CNN Prima News nehoda autobusu

nehoda autobusu

Výpis příspěvků ke štítku „nehoda autobusu“

Organizátor tragické cesty do Chorvatska měl být v autobuse smrti. Nejel kvůli pohřbu matky

7. srpna 2022 21:48

Za normálních okolností by seděl v polském autobuse, který v sobotu havaroval v Chorvatsku na dálnici ve směru na Záhřeb. Jaroslaw byl totiž organizátorem zájezdu, který skončil tragickou smrtí 12 lidí, musel ale na pohřeb vlastní matky, což mu možná zachránilo život. Zná tak detaily cesty, za jejíž hrůzný konec zřejmě může spánek jednoho z řidičů.

Hrozivý omyl šoféra autobusu. Po nárazu do mostu na Hané je jeho kabina na šrot

26. června 2022 18:24

Zájezdový autobus z Litvy, ve kterém cestovalo 44 lidí, v neděli havaroval na Vyškovsku. Jeho řidič narazil v Ivanovicích na Hané do mostní konstrukce, po které vede železniční trať spojující Přerov s Brnem. Podle Správy železnic by neměl být most nijak staticky narušený, i přesto po něm vlaky jezdí sníženou rychlostí. Při hrozivě vypadající nehodě se naštěstí nikdo nezranil.

Potřetí se narodil. Přežil leteckou tragédii fotbalového týmu, teď i nehodu autobusu

3. března 2021 16:33

Erwin Tumiri je obdařen pořádnou porcí štěstí. V roce 2016 spolu s dalšími pěti lidmi přežil leteckou havárii brazilského fotbalového týmu Chapecoense, při které zemřelo dohromady 71 osob. V úterý 2. března měl opět z pekla štěstí, když byl znovu v nesprávný čas na nesprávném místě. Cestoval autobusem v Bolívii, který se po nezodpovědné jízdě řidiče zřítil ze 150 metrů vysokého srázu. Na místě bylo 21 obětí. Tumiri vyvázl jen s lehkými zraněními.