového ročníku jde s tím, že se chce bavit a slíbila: Už žádné slzy na tiskových konferencích.

Další podivný čínský „důkaz“: Tenistka se na fotce mazlí s kočkou, obavy nekončí

20. listopadu 2021 14:33

Celý svět se nejen na sociálních sítích ptá: Kde je tenistka Pcheng Šuaj? Španělský deník Marca i francouzský list L’Equipe zařadily na titulní stranu sobotního vydání fotografii hráčky a k tomu přidaly stejnou otázku. Panují obavy, že je v ohrožení života, protože obvinila bývalého vlivného politika Číny ze sexuálního zneužívání. Komunistický režim se už podruhé snažil uklidnit vášně důkazem, který ovšem opět nevyhlíží příliš přesvědčivě.

Čína možná kvůli zmizelé Pcheng Šuaj přijde o turnaje. Hráčku podpořila i Kvitová

19. listopadu 2021 12:57
Aktualizováno

V příštím roce se má v Číně hrát hned deset turnajů pod hlavičkou WTA. A to včetně nejštědřejšího podniku pro ženy, který kalendář nabízí, Turnaj mistryň v Šen-čenu. Ten se měl v asijské zemi konat až do roku 2028. Kvůli obavám o život zmizelé tenistky Pcheng Šuaj ale možná dlouhodobá dohoda v hodnotě miliard korun brzy přestane platit. Šéf tenisové asociace Steve Simon jasně vzkázal, že byznys v kontextu záhady kolem grandslamové vítězky ve čtyřhře není důležitý.

Obavy sílí. Zmizelá čínská tenistka se sice ozvala, její dopis je ale pofidérní

18. listopadu 2021 15:01

Nejen světem tenisu hýbe kauza Pcheng Šuaj. Hráčka vyvolala poprask tím, že na sociální síti osočila bývalého vicepremiéra Číny Čang Kao-lia ze sexuálního napadení. Její příspěvek krátce nato zmizel a mluvilo se o cenzuře ze strany komunistického režimu. Několik dní nikdo o tenistce nic nevěděl, teď od ní měl šéf asociace WTA Steve Simon obdržet dopis, ve kterém mimo jiné stojí, že je v pořádku. Není ale jisté, zda je autorkou skutečně bývalá světová jednička ve čtyřhře.

Už víme, kdo je mozek rodiny. Lidé se kvůli obálce časopisu vysmáli Harrymu a Meghan

16. září 2021 22:25

Princ Harry se svou ženou Meghan mohou slavit další vítězství. Magazín Time je totiž zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa. Zprávou se pochlubili na sociálních sítích v den princových 37. narozenin, spolu s ní sdíleli i fotografii z titulní strany magazínu. Místo obdivu však schytali hlavně kritiku. Lidé se jim vysmáli, že vypadají jako po hodně nezdařené retuši.