reklama

Kauza mučení 11leté dívky se rozšiřuje. Vyšetřovatelé zahájili další trestní stíhání

Vyšetřování incidentu, při kterém partička teenagerů surově napadla 11leté děvče, je nyní závislé na důkazech. Jak informovala slovenská policie, záběry, jež si pachatelé pořídili, náležitě prověřují. Případem se zabývá i kriminální oddělení. K brutálnímu incidentu došlo v neděli 2. ledna v okrese Senec.

reklama

Slovenská, ale i česká média nyní s napětím sledují vyšetřování případu z Miloslavova, kdy teprve 11letou dívku brutálně šikanovali její o pět let starší kamarádi. Policisté i proto podali nové informace o průběhu vyšetřování.

„V současnosti se případem zabývají policisté Odboru kriminální policie Krajského ředitelství Policejního sboru v Bratislavě. Ti si věc na základě výběrové příslušnosti převzali dne 7. ledna od Okresního ředitelství v Senci, které vedlo prvotní vyšetřování tohoto případu,“ informovali na Facebooku.

Ve hře je trestní stíhání

Podle slovenské policie vyšetřovatel bratislavské kriminálky zahájil v této souvislosti další trestní stíhání ve věci úmyslného trestného činu ublížení na zdraví, a to s úmyslným trestným činem výtržnictví. „V případě, že se v průběhu vyšetřování na základě pořízených důkazů prokáže podezření ze spáchání i jiných trestných činů, vyšetřovatel bude postupovat podle zákona a zahájí trestní stíhání,“ vysvětlují muži zákona. Dodali také, že je jejich cílem, aby se jim dostalo náležité objasnění.

K brutálnímu incidentu došlo v neděli 2. ledna v Miloslavově v okrese Senec. 11letá školačka se nechala vylákat o pět let staršími kamarády do opuštěného areálu. Hrůzné počínání přitom měly natáčet jejich kamarádky na mobilní telefony. „Pamatuji si, že jsem vylila kofolu. Pak do mě začali lít alkohol,“ popsala údajný začátek hrůzného večera napadená dívka.

Spravedlnost pro nezletilou dceru požaduje i její matka. „Každým dnem se k nám dostávají další a další videa. Když se na ně dívám, je mi špatně hlavně ze sebe. Že mé dítě bylo někde samo, dobito, a já mu nedokázala pomoci,“ popsala zdrcená matka, která od pachatelů požaduje omluvu. Víc než to by si ale přála, aby dostali náležitý trest. „Půjdu i přes mrtvoly, aby si každý, kdo se toho zúčastnil, odpykal trest hodný tohoto činu,“ dodala.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA K VYŠETROVANIU MEDIALIZOVANÉHO PRÍPADU 👉Vyšetrovaním prípadu týkajúceho sa napadnutia maloletého...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Monday, January 10, 2022

Tagy:

Hlavní zprávy

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD
360°

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc
Kariéra

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Neomluvitelné. Měli by se jít léčit, odsuzuje psychiatr autory šibenice před Sněmovnou

Přinesli před Poslaneckou sněmovnu šibenici s výhružným nápisem. Podle demonstrantů na ní skončí všichni vlastizrádci. Kritika směřovala k poslancům, kteří měli projednávat nový pandemický zákon. Činy demonstrantů u Malostranského náměstí odsoudila část veřejnosti i mnoho politiků. Je šibenice s výhružkami za hranou? O tom se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal psychiatr Cyril Höschl.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama