reklama

Neuvěřitelný risk cyklisty: Syna si vysadil na záda a proplétal se ulicemi

Velice nebezpečný způsob přepravy vybral cyklista pro svého čtyřletého syna. Při proplétání se pražskými ulicemi mu dítě viselo na zádech a rukama se ho drželo kolem krku. Když dvojici zastavili strážníci, cyklista nechápal, co udělal špatně.

reklama

Strážníci se na pražské Národní třídě stali svědky velice netradičního převozu dítěte na kole. Čtyřiatřicetiletý muž svého čtyřletého syna vezl způsobem, který se podle nich dá snad nazvat pouze „na klíšťáka“.

„Ničím nejištěné dítě se za jízdy přidržovalo pouze tátova krku, zatímco otec kličkoval mezi chodci na chodníku. Po zastavení si muž nebyl vědom žádného pochybení, prý takto jedou už ze Smíchova,“ uvedli strážníci na svém Facebooku.

Chybějící povinné odrazky na kole byly v tomto případě už jen pověstnou „třešničkou na dortu“. Strážníci následně muže důrazně poučili o tom, že tento systém přepravy je nadále nemožný a dohlédli na to, aby další cesta této kuriózní dvojice pokračovala „po svých“. Přestupky se nyní bude zabývat správní orgán.

Další hlavní zprávy

Politika

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Vláda ANO a ČSSD potřebuje hlasy komunistů, aby Sněmovnou prošel státní rozpočet na příští rok. KSČM se, stejně jako vloni a předloni, cuká. Letos je situace ještě o něco vyhrocenější. Může to být naposled, kdy mají komunisté takový vliv na chod státu. V kuloárech se mluví o tom, že komunistům jde o tendr na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. Šéf KSČM Vojtěch Filip to odmítá.

Vláda

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

  • Aktualizováno

Rozvolňovat podle regionů, jak o tom mluvil vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO), se nebude. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) to považuje za příliš rizikové. Celorepublikové skóre, které má hodnotu 57, zlepšuje Praha. Bez hlavního města by Česká republika měla zůstat ve čtvrtém stupni.

reklama
45 tun kokainu ročně do hlavních evropských přístavů. Europol rozbil pašeráckou síť
Do lavic se v pondělí vrátí jen žáci ZŠ. Rozvolňování pro školy platit nebude
Někteří už neotevřou, ztráty ve fitness dosahují k miliardě, varuje profesní komora
reklama
reklama
Vzpoura proti opatřením pokračuje. Šeberák znovu otevřel, o víkendu se chystá další bar

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Bartoš: Hraje se o budoucnost země. Jsem připraven být důstojným premiérem
Maturanti jsou opět zmatení. Do školy se vrátili jen naoko a podobu zkoušek neznají
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Další články
reklama
reklama