reklama

Natáčení nové série Sexu ve městě je hotové. Kdy ho uvidíte a která postava chybí?

Natáčení nové série Sex ve městě s názvem And Just Like That skončilo a v prosinci spatří ikonický seriál světlo světa. Na sociálních sítích se ovšem spustila vlna kritiky vůči herečkám, které jsou podle některých fanoušků již příliš staré.

reklama

Nejvíce ze všech schytává kritiku Sarah Jessica Parkerová, která hraje spisovatelku Carrie Bradshawovou. Lidé dokola komentují na sociálních sítích, zda má, nebo nemá vrásky a šediny. Herečku samotnou už to značně unavuje: „Šedivé vlasy, šedivé vlasy. Neustále se řeší, jestli mám šediny. Vedle mě sedí moderátor Andy Cohen, má plnou hlavu šedých vlasů a je nádherný. Proč je to u něj v pořádku? Nevím, co bych vám, lidi, řekla. V reakci na nás ženy je tolik nenávisti, které bych se nikdy nedočkala, kdybych byla muž,“ řekla Parkerová v rozhovoru pro Vogue.

Herečka si dobře uvědomuje svůj vzhled a nijak se za něj nehodlá omlouvat. A proč taky. Vždyť kultovní seriál vždy udával trendy, nejen co se týče oblékání, ale i účesů a celkového stylingu hlavních hrdinek. „Vím, jak vypadám. Nemám na výběr. Co s tím mám dělat? Přestat stárnout? Zmizet?“ dodala Parkerová.

Seriál bez Samanthy

Pokud nepatříte k těmto kritikům a jste opravdovými milovníky Sexu ve městě, mohli jste o víkendu strávit den a noc jako Carrie Bradshawová v jejím apartmánu v New Yorku, který byl k pronajmutí za symbolickou cenu.

A na co se v pokračování dnes už kultovního snímku můžete těšit? Seriál se opět zaměří na život a přátelství Carrie s Mirandou a Charlotte. Nedočkáte se ale milovnice sexu Samanthy, která roli odmítla.

„Rozhodnutí si pamatuji přesně. Minulý prosinec mi zazvonil telefon, který se toho týkal, a já jsem to hned cítila. Odpověď byla jednoduchá: Děkuji vám, ale ne. Není to o více penězích nebo více rolích a jiných věcech. Je to rozhodnutí o tom, že jedna kapitola v mém životě končí a další začíná. Je mi 61 a holky jsou o 10 let mladší než já,“ vysvětlila představitelka Samanthy Kim Cattrallová.

Kromě této známe trojice nebude chybět ani Pan božský a bývalý přítel Carrie Aiden. Objeví se také šest nových postav a jednu z nich hraje Sara Ramirezová.

Tagy:
stáří New York móda natáčení seriál herečka Sex ve městě Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw Kim Cattrall

Hlavní zprávy

Husté sněžení způsobilo na některých místech dopravní kalamitu. A potíže budou i v pondělí

Kvůli hustému sněžení v neděli na některých místech České republiky silně kolabovala doprava. Kalamitu způsobil sníh například v Jihomoravském či Olomouckém kraji. A ani v pondělí na tom nebudeme o moc lépe. Na většině území Česka stále hrozí náledí a zmrazky, pokud zmrzne roztátý sníh, kterého do večera napadne někde až 15 centimetrů. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí do pondělního poledne, netýká se západu země.

Oplotit a bez alkoholu. Za jakých podmínek by nová vláda nechala otevřené vánoční trhy?

Vláda v demisi premiéra Andreje Babiše (ANO) ve čtvrtek ze dne na den mimo jiné zakázala po celém Česku vánoční trhy. Nastupující kabinet pod vedením Petra Fialy (ODS) s tím ale razantně nesouhlasí. Poslanec Tom Philipp z KDU-ČSL v Partii na CNN Prima NEWS nastínil, za jakých podmínek by mohly být trhy otevřené. Zmínil omezený počet lidí i zákaz konzumace alkoholu, nesouhlasili s ním ale hejtmané.

Chronicky nemocní a senioři se budou registrovat na třetí dávku už po pěti měsících

Lidé nad 60 let a chronicky nemocní se budou od pondělí moct registrovat k třetí dávce vakcíny proti covidu, když u nich uplynulo pět měsíců od druhého očkování. Původně se měla možnost otevřít 1. prosince. Končící premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli na sociálních sítích informoval, že se podařilo IT systémy připravit na novou vlnu registrací rychleji.

reklama

Domácí zpravodajství

Před 100 lety se narodil Dubček. Naivka i statečný partyzán, který byl za války raněn

Život Alexandra Dubčeka je příběhem smělých nadějí i hořkých zklamání. Byl populární tváří pražského jara, velkým poraženým okupace ze srpna 1968, faktickým spolupachatelem násilí na demonstrantech o rok později. Ale nejen to. Muž s pověstí ustrašeného naivky, od jehož narození uplynulo přesně 100 let, taky bojoval ve Slovenském národním povstání, později studoval s Gorbačovem. O jeho pestrém osudu vypráví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS historik Milan Bárta.

Monika snila o vlastní cukrárně, ale našli jí nádory na mozku. Rodina žádá o pomoc

Málokoho potká v životě větší smůla než devatenáctiletou Moniku Šmahajavou. Před dvěma a půl lety ji trápily zhoršující se bolesti hlavy, magnetická rezonance přinesla drsnou diagnózu: dva nádory na mozku. Dívka podstoupila sedmihodinovou operaci, která bohužel nevyšla. Od té doby statečně bojuje s návratem do běžného života, i přes intenzivní snahu je však stále ležící, špatně mluví, hýbe se velmi omezeně. Moničina rodina se nevzdává, jen žádá o pomoc.

reklama