reklama

Nejkrásnější výhledy: Hotely a restaurace na místech, která vám vyrazí dech

Letošní dovolenou bude zřejmě většina z nás kvůli koronaviru trávit převážně v České republice a objevovat tak místa, kam ještě neměla čas vyrazit. Nic ale nebrání přemýšlet a sbírat tipy na zajímavá místa, kam se podívat v budoucnosti. Nebo se na ně alespoň podívat v reportáži CNN Prima NEWS.

reklama

Celý Singapur jako na dlani nabízí jeden z tamních atypických hotelů. Fascinující pohled si mohou návštěvníci vychutnávat ať z bazénu v 57. patře, tak třeba rovnou z vany hotelového pokoje.

K tématu

Ubytování v extrémních podmínkách

Více přírody s výhledy na vrcholky alpských hor nabízí třeba strmá skialpinistická bivakovací chata v kuloáru Gervasutti na Tour Ronde nebo průhledný pokoj v Peru zavěšený na skále ve čtyřsetmetrové výšce.

Ze skleněného iglú ve finském Laponsku zase můžete sledovat polární záři a z provozu vyřazené letadlo v Kostarice nabízí panoramatický výhled – na jedné straně hluboká džungle, na druhé tajuplná zátoka. Na Maledivách pak můžete sledovat podmořský život z restaurace pět metrů pod hladinou.

Další hlavní zprávy

360°

Odborníci: Neočkujme děti, nejsou ohrožené covidem. Pravděpodobnější je, že se utopí

Odborníci: Neočkujme děti, nejsou ohrožené covidem. Pravděpodobnější je, že se utopí

Děti pod 12 let nejsou ohrožené koronavirem, neočkujme je, shodli se v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS biochemik Zdeněk Hostomský a chirurg Šimon Reich. Ten zdůraznil, že větší pravděpodobnost je, že se dítě utopí nebo zemře při autonehodě, než že se stane obětí nemoci COVID-19. Odborníci si také myslí, že by mladým mezi 16 a 18 lety měli dávat souhlas s vakcinací rodiče.

Anglie nedokázala vyzrát na Skoty. Díky ostrovní plichtě Češi nadále vedou skupinu
Dva mrtví po úniku nebezpečné látky z plzeňské čističky. Další dva jsou ve vážném stavu
Krvácející Schick opět udeřil. Proti Chorvatům vystřelil remízu, osmifinále je blízko
reklama
reklama
Nech se očkovat, vyzval Zeman Klause. Proti pofidérní nemoci ne, reagoval exprezident

Václav Klaus

Domácí zpravodajství

Dlouho jsi nebyl v Chile, řekl prezident Zeman a daroval Klausovi pero
Další články
reklama
reklama