reklama

Brutální útok v Brně kvůli respirátoru: Mladíci zkopali seniora. Policie po nich pátrá

Na sociálních sítích se šíří video natočené v tramvaji projíždějící centrem Brna. Na záběrech je vidět, jak starší muž napomenul mladíky bez respirátorů. Jeden z nich poté muže surově napadl. Případem se už zabývá policie. Nyní žádá všechny zúčastněné včetně svědků, aby se obrátili na linku 158.

reklama

Na záznamu je vidět, jak se starší muž s taškou vrací z popředí tramvaje. Když skupinku mladíků upozornil na to, že nemají respirátor, zřejmě nepochodil. Krátce poté tramvaj zastavila na zastávce.

Mladíci se pak vydali směrem do středu tramvaje. Jeden z nich jako smyslu zbavený napadl muže s taškou tak, že do něj surově kopnul. Jak potyčka přesně dopadla, není ze záběrů jasné. Vypadá to, jako kdyby se do konfliktu zapojila i osoba, která incident natáčela. Slyšet je už pouze jedna z cestujících, která vyzývá k zavolání policie.

Pravdou je, že se policisté již incidentem zabývají. Nyní žádají napadeného muže, výtržníka s jeho kumpány i všechny svědky, aby se obrátili na linku 158.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

reklama

Domácí zpravodajství

Vládní koalici drží především strach z Babiše u moci, říká komentátor Fischer

Největším spojujícím prvkem vládní koalice je Andrej Babiš (ANO), řekl ve vysílání CNN Prima NEWS komentátor a novinář Petr Fischer. „A tím zůstane po celé volební období. Koalici nedrží nic jiného než strach z toho, že by se Babiš vrátil k moci,“ prohlásil. Politolog Lukáš Valeš k tomu dodal, že bývalému premiérovi začínají ve Sněmovně zlaté časy.

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

reklama